Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Valenciennes 2010/11 |
FC Valenciennes 2010/11:
Bramkarze:
1. Nicolas Penneteau (1981), FRA, 2006 SC Bastia 38-0
16. Jean-Louis Leca (1985), FRA, 2008 SC Bastia 0-0
30. Gregory Wimbee (1971), FRA, 2009 FC Grenoble 0-0
Obrońcy:
2. David Ducourtioux (1978), FRA, 2007 AC Sedan 37-2 6
3. Christopher Mfuyi (1989), CON, 2010 Servette Genewa 0-0
4. Dianbobo Balde (1975), GUI, 2009 wolny transfer (odszedł w styczniu 2011 do AC Arles) 15-0 5
5. Rafael Schmitz (1980), BRA, 2008 OSC Lille 5-0 1
6. Milan Bisevac (1983), SRB, 2008 RC Lens 32-2 6 1
15. Siaka Tiene (1982), WKS, 2008 AS Saint Etienne (odszedł w sierpniu 2010 do Paris SG) 0-0
15. Nicolas Isimat-Mirin (1991), FRA, 2010 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2010 z rezerw) 10-0
20. Benjamin Angoua (1986), WKS, 2010 Kispest Honved Budapeszt 31-1 4
21. Nicolas Pallois (1987), FRA, 2010 US Quevilly 11-0 1
23. Jose Saez (1982), FRA, 2005 OSC Lille 19-0 3
24. Gaetan Bong (1988), CMR, 2009 FC Metz 22-1 6
25. Rudy Mater (1980), FRA, 2002 AS Cannes 29-0 7 1
Pomocnicy:
7. Jonathan Lacourt (1986), FRA, 2008 RC Lens 0-0
8. Gael Danic (1981), FRA, 2008 ES Troyes 36-9 6
10. Fahid Ben Khalfallah (1982), TUN, 2009 SM Caen (odszedł w sierpniu 2010 do Girondins Bordeaux) 3-0 1
10. Mathieu Dossevi (1988), TOG, 2010 FC Le Mans (przyszedł w sierpniu 2010 z FC Le Mans) 24-2 2
11. Steeven Langil (1988), MTQ, 2011 AJ Auxerre (przyszedł w lutym 2011 z AJ Auxerre) 7-1
12. Remi Gomis (1984), SEN, 2009 SM Caen 29-1 7
14. Foued Kadir (1983), ALG, 2009 SC Amiens 12-4
17. Carlos Sanchez (1986), COL, 2007 River Plate Montevideo 28-2 4
18. Amara Karba Bangoura (1986), GUI, 2008 Olympique Khouribga (odszedł w styczniu 2011 do OC Vannes) 0-0
19. Nam Tae-Hee (1991), KOR, 2009 rezerwy FC Reading 18-0
22. Guillaume Loriot (1986), FRA, 2010 FC Le Mans (przyszedł w sierpniu 2010 z FC Le Mans) 4-0
26. Renaud Cohade (1984), FRA, 2009 RC Strasbourg 31-0 3
29. Seid Khiter (1985), FRA, 2010 RC Strasbourg (odszedł we wrześniu 2010 do Stade Laval) 0-0
33. Lilian Bochet (1991), FRA, 2010 rezerwy 1-0
Napastnicy:
9. Vincent Aboubakar (1992), CMR, 2010 Coton Sport 17-1
27. Mamadou Samassa (1986), MAL, 2010 Olympique Marseille (przyszedł w sierpniu 2010 z Olympique'u Marseille) 18-2 3
28. Gregory Pujol (1980), FRA, 2007 AC Sedan 33-17 2
32. Francis Massampu (1991), FRA, 2010 rezerwy 2-0
Trener: Philippe Montanier (1964), FRA, 2009 US Boulogne |
|
|
|
|