Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Jagiellonia Białystok 2010/11 |
Jagiellonia Białystok 2010/11:
Bramkarze:
1. Jakub Słowik (1991), POL, 2010 Sparta Oborniki 1-0
12. Grzegorz Sandomierski (1989), POL, 2009 Ruch Wysokie Mazowieckie 29-0 4
29. Tomasz Ptak (1992), POL, 2011 MSP Szamotuły (przyszedł w styczniu 2011 z MSP Szamotuły) 0-0
33. Rafał Gikiewicz (1987), POL, 2008 Wigry Suwałki (odszedł w sierpniu 2010 do OKS-u Olsztyn i przyszedł w styczniu 2011 z OKS-u Olsztyn, a następnie odszedł w styczniu 2011 do Śląska Wrocław) 0-0
Obrońcy:
2. Mariusz Gogol (1991), POL, 2009 rezerwy (odszedł w styczniu 2011 do Ruchu Wysokie Mazowieckie) 1-0
4. Igor Lewczuk (1985), POL, 2008 Znicz Pruszków (odszedł w styczniu 2011 do Piasta Gliwice) 1-0
5. Andrius Skerla (1977), LTU, 2008 Korona Kielce 30-3 2
6. Luka Pejović (1985), MON, 2011 FK Mogren (przyszedł w styczniu 2011 z FK Mogren) 11-0 1
14. El Mehdi Sidqy (1984), MOR, 2010 wolny transfer 1-0
15. Thiago Cionek (1986), POL, 2008 Clube de Regatas Brasil 21-0 3 1 1
17. Patricio Alexis Norambuena (1984), PAL, 2008 Deportivo Nublense 27-0 7 1
24. Tadas Kijanskas (1985), LTU, 2010 FK Suduva 16-2 2
25. Robert Arzumanyan (1985), ARM, 2011 FC Randers (przyszedł w styczniu 2011 z FC Randers) 8-0 1
27. Krzysztof Hus (1990), POL, 2010 Stal Rzeszów (odszedł w styczniu 2011 do Wisły Płock) 0-0
28. Adam Radecki (1994), POL, 2010 rezerwy 1-0
Pomocnicy:
3. Mladen Kascelan (1983), MON, 2010 Karpaty Lwów 22-0 8
7. Franck Essomba (1987), CMR, 2010 CA Bordj Bou (przyszedł we wrześniu 2010 z CA Bordj Bou) 15-0
8. Tomasz Kupisz (1990), POL, 2010 Wigan Athletic 30-5 3
11. Hermes (1974), BRA, 2008 wolny transfer 28-1 7
13. Jarosław Lato (1977), POL, 2010 wolny transfer 29-1 3
18. Bartłomiej Pawłowski (1992), POL, 2010 Promień Opalenica 7-0
20. Maciej Makuszewski (1989), POL, 2010 Wigry Suwałki 19-1 1
22. Rafał Grzyb (1983), POL, 2010 Polonia Bytom 26-0 1
23. Marcin Burkhardt (1983), POL, 2010 Metalist Kharkiv 27-2 2
25. Łukasz Bogusławski (1993), POL, 2010 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2011 do rezerw) 0-0
31. Ermin Seratlić (1990), MON, 2011 Mladost Podgorica (przyszedł w styczniu 2011 z Mladost Podgorica) 12-2 4
Napastnicy:
4. Michał Steć (1991), POL, 2009 rezerwy 2-0
9. Przemysław Trytko (1987), POL, 2010 Energie Cottbus (odszedł w styczniu 2011 do Polonii Bytom) 6-0 2
9. Bartłomiej Grzelak (1981), POL, 2011 FC Sibir Novosibirsk (przyszedł w styczniu 2011 z FC Sibir Novosibirsk) 0-0
10. Kamil Grosicki (1988), POL, 2009 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 2011 do SK Sivasspor) 15-6 1
10. Przemysław Jastrzębski (1993), POL, 2011 rezerwy (przyszedł w styczniu 2011 z rezerw) 0-0
16. Jan Pawłowski (1992), POL, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
21. Tomasz Frankowski (1974), POL, 2009 Chicago Fire 29-14 1
26. Ndabenkulu Ncube (1988), ZIM, 2010 Darryn Textiles Africa United (przyszedł w sierpniu 2010 z Darryn Textiles Africa United i odszedł w listopadzie 2010 na wolny transfer) 1-0
30. Maycon (1986), BRA, 2010 FK Gomel (odszedł w sierpniu 2010 do Piasta Gliwice) 0-0
99. Vuk Sotirović (1982), SRB, 2011 Śląsk Wrocław (przyszedł w styczniu 2011 ze Śląska Wrocław i odszedł w marcu 2011 na wolny transfer) 4-0 2
Trener: Michał Probierz (1972), POL, 2008 Polonia Bytom
Trener bramkarzy: Ryszard Jankowski (1960), POL, 2009 Polonia Warszawa |
|
|
|
|