Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Korona Kielce 2010/11 |
Korona Kielce 2010/11:
Bramkarze:
1. Radosław Cierzniak (1983), POL, 2007 Lech Poznań (odszedł w styczniu 2011 do Alki Larnaka) 4-0
13. Grzegorz Szamotulski (1976), POL, 2011 wolny transfer (przyszedł w kwietniu 2011 z wolnego transferu i odszedł w maju 2011 na wolny transfer) 2-0
32. Paweł Socha (1991), POL, 2010 rezerwy (odszedł w styczniu 2011 do Stali Stalowa Wola) 0-0
33. Zbigniew Małkowski (1978), POL, 2009 OKS Olsztyn 25-0 1 1
80. Krzysztof Pilarz (1980), POL, 2011 Ruch Chorzów (przyszedł w styczniu 2011 z Ruchu Chorzów) 1-0
Obrońcy:
3. Kamil Kuzera (1983), POL, 2009 rezerwy Polonii Warszawa 13-0 6
4. Hernani Jose Antonio da Rosa - Hernani (1984), BRA, 2005 Górnik Zabrze 26-0 1 1
6. Paweł Golański (1982), POL, 2010 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2010 z wolnego transferu) 19-0 4
9. Paweł Kal (1989), POL, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2011 do Olimpii Grudziądz) 0-0
10. Nikola Mijailović (1982), SRB, 2009 wolny transfer (odszedł w lutym 2011 do Amkara Perm) 11-0 1
17. Pavol Stano (1977), SVK, 2010 Jagiellonia Białystok 29-4 5
18. Tomasz Lisowski (1985), POL, 2011 Widzew Łódź (przyszedł w styczniu 2011 z Widzewa Łódź) 12-0 4
19. Artur Cebula (1993), POL, 2011 rezerwy (przyszedł w styczniu 2011 z rezerw) 0-0
27. Dirceu (1989), BRA, 2011 wolny transfer (przyszedł w marcu 2011 z wolnego transferu) 4-0 1
34. Piotr Malarczyk (1991), POL, 2009 rezerwy 11-0 1
Pomocnicy:
5. Aleksandar Vuković (1979), SRB, 2009 wolny transfer 23-2 6 1
7. Lukas Janić (1986), SVK, 2010 MFK Koszyce (odszedł w styczniu 2011 do Sandecji Nowy Sącz) 2-0
7. Sander Puri (1988), EST, 2011 AE Larisa (przyszedł w styczniu 2011 z AE Larisa) 8-1
8. Vlastimir Jovanović (1985), BOS, 2010 FK Slavija 27-1 7
14. Marek Nowak (1992), POL, 2010 rezerwy (odszedł w styczniu 2011 na wolny transfer) 0-0
15. Jacek Markiewicz (1976), POL, 2008 Jagiellonia Białystok 24-1 4
18. Paweł Kaczmarek (1985), POL, 2010 Znicz Pruszków (odszedł w styczniu 2011 do Górnika Łęczna) 5-0 1
21. Łukasz Maliszewski (1985), POL, 2010 GKP Gorzów 5-0 1
22. Grzegorz Lech (1983), POL, 2010 Dolcan Ząbki 14-1 3
28. Tomasz Nowak (1985), POL, 2010 Polonia Bytom (odszedł w styczniu 2011 do Górnika Łęczna) 8-0
29. Paweł Sobolewski (1979), POL, 2007 Jagiellonia Białystok 28-1 6
Napastnicy:
2. Andrzej Paprocki (1992), POL, 2010 rezerwy 2-0
11. Krzysztof Gajtkowski (1980), POL, 2009 Polonia Warszawa (odszedł w styczniu 2011 do Warty Poznań) 3-0 1
11. Dawid Janczyk (1987), POL, 2011 CSKA Moskwa (przyszedł w styczniu 2011 z CSKA Moskwa) 6-0
16. Edi Andradina (1974), BRA, 2007 Pogoń Szczecin 29-3 2
19. Michał Zieliński (1984), POL, 2010 Polonia Bytom (odszedł w sierpniu 2010 do GKS-u Katowice) 0-0
20. Maciej Korzym (1988), POL, 2010 Legia Warszawa 26-3 3 1
23. Andrzej Niedzielan (1979), POL, 2010 Ruch Chorzów 25-12 5
30. Jakub Bąk (1993), POL, 2010 rezerwy 4-0 1
31. Maciej Tataj (1980), POL, 2010 Dolcan Ząbki 18-1
Trener: Marcin Sasal (1970), POL, 2009 Dolcan Ząbki (do 11.05.2011)
Włodzimierz Gąsior (1948), POL, 2011 wolny transfer (od 12.05.2011)
Trener bramkarzy: Robert Dziuba (1969), POL, 2008 drużyna młodzieżowa |
|
|
|
|