Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Lech Poznań 2010/11 |
Lech Poznań 2010/11:
Bramkarze:
1. Grzegorz Kasprzik (1983), POL, 2009 Piast Gliwice 0-0
27. Krzysztof Kotorowski (1976), POL, 2004 Błętkitni Stargard Szczeciński 19-0 2
30. Jasmin Burić (1987), BOS, 2009 Celik Zenica 11-0 1
33. Gerard Bieszczad (1993), POL, 2009 drużyna młodzieżowa Igloopolu Dębica (odszedł w styczniu 2011 do Wisły Płock) 0-0
Obrońcy:
2. Seweryn Gancarczyk (1981), POL, 2009 Metalist Kharkiv 9-0 1
3. Ivan Djurdjević (1977), SRB, 2007 Belenenses Lizbona 18-1 3
5. Manuel Arboleda (1979), COL, 2008 Zagłębie Lubin 23-0 5 1
19. Bartosz Bosacki (1975), POL, 2006 FC Nurnberg 22-0 3
20. Hubert Wołąkiewicz (1985), POL, 2011 Lechia Gdańsk (przyszedł w styczniu 2011 z Lechii Gdańsk) 11-0 1 1
22. Grzegorz Wojtkowiak (1984), POL, 2006 Amica Wronki 16-0 2
23. Marcin Kikut (1983), POL, 2006 Amica Wronki 19-0 4
25. Luis Alfonso Henriquez - Luis Henriquez (1981), PAN, 2007 FC Tauro 26-0 6
35. Marcin Kamiński (1992), POL, 2009 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
6. Tomasz Bandrowski (1984), POL, 2008 Energie Cottbus 4-0
7. Jakub Wilk (1985), POL, 2005 rezerwy 22-5 4
8. Jacek Kiełb (1988), POL, 2010 Korona Kielce 19-1
10. Sergey Krivets (1986), BLR, 2010 BATE Borysów 25-3 2
11. Rafał Murawski (1981), POL, 2011 Rubin Kazań (przyszedł w styczniu 2011 z Rubina Kazań) 14-0 1
13. Jan Zapotoka (1988), SVK, 2009 MFK Dubnica (odszedł w styczniu 2011 do MFK Dubnica) 1-0
14. Semir Stilić (1987), BOS, 2008 FK Zeljeznicar 28-6 7
15. Kamil Drygas (1991), POL, 2010 rezerwy 4-0 1
17. Sławomir Peszko (1985), POL, 2008 Wisła Płock (odszedł w styczniu 2011 do FC Koln) 15-3 2
21. Dimitrije Injac (1980), SVN, 2007 FK Slavia Sarajevo 28-1 5 1
32. Mateusz Możdżeń (1991), POL, 2009 rezerwy 13-1 2
34. Wojciech Golla (1992), POL, 2010 rezerwy 0-0
Napastnicy:
11. Bartosz Bereszyński (1992), POL, 2010 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2011 do rezerw) 0-0
16. Artjoms Rudnevs (1988), ŁOT, 2010 ZTE Zalaegerszegi (przyszedł w sierpniu 2010 ze ZTE Zalaegerszegi) 27-11 1
18. Artur Wichniarek (1977), POL, 2010 Hertha Berlin (odszedł w styczniu 2011 do FC Ingolstadt) 7-0
18. Bartosz Ślusarski (1981), POL, 2011 Cracovia Kraków (przyszedł w styczniu 2011 z Cracovii Kraków) 10-2 1
20. Joel Tshibamba (1988), DRC, 2010 Arka Gdynia (odszedł w styczniu 2011 do AE Larisa) 11-0
24. Krzysztof Chrapek (1985), POL, 2009 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
26. Tomasz Mikołajczak (1987), POL, 2009 Nielba Wągrowiec (odszedł w sierpniu 2010 do Polonii Bytom i przyszedł w styczniu 2011 z Polonii Bytom) 8-1
28. Vojo Ubiparip (1988), SRB, 2011 FK Zlatibor Voda Subotica (przyszedł w styczniu 2011 z FK Zlatibor Voda Subotica) 9-1
Trener: Jacek Zieliński (1961), POL, 2009 wolny transfer (do 02.11.2010)
Jose Maria Bakero (1963), ESP, 2010 wolny transfer (od 03.11.2010)
Asystenci trenera: Andrzej Juskowiak (1970), POL, 2009 wolny transfer (do 03.01.2011)
Ryszard Kuźma (1962), POL, 2009 trener Motora Lublin
Trener bramkarzy: Paweł Primel (1969), POL, 2009 Odra Wodzisław
Trener mentalności: Jurgen Lohr (1958), GER, 2011 wolny transfer (od 20.01.2011) |
|
|
|
|