Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SV Wehen 2010/11


SV Wehen 2010/11:

Bramkarze:

1. Michael Gurski (1979), GER, 2010 SV Sandhausen 35-0 1 1
22. Erik Domaschke (1985), GER, 2009 Bayer Leverkusen 3-0
31. Stefan Marinović (1991), NZL, 2009 Waitakere United 0-0
42. Raphael Laux (1991), GER, 2010 drużyna młodzieżowa 1-0

Obrońcy:

2. Florian Hubner (1991), GER, 2009 rezerwy 17-0 5
3. Thorsten Barg (1986), GER, 2008 Karlsruher SC (A) 7-1 2
4. Quido Lanzaat (1979), HOL, 2010 Carl Zeiss Jena 35-0 5
6. Benjamin Hubner (1989), GER, 2007 wychowanek 24-0 8
16. Marco Neppe (1986), GER, 2010 Borussia Wuppertal 14-0 2
17. Lukas Billick (1988), GER, 2007 Eintracht Wald-Michelbach (odszedł w styczniu 2011 do SV Elversberg) 1-0
21. Marco Jordan (1988), GER, 2010 FC Nurnberg (A) 10-0 2
25. Sebastian Wolf (1985), GER, 2010 VfB Stuttgart (A) (odszedł w styczniu 2011 do SV Elversberg) 2-0
27. Nils Doring (1980), GER, 2010 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2010 z wolnego transferu) 9-0 1
34. Fabian Schonheim (1987), GER, 2009 FC Kaiserslautern 35-2 7 1
44. Wal Fall (1992), GER, 2010 drużyna młodzieżowa 1-0 1

Pomocnicy:

5. Nikolas Ledgerwood (1985), CAN, 2010 FSV Frankfurt 25-0 3 1
7. Bjorn Ziegenbein (1986), GER, 2008 TSV 1860 Monachium (odszedł w sierpniu 2010 do Hansy Rostock) 0-0
7. Ioannis Masmanidis (1983), GER, 2011 Ethnikos Pireus (przyszedł w styczniu 2011 z Ethnikos Pireus) 10-0 1 1
8. Steffen Bohl (1983), GER, 2009 VfR Aalen (odszedł w styczniu 2011 do Eintrachtu Braunschweig) 13-2 3
8. Daniel Brosinski (1988), GER, 2011 FC Koln (przyszedł w styczniu 2011 z FC Koln) 19-5 1
14. Jan Fiesser (1987), GER, 2010 SV Sandhausen 23-0 5
15. Zlatko Janjić (1986), GER/BOS, 2010 Arminia Bielefeld 38-12 1
23. Alf Mintzel (1981), GER, 2010 SV Sandhausen 34-3 8
26. Martin Abraham (1978), CZE, 2010 rezerwy Slavii Praga (przyszedł w sierpniu 2010 z rezerw Slavii Praga) 25-4 1
29. Philipp Albert (1990), GER, 2009 rezerwy 0-0

Napastnicy:

9. Danko Bosković (1982), GER/MON, 2009 SV Sandhausen 29-1 8
10. Marcel Ziemer (1985), GER, 2009 FC Kaiserslautern 31-7 2
11. Jovan Damjanović (1982), SRB, 2009 SC Paderborn (odszedł w styczniu 2011 do FK Borac) 5-0 1
11. Francis Kioyo (1979), CMR, 2011 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2011 z wolnego transferu) 11-3 2
13. Addy Waku Menga (1983), DRC, 2010 Werder Brema (A) 29-7 1
18. Marco Sailer (1985), GER, 2010 Greuther Furth 27-5 7
19. Suat Turker (1976), TUR, 2010 Kickers Offenbach (odszedł w styczniu 2011 na wolny transfer) 3-0
20. Milad Salem (1988), AFG, 2010 Germania Ober-Roden 16-1 2
30. Sebastian Szimayer (1990), GER, 2009 rezerwy 0-0

Trener: Gino Lettieri (1966), GER/ITA, 2010 wolny transfer
Asystent trenera: Miroslav Janovsky (1974), CZE, 2010 trener SpVgg Weiden
Trener bramkarzy: Steffen Vogler (1966), GER, 1990 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET