Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Carl Zeiss Jena 2010/11


Carl Zeiss Jena 2010/11:

Bramkarze:

1. Carsten Nulle (1975), GER, 2008 SC Paderborn 34-0
12. Alexander Moritz (1982), GER, 2010 RB Leipzig 0-0
25. Patrick Siefkes (1990), GER, 2009 rezerwy 4-0 1

Obrońcy:

2. Andre Schmidt (1989), GER, 2007 drużyna młodzieżowa 0-0
3. Alexander Voigt (1978), GER, 2010 FSV Frankfurt 32-1 9
5. Moses Sichone (1977), ZAM, 2010 AEP Paphos 19-1 5
8. Ralf Schmidt (1985), GER, 2008 FC Nurnberg 34-0 7
13. Benjamin Fuss (1990), GER, 2009 rezerwy 1-0
14. Marco Riemer (1988), GER, 2006 rezerwy 31-1 2
16. Denis Osadchenko (1990), GER, 2009 rezerwy 2-0
18. Tim Wuttke (1987), GER, 2008 rezerwy 3-0 1
22. Felix Holzner (1985), GER, 2004 wychowanek 5-0 2
28. Philip Roppnack (1989), GER, 2010 rezerwy 1-0
37. Felicio Brown Forbes (1991), GER, 2011 FC Nurnberg (przyszedł w styczniu 2011 z FC Nurnberg) 15-3 3

Pomocnicy:

4. Eugen Bopp (1983), GER, 2010 wolny transfer (przyszedł w grudniu 2010 z wolnego transferu) 16-0 3
7. Torsten Ziegner (1977), GER, 2004 FSV Mainz 22-1 4
9. Rene Eckardt (1990), GER, 2008 drużyna młodzieżowa 8-2
15. Soren Eismann (1988), GER, 2009 rezerwy 27-0 7
17. Timo Nagy (1983), GER, 2009 SpVgg Unterhaching 2-0
19. Davy Frick (1990), GER, 2010 rezerwy 1-0
21. Jens Truckenbrod (1980), GER, 2009 Dynamo Drezno 30-1 2
26. Josip Landeka (1987), CRO, 2010 SV Wehen 31-2 8
27. Ronny Nikol (1974), GER, 2010 Dynamo Drezno 36-2 1
30. Kevin Grob (1992), GER, 2010 drużyna młodzieżowa 1-0
36. Hayri Sevimli (1991), GER, 2010 drużyna młodzieżowa VfL Osnabruck 1-0

Napastnicy:

6. Tobias Kurbjuweit (1982), GER, 2010 BFC Dynamo (odszedł w styczniu 2011 do Chemnitzer FC) 18-2 4
6. Aykut Ozturk (1987), TUR, 2011 Eintracht Wetzlar (przyszedł w styczniu 2011 z Eintrachtu Wetzlar) 16-4 3
10. Orlando Smeekes (1981), ANH, 2009 Stuttgarter Kickers 29-3 3 1
11. Sebastian Hahnge (1978), GER, 2008 Hansa Rostock 36-9 2
20. Exauce Mayombo (1990), GER/DRC, 2008 drużyna młodzieżowa TeBe Berlin 8-0
23. Martin Ullmann (1986), GER, 2008 rezerwy 19-3 1
24. Christian Reimann (1979), GER, 2010 RB Leipzig 26-5 3
29. Sebastian Fries (1993), GER, 2010 drużyna młodzieżowa 3-0
32. Andre Luge (1991), GER, 2010 rezerwy 10-0 1
38. Nils Pichinot (1989), GER, 2011 FC St. Pauli (przyszedł w styczniu 2011 z FC St. Pauli) 10-1 1

Trener: Jurgen Raab (1958), GER, 2010 scout Borussii Moenchengladbach (do 06.10.2010)
Wolfgang Frank † (1951), GER, 2010 wolny transfer (od 12.10.2010 do 20.04.2011)
Heiko Weber (1965), GER, 2011 wolny transfer (od 21.04.2011)
Asystent trenera: Mark Zimmermann (1974), GER, 2008 trener

Dyrektor sportowy: Heiko Weber (1965), GER, 2009 trener Erzgebirge Aue

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET