Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Scunthorpe United 2009/10 |
Scunthorpe United 2009/10:
Bramkarze:
1. Joe Murphy (1981), IRL, 2006 FC Sunderland 40-0 8 1
22. Josh Lillis (1987), ENG, 2009 Notts County (odszedł we wrześniu 2009 do Grimsby Town i przyszedł w październiku 2009 z Grimsby Town, a następnie odszedł w listopadzie 2009 do FC Rochdale i przyszedł w grudniu 2009 z FC Rochdale) 8-0
23. Sam Slocombe (1988), ENG, 2008 Bottesford Town 1-0
Obrońcy:
3. Marcus Williams (1986), ENG, 2003 wychowanek 37-0 2 1
4. Sam Togwell (1984), ENG, 2008 FC Barnsley 41-2 5
5. Kenny Milne (1979), SCO, 2008 FC Falkirk 4-0
6. Cliff Byrne (1982), IRL, 2002 rezerwy FC Sunderland 36-2 6 3
12. Rob Jones (1979), ENG, 2009 FC Hibernian 28-1 4
15. David Mirfin (1985), ENG, 2008 Huddersfield Town 37-1 2
26. Niall Canavan (1991), ENG, 2009 drużyna młodzieżowa 7-1
30. Andy Crosby (1973), ENG, 2004 Oxford United 0-0
31. George Friend (1987), ENG, 2009 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w październiku 2009 z Wolverhampton Wanderers i odszedł w listopadzie 2009 do Wolverhampton Wanderers) 4-0
31. Brendan Moloney (1989), IRL, 2010 Nottingham Forest (przyszedł w styczniu 2010 z Nottingham Forest i odszedł w lutym 2010 do Nottingham Forest) 3-0
32. Bondz N'Gala (1989), ENG, 2009 West Ham United (przyszedł w październiku 2009 z West Hamu United i odszedł w listopadzie 2009 do West Hamu United) 2-0
32. Michael Raynes (1987), ENG, 2010 Stockport County (przyszedł w lutym 2010 ze Stockport County) 12-0
33. Jim McNulty (1985), SCO, 2010 Brighton & Hove Albion (przyszedł w marcu 2010 z Brighton & Hove Albion i odszedł w maju 2010 do Brighton & Hove Albion) 3-0 1
Pomocnicy:
2. Andrew Wright (1985), ENG, 2008 West Virginia University 20-0 5 1
7. Matthew Sparrow (1981), ENG, 1999 wychowanek 29-1 6
8. Grant McCann (1980), NIR, 2008 FC Barnsley 42-8 5 1
11. Garry Thompson (1980), ENG, 2008 FC Morecambe 35-9 1
16. Martyn Woolford (1985), ENG, 2008 York City 40-5 4
18. Michael O'Connor (1987), NIR, 2009 Crewe Alexandra 32-2 8
19. Josh Wright (1989), ENG, 2009 Charlton Athletic 34-0 2
20. Jordan Spence (1990), ENG, 2009 West Ham United (przyszedł w sierpniu 2009 z West Hamu United i odszedł w grudniu 2009 do West Hamu United) 9-0 2
27. Ian Morris (1987), IRL, 2009 Carlisle United (odszedł w listopadzie 2009 do FC Chesterfield i przyszedł w maju 2010 z FC Chesterfield) 3-0
Napastnicy:
9. Paul Hayes (1983), ENG, 2007 FC Barnsley 45-9 6
10. Gary Hooper (1988), ENG, 2008 Southend United 36-19 1
14. Jonathan Forte (1986), BRB, 2009 Notts County 28-2 1
17. Ben May (1984), ENG, 2008 FC Millwall 2-0
20. Donal McDermott (1989), IRL, 2010 rezerwy Manchesteru City (przyszedł w styczniu 2010 z rezerw Manchesteru City i odszedł w maju 2010 do rezerw Manchesteru City) 9-0
29. Adam Boyes (1990), ENG, 2009 York City (odszedł w marcu 2010 do Kidderminster Harriers i przyszedł w maju 2010 z Kidderminster Harriers) 0-0
Trener: Nigel Adkins (1965), ENG, 2006 wolny transfer
Asystent trenera: Ian Baraclough (1970), ENG, 2007 piłkarz |
|
|
|
|