Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Barnsley 2009/10


FC Barnsley 2009/10:

Bramkarze:

1. Luke Steele (1984), ENG, 2008 West Bromwich Albion 39-0 1
12. David Preece (1976), ENG, 2009 Odense BK 6-0
31. Jonathan Lund (1988), ENG, 2010 rezerwy FC Burnley (przyszedł w kwietniu 2010 z rezerw FC Burnley i odszedł w maju 2010 do rezerw FC Burnley) 0-0
32. Bartosz Białkowski (1987), POL, 2009 FC Southampton (przyszedł we wrześniu 2009 z FC Southamptonu i odszedł w październiku 2009 do FC Southamptonu) 2-0

Obrońcy:

2. Bobby Hassell (1980), ENG, 2004 Mansfield Town 24-2 4
3. Robert Kozluk (1977), ENG, 2007 Sheffield United 14-0 2 1
4. Darren Moore (1974), JAM, 2008 Derby County 35-1 4
6. Stephen Foster (1980), ENG, 2007 FC Burnley 42-2 4
15. Anderson Silva (1982), BRA, 2007 FC Everton 31-3 7
16. Kieran Trippier (1990), ENG, 2010 Manchester City (przyszedł w lutym 2010 z Manchesteru City i odszedł w marcu 2010 do Manchesteru City) 3-0
22. Luke Potter (1989), ENG, 2009 FC Kettering 14-0 4
25. Adam Hammill (1988), ENG, 2009 rezerwy FC Liverpool 39-4 4
29. Carl Dickinson (1987), ENG, 2009 Stoke City (przyszedł we wrześniu 2009 ze Stoke City) 28-1 4
30. Ryan Shotton (1988), ENG, 2009 Stoke City (przyszedł we wrześniu 2009 ze Stoke City i odszedł w maju 2010 do Stoke City) 30-0 10 2
45. O'Neil Thompson (1983), JAM, 2009 FK Notodden (przyszedł w sierpniu 2009 z FK Notodden i odszedł w styczniu 2010 do Burton Albion, a następnie przyszedł w lutym 2010 z Burton Albion) 1-0

Pomocnicy:

5. Hugo Colace (1984), ARG, 2008 Newell's Old Boys 41-7 7
8. Jamal Campbell-Ryce (1983), JAM, 2007 Southend United (odszedł w styczniu 2010 do Bristol City) 13-0
11. Martin Devaney (1980), ENG, 2005 Cheltenham Town (odszedł w październiku 2009 do FC Milton Keynes Dons i przyszedł w listopadzie 2009 z FC Milton Keynes Dons) 11-0 3
14. Emil Hallfredsson (1984), ISL, 2009 Reggina Calcio 27-3 4
19. Jacob Butterfield (1990), ENG, 2007 rezerwy Manchesteru United 20-1 3
23. Mounir El Haimour (1980), FRA/MOR, 2008 Neuchatel Xamax 2-0
26. Simon Heslop (1987), ENG, 2008 Grimsby Town (odszedł w listopadzie 2009 do FC Kettering i przyszedł w grudniu 2009 z FC Kettering, a następnie odszedł w marcu 2010 do Luton Town i przyszedł w maju 2010 z Luton Town) 0-0
31. Julian Gray (1979), ENG, 2009 Fulham Londyn (odszedł w lutym 2010 do FC Walsall) 0-0
34. Alistair Taylor (1991), ENG, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
39. Nathan Doyle (1987), ENG, 2009 Hull City (przyszedł we wrześniu 2009 z Hull City) 34-0 7

Napastnicy:

7. Iain Hume (1983), CAN, 2008 Leicester City 35-5 3
8. Filipe Teixeira (1980), POR, 2010 West Bromwich Albion (przyszedł w lutym 2010 z West Bromwich Albion i odszedł w maju 2010 do West Bromwich Albion) 14-0 2
9. Kayode Odejayi (1982), NGA, 2009 Scunthorpe United (odszedł we wrześniu 2009 do Colchester United) 5-0 1
9. Jay Rodriguez (1989), ENG, 2010 FC Burnley (przyszedł w lutym 2010 z FC Burnley i odszedł w maju 2010 do FC Burnley) 6-1
10. Daniel Bogdanović (1980), MLT, 2009 Lokomotiv Sofia 29-11 3
16. Onome Sodje (1988), NGA, 2009 York City (odszedł w listopadzie 2009 do Oxford United i przyszedł w grudniu 2009 z Oxford United, a następnie odszedł w styczniu 2010 do FK Senica) 1-0
17. Jamil Adam (1991), ENG, 2007 wychowanek 2-0
20. Reuben Noble-Lazarus (1993), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa 2-0
21. Jonathan Macken (1977), IRL, 2008 Derby County 31-4 1
24. Michael Coulson (1988), ENG, 2007 FC Scarborough (odszedł w październiku 2009 do Chester City i przyszedł w listopadzie 2009 z Chester City, a następnie odszedł w grudniu 2009 do Grimsby Town) 0-0
27. Andy Gray (1977), SCO, 2009 Charlton Athletic (przyszedł w sierpniu 2009 z Charltonu Athletic) 35-6 1

Trener: Simon Davey (1970), ENG, 2006 drużyna młodzieżowa (do 01.09.2009)
Mark Robins (1969), ENG, 2009 Rotherham United (od 09.09.2009)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET