Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Blackpool 2009/10 |
FC Blackpool 2009/10:
Bramkarze:
1. Paul Rachubka (1981), ENG, 2007 Huddersfield Town 20-0
13. Mark Halstead (1990), ENG, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2009 do FC Burscough i przyszedł we wrześniu 2009 z FC Burscough, a następnie odszedł w marcu 2010 do FC Hyde i przyszedł w maju 2010 z FC Hyde) 0-0
21. Matthew Gilks (1982), SCO, 2008 Shrewsbury Town 26-0
Obrońcy:
2. Daniel Coid (1981), ENG, 1998 wychowanek 1-0
3. Stephen Crainey (1981), SCO, 2007 Leeds United 41-0 5
5. Neal Eardley (1988), WAL, 2009 Oldham Athletic 24-0 3
6. Ian Evatt (1981), ENG, 2006 Queens Park Rangers 36-4 7
15. Alex Baptiste (1986), ENG, 2008 Mansfield Town 42-3 5
20. Alhassan Bangura (1988), SLE, 2009 FC Watford 9-0 1
22. Ashley Eastham (1991), ENG, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 2009 do Cheltenham Town i przyszedł w styczniu 2010 z Cheltenham Town, a następnie odszedł w lutym 2010 do Cheltenham Town) 1-0
24. Rob Edwards (1982), WAL, 2008 Wolverhampton Wanderers 21-0 1
28. Marcel Seip (1982), HOL, 2009 Plymouth Argyle (przyszedł we wrześniu 2009 z Plymouth Argyle i odszedł w grudniu 2009 do Plymouth Argyle, a następnie do Sheffield United) 7-2 1
28. Andy Butler (1983), ENG, 2010 Huddersfield Town (przyszedł w styczniu 2010 z Huddersfield Town i odszedł w maju 2010 do Huddersfield Town) 7-0 1
31. Seamus Coleman (1988), IRL, 2010 FC Everton (przyszedł w marcu 2010 z FC Everton i odszedł w maju 2010 do FC Everton) 9-1
Pomocnicy:
4. Keith Southern (1981), ENG, 2002 rezerwy FC Everton 45-2 6
8. Stephen McPhee (1981), SCO, 2008 Hull City 0-0
11. David Vaughan (1983), WAL, 2008 Real Sociedad 41-1 3 1
18. Joe Martin (1988), ENG, 2008 rezerwy Tottenhamu Hotspur 6-0 2
19. Jay Emmanuel-Thomas (1990), ENG, 2009 rezerwy Arsenalu Londyn (przyszedł w sierpniu 2009 z rezerw Arsenalu Londyn i odszedł w listopadzie 2009 do rezerw Arsenalu Londyn) 11-1
26. Charlie Adam (1985), SCO, 2009 Glasgow Rangers 43-16 13
27. Ishmel Demontagnac (1988), ENG, 2009 wolny transfer (odszedł w marcu 2010 do FC Chesterfield i przyszedł w maju 2010 z FC Chesterfield) 8-0
29. Barry Bannan (1989), SCO, 2009 Aston Villa (przyszedł w listopadzie 2009 z Aston Villa i odszedł w marcu 2010 do Aston Villa) 20-1
30. Steven Husband (1990), SCO, 2010 rezerwy Heart of Midlothian (przyszedł w lutym 2010 z rezerw Heart of Midlothian) 3-0
Napastnicy:
7. Billy Clarke (1987), IRL, 2009 Ipswich Town 18-1 1
9. Ben Burgess (1981), IRL, 2006 Hull City 34-6
10. Brett Ormerod (1976), ENG, 2009 Preston North End 36-11 1 1
12. Gary Taylor-Fletcher (1981), ENG, 2007 Huddersfield Town 32-6 1
16. Hameur Bouazza (1985), ALG, 2009 SK Sivasspor (przyszedł we wrześniu 2009 z SK Sivasspor) 19-1 2
18. Jason Euell (1977), JAM, 2009 FC Southampton 33-4 3
19. Dudley Campbell (1981), ENG, 2010 Leicester City (przyszedł w lutym 2010 z Leicester City i odszedł w maju 2010 do Leicester City) 15-8 1
23. Daniel Nardiello (1982), WAL, 2009 Hartlepool United (odszedł w listopadzie 2009 do FC Bury i przyszedł w grudniu 2009 z FC Bury, a następnie odszedł w marcu 2010 do Oldhamu Athletic i przyszedł w maju 2010 z Oldhamu Athletic) 5-0
25. Louis Almond (1990), ENG, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2010 do Cheltenham Town) 1-0
33. Stephen Dobbie (1982), SCO, 2010 Swansea City (przyszedł w lutym 2010 ze Swansea City i odszedł w maju 2010 do Swansea City) 16-4
Trener: Ian Holloway (1963), ENG, 2009 wolny transfer
Asystent trenera: Steve Thompson (1964), ENG, 2008 rezerwy
Trener bramkarzy: Peter Fox (1957), ENG, 2004 wolny transfer |
|
|
|
|