Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hertha Berlin 2010/11 |
Hertha Berlin 2010/11:
Bramkarze:
1. Maikel Aerts (1976), HOL, 2010 Willem II 24-0
21. Sascha Burchert (1989), GER, 2007 drużyna młodzieżowa 3-0
31. Marco Sejna (1972), GER, 2010 FC Ingolstadt 7-0 1
34. Richard Strebinger (1993), AUT, 2010 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Christian Lell (1984), GER, 2010 Bayern Monachium 33-0 6
3. Levan Kobiashvili (1977), GEO, 2010 FC Schalke 04 32-3 3
4. Roman Hubnik (1984), CZE, 2010 FK Moskwa 31-3 2 1
5. Andre Mijatović (1979), CRO, 2010 Arminia Bielefeld 26-1 4 1
6. Christoph Janker (1985), GER, 2009 TSG Hoffenheim 4-0
12. Ronny (1986), BRA, 2010 Sporting Lizbona 22-2 3
14. Sebastian Neumann (1991), GER, 2010 rezerwy 11-0 3
22. Kaka (1981), BRA, 2010 Omonia Nikozja (odszedł w styczniu 2011 do Sportingu Braga) 1-0
24. Shervin Radjabali-Fardi (1991), GER, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2011 do Alemannii Aachen) 0-0
26. Nico Schulz (1993), GER, 2010 drużyna młodzieżowa 21-0 3
27. Alfredo Morales (1990), USA, 2010 rezerwy 3-0
Pomocnicy:
7. Daniel Beichler (1988), AUT, 2010 Sturm Graz (odszedł w styczniu 2011 do FC St. Gallen) 0-0
8. Pal Dardai (1976), HUN, 1996 BVSC Budapeszt 1-0
15. Sascha Bigalke (1990), GER, 2008 rezerwy 0-0
18. Peter Niemeyer (1983), GER, 2010 Werder Brema 28-3 9
20. Patrick Ebert (1987), GER, 2006 rezerwy 12-1 4
23. Fanol Perdedaj (1991), KOS, 2009 drużyna młodzieżowa 16-0 4
25. Lennart Hartmann (1991), GER, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Fabian Lustenberger (1988), SUI, 2007 FC Luzern 18-1 3
29. Marvin Knoll (1990), GER, 2010 rezerwy 2-0
30. Andreas Neuendorf (1975), GER, 2010 FC Ingolstadt 1-0
Napastnicy:
9. Adrian Ramos (1986), COL, 2009 America de Cali 33-15 2 1
10. Raffael (1985), BRA, 2008 FC Zurich 30-10 5
13. Nikita Rukavytsya (1987), AUS, 2010 FC Twente 31-4 2
16. Rob Friend (1981), CAN, 2010 Borussia Moenchengladbach 25-5 3
17. Valeriy Domovchiyski (1986), BUL, 2008 Levski Sofia 20-5 1
19. Pierre-Michel Lasogga (1991), GER, 2010 Bayer Leverkusen 25-13 5
35. Marco Djuricin (1992), AUT, 2010 rezerwy 9-2
Trener: Markus Babbel (1972), GER, 2010 wolny transfer
Asystent trenera: Rainer Widmayer (1967), GER, 2010 wolny transfer
Trener bramkarzy: Christian Fiedler (1975), GER, 2009 piłkarz
Scout: Sven Kretschmer (1970), GER, 2009 asystent trenera
Fizjoterapeuci: Jorg Bluthmann (1965), GER, 2003 wolny transfer
David de Mel † (1965), GER/ESP, 2003 wolny transfer
Koordynator drużyny: Nello Di Martino (1951), ITA, 2009 trener bramkarzy |
|
|
|
|