Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Piacenza 2009/10 |
Piacenza Calcio 2009/10:
Bramkarze:
1. Christian Puggioni (1981), ITA, 2009 Reggina Calcio 41-0 2 1
3. Roberto Maurantonio (1984), ITA, 2007 SS Lanciano 1-0 1
86. Fabrizio Capodici (1986), ITA, 2006 Bergamo Cenate 0-0
Obrońcy:
4. Francesco Bini (1989), ITA, 2007 wychowanek 17-0 4
5. Angelo Iorio (1982), ITA, 2006 US Cremonese 28-0 4 1
13. Stefano Avogadri (1985), ITA, 2008 AC Legnano 32-1 6 1
15. Michele Anaclerio (1982), ITA, 2007 AS Bari 12-1 3
22. Pietro Zammuto (1986), ITA, 2007 rezerwy Juventusu Turyn 19-1 2 1
24. Marco Calderoni (1989), ITA, 2007 wychowanek (odszedł w styczniu 2010 do US Palermo) 14-0 4
27. Cristian Costel Melinte (1988), ROM, 2010 US Palermo (przyszedł w styczniu 2010 z US Palermo) 16-0 4
32. Denis Tonucci (1988), ITA, 2009 AS Cesena 27-1 3 1
39. Stefano Baraldo (1992), ITA, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
76. Gaetano Capogrosso (1989), ITA, 2009 rezerwy AC Sieny 9-0 2
89. Rincón (1987), BRA, 2009 rezerwy Interu Mediolan 33-1 6
Pomocnicy:
7. Daniel Wolf (1985), AUT, 2007 Pistoiese Calcio 13-0 2
14. Tommaso Bianchi (1988), ITA, 2006 wychowanek (odszedł w styczniu 2010 do Chievo Verona) 19-2 6
17. Fabio Foglia (1989), ITA, 2009 rezerwy 0-0
18. Louise Parfait (1990), CMR, 2009 FC Genoa 20-0 4
23. Radja Nainggolan (1988), BEL, 2005 drużyna młodzieżowa GB Antwerpia (odszedł w styczniu 2010 do Cagliari Calcio) 21-1 3
25. Mikhail Sivakov (1988), BLR, 2010 Cagliari Calcio (przyszedł w styczniu 2010 z Cagliari Calcio) 15-2 3
26. Matteo Paro (1983), ITA, 2010 AS Bari (przyszedł w styczniu 2010 z AS Bari) 4-0 1
28. Nicola Silvestri (1985), ITA, 2009 AC Lumezzane 3-0
29. Leandro Greco (1986), ITA, 2009 rezerwy AS Roma 22-0 7
31. Nicolas Amodio (1983), URU, 2010 SSC Napoli (przyszedł w styczniu 2010 z SSC Napoli) 19-0 5
45. Samuele Dragoni (1990), ITA, 2009 Brescia Calcio 3-0 1
84. Filippo Sambugaro (1984), ITA, 2009 Pergocrema Calcio 35-2 6
88. Bogdan Aurelian Patrascu (1979), ROM, 2009 AC Padova (odszedł w sierpniu 2009 do AC Padovy) 2-0 2
Napastnicy:
8. Alessandro Tulli (1982), ITA, 2008 US Lecce 15-1 2 1
9. Salvatore Foti (1988), ITA, 2010 Sampdoria Genua (przyszedł w styczniu 2010 z Sampdorii Genua) 18-3 5
10. Davide Moscardelli (1980), ITA/BEL, 2008 AS Cesena 37-14 7 1
11. Simone Guerra (1989), ITA, 2007 wychowanek 25-3 3
19. Antonio Piccolo (1988), ITA, 2009 US Foggia 8-0
20. Mattia Graffiedi (1980), ITA, 2008 US Triestina 11-0 5
21. Gaetan Tomas Guzman (1982), PAR, 2007 AC Spezia 14-2
23. Edgar Cani (1989), ALB, 2009 US Palermo (odszedł w styczniu 2010 do US Palermo, a następnie do AC Padovy) 13-4
88. Mirko Barocelli (1991), ITA, 2009 drużyna młodzieżowa 2-0 1
90. Lucas Simon (1986), ARG, 2009 Pescara Calcio 13-0
Trener: Fabrizio Castori (1954), ITA, 2009 Salernitana Sport (do 11.11.2009)
Massimo Ficcadenti (1967), ITA, 2009 wolny transfer (od 12.11.2009)
Asystent trenera: Riccardo Bocchini (1972), ITA, 2009 wolny transfer (od 03.09.2009 do 11.09.2009)
Trener bramkarzy: Rino Gandini (1960), ITA, 2009 wolny transfer |
|
|
|
|