Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ethnikos Achnas 2009/10 |
Ethnikos Achnas 2009/10:
Bramkarze:
1. Edin Nuredinoski (1982), MKD, 2009 FK Kumanovo 31-0 3
12. Andreas Lambrou (1983), CYP, 2009 Adonis Idaliou 0-0
Obrońcy:
2. Luis Torres (1979), POR, 2009 Atletico CP 27-0 2
3. Joao Pedro (1980), POR, 2009 FC Gil Vicente 12-0 1
4. Christos Siailis (1978), CYP, 2004 Anagennisi Deryneias 11-1
5. Vance Sikov (1985), MKD, 2008 Olympiakos Pireus 27-2 4
15. Dimitris Simov (1982), CYP/BUL, 2000 drużyna młodzieżowa 24-0 5
27. Marcelo Costa (1987), BRA, 2008 wolny transfer 5-0
30. Cassio (1987), BRA, 2009 AEK Larnaka 27-1 4
Pomocnicy:
6. Christos Kotsonis (1976), CYP, 2005 AE Kition 21-0 2
7. Edson Nobre (1980), ANG, 2009 Pacos Ferreira (odszedł w styczniu 2010 na wolny transfer) 3-0
7. Slavco Georgievski (1980), MKD, 2010 Ulsan Hyundai (przyszedł w styczniu 2010 z Ulsan Hyundai) 6-0
8. Lars Schlichting (1981), GER, 2005 GS Ergotelis 20-0 3
10. Christos Poyiatzis (1978), CYP, 1995 wychowanek 24-3 1
14. Sahr Lahaye (1984), SLE, 2008 FC Giants 12-0
16. Elipidoforos Elia (1985), CYP, 2009 Olympiakos Nikozja 9-2
18. Panagiotis Onsiforou (1985), CYP, 2009 AEL Limassol 5-0
20. Ivan Petrović (1978), SRB, 2007 OFK Belgrad 21-3 4
21. Eduardo Pincelli (1983), BRA, 2009 Chalkanoras Idaliou 25-2 6
33. Petros Filaniotis (1980), CYP, 2009 AEL Limassol 23-1 3
77. Zoran Stjepanović (1975), SRB, 2010 FC ASIL (przyszedł w styczniu 2010 z FC ASIL) 10-1 1
Napastnicy:
9. Alekos Alekou (1983), CYP, 2008 Aris Limassol 22-2 1
11. Mickael Nicoise (1984), GDL, 2009 Neuchatel Xamax (odszedł w styczniu 2010 na wolny transfer) 7-0
11. David (1977), BRA, 2010 rezerwy Apollonu Limassol (przyszedł w styczniu 2010 z rezerw Apollonu Limassol) 0-0
25. Milan Belić (1977), SRB, 2009 AEP Paphos 23-2 3
29. Levan Kebadze (1975), GEO, 2005 Enosis Paralimni 28-4 2
32. Jose Antonio Villanueva (1985), ESP, 2010 CD Pozo Estrecho (przyszedł w styczniu 2010 z CD Pozo Estrecho) 5-0 1
99. Miljan Mrdaković † (1982), SRB, 2010 Apollon Limassol (przyszedł w styczniu 2010 z Apollonu Limassol) 10-8 2
Trener: Panicos Orphanides (1961), CYP, ??? (do 27.09.2009)
Toza Sapurić (1960), SRB, 2009 wolny transfer (od 29.09.2009) |
|
|
|
|