Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ermis Aradippou 2009/10 |
Ermis Aradippou 2009/10:
Bramkarze:
1. Rodrigo Posso (1976), BRA, 2009 wolny transfer 15-0 2
12. Georgios Papadopoulos (1981), CYP, 2010 rezerwy (przyszedł w styczniu 2010 z rezerw) 1-0
31. Chrysanthos Chrisostomou (1981), CYP, 2009 Alki Larnaka 8-0 1
40. Aleksandar Canović (1983), SRB, 2010 Dinamo Mińsk (przyszedł w styczniu 2010 z Dinama Mińsk) 8-0 1
Obrońcy:
2. Marko Braun (1978), SVN, 2009 Apollon Limassol 26-0 2
3. Lambros Lambrou (1977), CYP, 2009 Anorthosis Famagusta 27-1 4
5. Juan Gill (1983), ARG, 2009 Deportes Melipilla 23-0 5
7. Gilberto (1987), POR, 2009 Boavista Porto 12-0
18. Spiridon Gogolos (1978), GRE, 2010 PAS Giannena (przyszedł w styczniu 2010 z PAS-u Giannena) 9-0 4
22. Serginho (1985), POR, 2009 CD Feirense 15-0 4
26. Miguel Oliveira (1983), POR, 2009 GD Estoril 29-2 5
Pomocnicy:
4. Matthieu Bemba (1988), GDL, 2009 US Creteil 23-1 5 1
10. Eliseo Quintanilla (1983), SLV, 2009 CD Aguila (odszedł w styczniu 2010 do CF Correcaminos) 10-0 1
15. Wender (1975), BRA, 2009 Sporting Braga 29-5 4
16. Levan Maghradze (1977), GEO, 2009 Apollon Limassol 27-1 3
17. Kyriakos Pavlou (1986), CYP, 2009 Omonia Nikozja (odszedł w styczniu 2010 do GS Diagoras) 17-1 2
19. Christos Milonas (1990), CYP, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
20. Cheikh Gadiaga (1979), SEN, 2009 AEL Limassol 28-0 5
23. Joca (1981), POR, 2009 AEL Limassol 14-0 1 1
25. Abdelkarim Kissi (1980), MOR, 2009 AEK Larnaka 14-0 3
30. Charalambos Loizou (1982), CYP, 2008 Ethnikos Achnas 4-0 1
44. Marios Louka (1982), CYP, 2009 AEL Limassol (odszedł w styczniu 2010 na wolny transfer) 5-2 1
50. Loizos Michael (1990), CYP, 2009 drużyna młodzieżowa 2-0
77. Sebastiao Nogueira (1988), POR, 2010 Nea Salamina (przyszedł w styczniu 2010 z Nea Salamina) 12-1 1
Napastnicy:
6. Guilherme Weisheimer (1981), BRA, 2009 Ethnikos Achnas 24-1 2
8. Jailson (1981), BRA, 2010 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2010 z wolnego transferu) 2-0
9. Joeano (1979), BRA, 2009 Vitoria Setubal 29-22 4
10. Evandro Roncatto (1986), BRA, 2010 Pacos Ferreira (przyszedł w styczniu 2010 z Pacos Ferreira) 13-3 1
11. Sheriff Suma (1986), SLE, 2009 GAIS Goteborg (odszedł w styczniu 2010 do SK Kocaelispor) 14-2 2
13. Kiran Bechan (1982), HOL, 2009 FC Emmen 6-0
14. Nicolas Raimondi (1984), URU, 2009 Universitario de Sucre (odszedł w styczniu 2010 do Jorge Wilstermann) 3-0 1
Trener: Yiannos Stavrinou (1966), CYP, 2008 wolny transfer (do 02.10.2009)
Dusan Mitosević (1949), SRB, 2009 wolny transfer (od 04.10.2009) |
|
|
|
|