Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AEL Limassol 2009/10 |
AEL Limassol 2009/10:
Bramkarze:
1. Panos Konstantinou (1985), CYP, 2003 wychowanek 4-0 1
23. Michael Haunschmid (1989), AUT, 2009 FC Lustenau 0-0
33. Kamil Contofalsky (1978), SVK, 2010 Zenit Petersburg (przyszedł w styczniu 2010 z Zenitu Petersburg) 13-0 1
82. Charalambos Kairinos (1982), CYP, 2009 AEP Paphos 16-0 2
Obrońcy:
2. Dossa Junior (1986), POR, 2009 AEP Paphos 27-1 9
3. Junior (1975), POR, 2008 Doxa Katokopias 24-0 4
5. Stelianos Parpas (1985), CYP, 2008 Aris Limassol (odszedł w lutym 2010 do Steauy Bukareszt) 5-0 1
29. Edwin Ouon (1981), RWA, 2008 Aris Limassol 21-0 5 1
31. Hamad Ndikumana † (1978), RWA, 2009 Omonia Nikozja 26-0 5
36. Rafael Panagiotou (1991), CYP, 2009 wychowanek 2-0
81. Loizos Kakoyiannis (1981), CYP, 2008 Omonia Nikozja 20-2 2
Pomocnicy:
8. Christos Charalambous (1981), CYP, 2009 Panthrakikos Komotini 12-1 1
10. Clayton (1975), BRA, 2009 Omonia Nikozja 27-7 5
13. Dusan Kerkez (1976), BOS, 2007 NK Rijeka 21-1 6
18. Allie Andrew (1988), SLE, 2010 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2010 z wolnego transferu) 1-1
20. Maxim Larroque (1989), FRA, 2009 Doxa Kranoula 5-0 1
21. Andres Rouga (1982), VEN, 2009 wolny transfer 10-1 3
22. Pedro Miguel Torrao (1977), POR, 2008 Nea Salamina 9-0 2
25. Ricardo Fernandes (1978), POR, 2010 Anorthosis Famagusta (przyszedł w styczniu 2010 z Anorthosisu Famagusta) 10-1 4
26. Andre Caldeira (1980), BRA, 2009 AEP Paphos (odszedł w styczniu 2010 do Hapoelu Ramat Gan) 11-0 4
27. Balazs Borbely (1979), SVK, 2010 FCU Politehnica Timisoara (przyszedł w styczniu 2010 z FCU Politehniki Timisoara) 12-0 3
28. Helio Roque (1985), POR, 2007 Benfica Lizbona 14-3 3
30. Simos Krassas (1982), CYP, 2007 Apollon Kalamaria (odszedł w styczniu 2010 do Alki Larnaka) 2-0
32. Alexandros Garpozis (1980), CYP, 2010 Anorthosis Famagusta (przyszedł w styczniu 2010 z Anorthosisu Famagusta) 6-1
40. Angelos Perikleous (1990), CYP, 2008 wychowanek 2-0
77. Vlatko Grozdanovski (1983), MKD, 2010 FK Vojvodina (przyszedł w styczniu 2010 z FK Vojvodina) 9-1
80. Angelos Efthymiou (1984), CYP, 2009 APOP Kinyras 16-0 1
Napastnicy:
9. Freddy (1979), ANG, 2009 Enosis Paralimni 24-10 4 1
19. Silvio Augusto Gonzalez (1980), ARG, 2008 Olympiakos Nikozja 29-8 2
50. Serjao (1979), BRA, 2009 Doxa Katokopias 27-3 2
55. Miguel Vargas (1978), POR, 2008 APOP Kinyras 27-3 6
Trener: Nir Klinger (1966), ISR, 2009 AEP Paphos (do 31.12.2009)
Dusan Uhrin (1967), CZE, 2010 FK Mlada Boleslav (od 01.01.2010) |
|
|
|
|