Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Neuchatel Xamax 2009/10 |
Neuchatel Xamax 2009/10:
Bramkarze:
1. Laurent Walthert (1984), SUI, 2006 FC La Chaux-de-Fonds 0-0
18. Guillaume Faivre (1987), SUI, 2006 drużyna młodzieżowa 6-0
30. Luca Ferro (1978), SUI, 2008 FC La Chaux-de-Fonds 31-0 3
Obrońcy:
2. Andrejs Kostjuks (1988), ŁOT, 2009 FK Olimps Ryga (odszedł w styczniu 2010 do FK Olimps Ryga) 0-0
3. Mickael Facchinetti (1991), SUI, 2008 wychowanek 3-0
4. Stephane Besle (1984), FRA, 2005 rezerwy RC Lens 31-2 11 2
5. Damien Tixier (1980), FRA, 2009 AC Le Havre 19-0 2 1 1
8. Augustin Binya (1984), CMR, 2009 Benfica Lizbona 19-1 8
12. Selver Hodzić (1978), SUI, 2008 FC Bnei Yehuda 15-0 2
21. William Edjenguele (1987), FRA, 2008 rezerwy UC Le Mans 15-0 4
23. Mike Gomes (1988), SUI, 2007 rezerwy 4-0 1
24. Frederic Page (1978), SUI, 2009 FC Aarau 34-0 5
35. Agonit Sallaj (1992), ALB, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
6. Abdou Rahman Dampha (1991), GAM, 2010 MC Saida (przyszedł w styczniu 2010 z MC Saida) 12-2 4
7. Carlos Varela (1977), ESP/SUI, 2009 Young Boys Berno 26-3 12 1
10. Ifet Taljević (1980), SRB, 2008 AC Bellinzona (odszedł w styczniu 2010 do rezerw) 5-0
10. Shkelzhen Gashi (1988), SUI, 2010 FC Zurich (przyszedł w styczniu 2010 z FC Zurich) 12-1 2
13. Ibrahima Niasse (1988), SEN, 2008 rezerwy AS Nancy 12-2 1 1
14. Raphael Nuzzolo (1983), SUI, 2004 rezerwy 34-8 9
15. Abdullah Omar (1987), BHR, 2009 Muharraq Club 33-0 3
16. Abdulla Fatadi (1985), BHR, 2009 Muharraq Club 17-1 1
17. Thierno Bah (1982), GUI, 2006 FC Meyrin 32-0 7 1
22. Sebastien Wuthrich (1990), SUI, 2007 wychowanek 29-3 3
31. Max Veloso (1992), SUI, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Bastien Geiger (1985), SUI, 2009 FC Sion 7-1 1
34. Freddy Mveng (1992), SUI, 2009 Lausanne Sport 6-0
Napastnicy:
9. Bi Goua Gohou (1988), WKS, 2010 Hassania Agadir (przyszedł w styczniu 2010 z Hassanii Agadir) 11-2
11. Admir Aganović (1986), BOS, 2009 FCV Dender 20-2 1
19. Mario Gavranović (1989), SUI, 2009 Yverdon Sport (odszedł w styczniu 2010 do Yverdon Sport, a następnie do FC Schalke 04) 17-8 3 1
25. Ideye Brown (1988), NGA, 2008 Ocean Boys (odszedł w styczniu 2010 do FC Sochaux) 17-12 3 1
27. Sanel Kuljić (1977), AUT, 2010 SC Wiener Neustadt (przyszedł w styczniu 2010 z SC Wiener Neustadt) 17-5 1
29. Julio Hernan Rossi (1977), ARG, 2007 FC Nantes 5-0
32. Franck Etoundi (1990), CMR, 2009 FC Ouragan 4-1
Trener: Pierre-Andre Schurmann (1960), SUI, 2009 reprezentacja Szwajcarii U-21
Asystenci trenera: Jean-Michel Aeby (1966), SUI, 2009 trener
David Sene (1967), FRA, 2002 wolny transfer |
|
|
|
|