Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC St. Gallen 2009/10 |
FC St. Gallen 2009/10:
Bramkarze:
1. Daniel Lopar (1985), SUI, 2006 FC Thun 21-0 2
18. Reto Bolli (1979), SUI, 2009 FC Schaffhausen 1-0 1
30. Germano Vailati (1980), SUI, 2010 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2010 z wolnego transferu) 14-0
Obrońcy:
2. Yves Oehri (1987), LIE, 2008 FC St. Gallen 2-0
3. Cesar Fernando - Fernando (1980), BRA, 2007 FC Schaffhausen 33-0 5
4. Bernt Haas (1978), SUI, 2007 FC Koln 0-0
5. Lukas Schenkel (1984), SUI, 2008 FC Wil 31-1 4
15. Philipp Muntwiler (1987), SUI, 2006 FC Wil 11-1 5
17. Marc Zellweger (1973), SUI, 2003 FC Koln 29-0 5
19. Jiri Koubsky (1982), CZE, 2005 Sparta Praga 28-0 7 1 1
24. Marco Hammerli (1985), SUI, 2008 FC Thun 16-1 1
Pomocnicy:
6. Michael Lang (1991), SUI, 2006 wychowanek 22-1 6
7. Kristian Nushi (1982), KOS, 2009 FC Aarau 34-2 9
8. Ze Vitor (1982), POR, 2008 Nacional Funchal 25-1 6 1 1
14. Fabian Frei (1989), SUI, 2009 FC Basel 31-6 4
16. Thomas Knopfel (1983), SUI, 2009 FC Gossau 2-0
21. Diego Ciccone (1987), SUI, 2006 wychowanek 6-0
23. Sebastian Kollar (1987), SUI, 2008 FC Zurich (odszedł w styczniu 2010 do FC Zurich) 0-0
25. Adrian Winter (1986), SUI, 2009 FC Wil 18-2
27. Ivan Martić (1990), CRO/SUI, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2010 do FC Schaffhausen) 1-0
31. Daniel Imhof (1977), SUI, 2010 VfL Bochum (przyszedł w styczniu 2010 z VfL Bochum) 16-1 2
Napastnicy:
9. Pa Modou Jagne (1989), GAM, 2009 FC Wil 21-3 2
10. Mario Frick (1974), LIE, 2009 AC Siena 26-4 2
11. Mario Antonio Caceres (1981), CHI, 2008 Union Espańola 9-0 1
13. Brice Owona (1989), CMR, 2010 Coton Sport (przyszedł w lutym 2010 z Coton Sport) 11-0 1
20. Moreno Costanzo (1988), SUI, 2005 drużyna młodzieżowa 33-14 9
22. Moreno Merenda (1978), SUI, 2008 Neuchatel Xamax 32-9 2
26. Nico Abegglen (1990), SUI, 2007 wychowanek 27-7 3
28. Manuel Sutter (1991), AUT, 2009 AKA Vorarlberg 1-0
34. Sven Lehmann (1991), SUI, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Ulrich Forte (1974), SUI, 2008 FC Wil |
|
|
|
|