Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Sion 2009/10 |
FC Sion 2009/10:
Bramkarze:
1. Andris Vanins (1980), ŁOT, 2009 FK Ventspils 36-0 3
18. Kevin Fickentscher (1988), SUI, 2009 FC La Chaux-de-Fonds 0-0
30. Nicolas Beney (1980), SUI, 2007 FC Baulmes 0-0
Obrońcy:
2. Yusuf Mohamed (1983), NGA, 2009 rezerwy (odszedł w styczniu 2010 do Al Hilal Omdurman) 6-0
2. Guillermo Imhoff (1982), ARG, 2010 Jorge Wilstermann (przyszedł w lutym 2010 z Jorge Wilstermann) 1-0
3. Obinna Nwaneri (1982), NGA, 2007 ES Tunis 11-1 1
4. Stephane Sarni (1980), SUI, 2008 wolny transfer 12-2 2
8. Jamal Alioui (1982), MOR, 2007 FC Crotone 29-1 12 1
12. Paito (1982), MOZ, 2007 RCD Mallorca 28-0 6
15. Bigambo Rochat (1991), SUI, 2009 rezerwy OSC Lille 4-0 1
20. Vilmos Vanczak (1983), HUN, 2007 Ujpest Budapeszt 31-3 9 1
26. Aleksandar Mitreski (1980), MKD, 2009 FC Nurnberg 18-0 3
27. Leo Lacroix (1992), SUI, 2010 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2010 z drużyny młodzieżowej) 1-0
31. Arnaud Buhler (1985), SUI, 2006 FC Sochaux 19-5 4 1
33. Adailton (1983), BRA, 2010 FC Santos (przyszedł w lutym 2010 z FC Santos) 9-0 1
Pomocnicy:
5. Tariq Chihab (1975), MOR, 2009 Neuchatel Xamax 20-2 6
10. Didier Crettenand (1986), SUI, 2007 rezerwy 12-0 2
14. Serey Die (1984), WKS, 2008 ES Setif 30-2 2 2 1
16. Enes Fermino (1987), DRC, 2009 FC La Chaux-de-Fonds 21-1 5
19. Fabrizio Zambrella (1986), SUI, 2009 wolny transfer (przyszedł w październiku 2009 z wolnego transferu) 14-1 3
21. Abdoul Karim Yoda (1988), FRA, 2009 Servette Genewa 20-1 2
22. Goran Obradović (1976), SRB, 2005 FC Vaduz 28-4 3
23. Alvaro Dominguez (1981), COL, 2007 Deportivo Cali 30-8 5 1
26. Joaquim Adao (1992), ANG, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
28. Kevin Neurohr (1991), SUI, 2009 drużyna młodzieżowa 1-1 1
29. Antonio Carlos dos Santos - Antonio Carlos (1979), BRA, 2009 Grasshoppers Zurich (przyszedł we wrześniu 2009 z Grasshoppers Zurich) 2-0 1
32. Anthony Sauthier (1991), SUI, 2009 rezerwy Servette Genewa 16-0 4
Napastnicy:
7. Nicolas Marin (1980), FRA, 2009 FC Lorient 27-5 3
9. Alvaro Saborio (1982), COS, 2006 Deportivo Saprissa (odszedł we wrześniu 2009 do Bristol City) 0-0
9. Aleksandar Prijović (1990), SRB, 2010 Derby County (przyszedł w lutym 2010 z Derby County) 10-0
11. Guilherme Afonso (1985), SUI, 2009 BV Veendam (odszedł we wrześniu 2009 do Grasshoppers Zurich) 5-0
17. Saidu Alade Adeshina (1983), NGA, 2007 AC Bellinzona 16-2
24. Mobulu M'Futi (1981), DRC, 2007 FC Istres (odszedł w styczniu 2010 do FC Aarau) 6-0
25. Emile Mpenza (1978), BEL, 2009 Plymouth Argyle 31-21 4
27. Moustapha Dabo (1986), SEN, 2009 FC St. Gallen (odszedł w styczniu 2010 do Al Siliya) 8-1
Trener: Didier Tholot (1964), FRA, 2009 wolny transfer
Trener bramkarzy: Marco Pascolo (1966), SUI, 2005 wolny transfer |
|
|
|
|