Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SK Denizlispor 2009/10


SK Denizlispor 2009/10:

Bramkarze:

1. Cenk Gonen (1988), TUR, 2008 Altay Izmir 14-0 2
24. Ismail Sahmali (1982), TUR, 2009 SK Denizli Belediyespor 1-0
41. Ozden Ongun (1978), TUR, 2009 SK Caykur Rizespor 17-0 3

Obrońcy:

2. David Durmaz (1981), SWE, 2009 Malmo FF (odszedł w sierpniu 2009 na wolny transfer) 0-0
4. Branimir Bajić (1979), BOS, 2009 TuS Koblenz 12-1 3 1
5. Burak Akyildiz (1985), TUR, 2007 SK Marmarisspor 16-0 2 1 1
6. Ahmet Burak Solakel (1982), TUR, 2009 SK Karsiyakaspor 19-0 3
21. Mehmet Cogum (1983), TUR, 2009 SK Konyaspor (przyszedł w sierpniu 2009 z SK Konyaspor) 11-0
25. Damien Chrysostome (1984), BEN, 2009 FC Metz 26-1 8 1
26. Alparslan Kartal (1977), TUR, 2010 SK Kasimpasaspor (przyszedł w styczniu 2010 z SK Kasimpasaspor) 2-0
33. Dzemal Berberović (1981), BOS, 2009 Litex Łowecz 24-0 3
61. Caglar Birinci (1985), TUR, 2007 SK Bakirkoyspor 25-1 4
88. Erhan Kartal (1993), TUR, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0 1
90. Ugur Aktas (1990), TUR, 2009 drużyna młodzieżowwa 1-0

Pomocnicy:

3. Fahri Tatan (1983), TUR, 2009 SK Konyaspor (odszedł w styczniu 2010 do SK Eskisehirspor) 6-0 1
7. Murat Hacioglu (1979), TUR, 2009 SK Kocaelispor (odszedł w styczniu 2010 do SK Kocaelispor) 9-0
8. Suleyman Olgun (1987), TUR, 2008 rezerwy 1-0
10. Caner Celep (1984), TUR, 2007 SK Eyupspor (odszedł w styczniu 2010 do SK Eskisehirspor) 7-0
14. Ibrahim Ege (1983), TUR, 2010 rezerwy SK Diyarbakirspor (przyszedł w styczniu 2010 z rezerw SK Diyarbakirspor) 12-0 3
16. Mustafa Er (1980), TUR, 2010 SK Ankaragucu (przyszedł w styczniu 2010 z SK Ankaragucu) 3-0
17. Douglas Braga (1985), BRA, 2008 FC Rio Claro 29-1 2
20. Murat Karakoc (1979), TUR, 2006 SK Aydinspor (odszedł w styczniu 2010 do SK Bucaspor) 0-0
22. Goray Vural (1988), TUR, 2007 SK Selimiyespor 21-0 1
23. Emin Aladag (1983), TUR, 2008 SK Giresunspor 22-0 4
34. Erkan Sekman (1984), TUR, 2010 SK Gaziantepspor (przyszedł w styczniu 2010 z SK Gaziantepspor) 7-0 1
35. Eris Ceyhun (1977), TUR, 2010 SK Ankaragucu (przyszedł w styczniu 2010 z SK Ankaragucu i odszedł w marcu 2010 do Assyriska FF) 0-0
45. Fatih Yigen (1983), TUR, 2005 AS Casala 17-0 1
54. Okan Koc (1982), TUR, 2010 Altay Izmir (przyszedł w styczniu 2010 z Altay Izmir) 11-0 1
86. Kayhan Arduc (1990), TUR, 2008 wychowanek 0-0

Napastnicy:

9. Engin Memisler (1987), TUR, 2007 wychowanek 19-2 5
11. Darryl Roberts (1983), TRI, 2008 Sparta Rotterdam 29-4 5
12. Adem Calik (1981), TUR, 2009 SK Kocaelispor (odszedł w styczniu 2010 do SK Kocaelispor) 4-0
13. Izzet Akgul (1982), BEL, 2008 KSV Roeselare 3-0
15. Ibrahima Bangoura (1982), GUI, 2009 ES Troyes 13-1
19. Norman Sylla (1982), FRA, 2009 FCV Dender (odszedł w styczniu 2010 na wolny transfer) 1-0
60. Ahmet Cebe (1983), GER/TUR, 2009 Fortuna Dusseldorf 20-5 7
71. Emil Angelov (1980), BUL, 2009 Litex Łowecz 28-5 7
77. Souleymane Youla (1981), GUI, 2010 SK Eskisehirspor (przyszedł w styczniu 2010 z SK Eskisehirspor) 14-3 2

Trener: Erhan Altin (1956), TUR, 2009 SK Kocaelispor (do 02.09.2009)
Nurullah Saglam (1966), TUR, 2009 wolny transfer (od 03.09.2009 do 26.10.2009)
Hakan Kutlu (1972), TUR, 2010 wolny transfer (od 27.10.2009)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET