Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SK Gaziantepspor 2009/10 |
SK Gaziantepspor 2009/10:
Bramkarze:
1. Murat Sahin (1976), TUR, 2008 Besiktas Stambuł (odszedł w październiku 2009 na wolny transfer, a następnie do SK Kasimpasaspor) 0-0
22. Mahmut Bezgin (1986), TUR, 2008 SK Gaskispor 30-0 1
23. Recep Biler (1981), TUR, 2009 SK Hacettepespor 1-0
24. Zydrunas Karcemarskas (1983), LTU, 2010 Dinamo Moskwa (przyszedł w styczniu 2010 z Dinamo Moskwa) 3-0
96. Muhammet Senturk (1988), TUR, 2009 SK Afyonkarahisarspor 1-0
Obrońcy:
2. Semih Kaya (1991), TUR, 2010 Galatasaray Stambuł (przyszedł w styczniu 2010 z Galatasaray Stambuł) 1-0
4. Soner Ornek (1989), TUR, 2009 SK Sanliurfaspor 3-1
5. Murat Ceylan (1988), TUR, 2007 rezerwy 31-0 5
12. Armand Deumi (1979), CMR, 2007 FC Thun 26-1 1
14. Stjepan Tomas (1976), CRO, 2010 Rubin Kazań (przyszedł w styczniu 2010 z Rubina Kazań) 4-0
16. Serdar Kurtulus (1987), TUR, 2009 Besiktas Stambuł 24-0 5
27. Mehmet Karakecili (1990), TUR, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Seyhan Tolga (1977), TUR, 2009 SK Hacettepespor 17-0 2
37. Ivan (1982), BRA, 2008 Atletico Paranaense 27-0 1
55. Julio Cesar (1978), BRA, 2009 Dinamo Bukareszt (odszedł w lutym 2010 na wolny transfer) 18-1 4
77. Cenk Guvenc (1991), TUR, 2009 drużyna młodzieżowa Kickers Offenbach 7-0
Pomocnicy:
6. Erkan Sekman (1984), TUR, 2008 SK Konyaspor (odszedł w styczniu 2010 do SK Denizlispor) 8-0 1
7. Mehmet Yozgatli (1979), TUR, 2008 Besiktas Stambuł 7-1
8. Cristian Zurita (1979), ARG, 2006 CA Colón 25-0 9
10. Rodrigo Tabata (1980), BRA, 2008 FC Santos (odszedł w sierpniu 2009 do Besiktasu Stambuł) 3-1 1
11. Jorginho (1977), BRA, 2009 Sporting Braga 25-3 5
17. Hakan Bayraktar (1976), TUR, 2008 SK Diyarbakirspor 17-0 1
19. Erman Ozgur (1977), TUR, 2008 SK Konyaspor 32-1 4
20. Gokhan Ozturk (1990), TUR, 2009 rezerwy Galatasaray Stambuł 1-0 1
21. Ibrahim Ferdi Coskun (1987), TUR, 2008 SK Gaskispor 20-0
29. Olcan Adin (1985), TUR, 2008 Fenerbahce Stambuł 30-2 5 1
Napastnicy:
25. Beto da Silva - Beto (1981), BRA, 2008 Litex Łowecz 28-7 2
39. Roland Linz (1981), AUT, 2009 Sporting Braga (odszedł w styczniu 2010 do Austrii Wiedeń) 5-0 1
61. Umit Tutunci (1984), TUR, 2009 SK Genclerbirligi 12-0
72. Ahmet Ari (1989), TUR, 2008 SK Gaziantep Belediyespor 22-1 1 1
99. Julio Cesar (1980), BRA, 2009 wolny transfer 32-13 5
Trener: Jose Couceiro (1962), POR, 2009 reprezentacja Litwy |
|
|
|
|