Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Werder Brema (A) 2009/10 |
Werder Brema (A) 2009/10:
Bramkarze:
1. Sebastian Patzler (1990), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 3-0
21. Sebastian Mielitz (1989), GER, 2007 drużyna młodzieżowa 19-0
42. Felix Wiedwald (1990), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 15-0 1
63. Michael Jurgen (1973), GER, 2009 wznowienie kariery 1-0
Obrońcy:
2. Felix Schiller (1989), GER, 2008 drużyna młodzieżowa 23-0 4 1
4. Kevin Maek (1988), GER, 2009 Union Berlin 22-0 4
5. Nico Streater (1990), GER, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2010 do FC Oberneuland) 1-0
5. Jannik Lohden (1989), GER, 2010 SV Ahlerstedt/Ottendorf (przyszedł w styczniu 2010 z SV Ahlerstedt/Ottendorf) 6-0 2
14. Sandro Stallbaum (1981), GER, 2003 TSG Neustrelitz 36-0 6
26. Alexander Hessel (1988), GER, 2005 drużyna młodzieżowa FC Neubrandenburg 14-0 4 1
27. Niklas Andersen (1988), GER, 2008 RW Essen 22-0 7
41. Dominik Schmidt (1987), GER, 2006 SV Tasmania Gropiusstadt 22-0 9
Sebastian Prodl (1987), AUT, 2008 Sturm Graz 1-0
Pomocnicy:
6. Nicolas Feldhahn (1986), GER, 2008 Erzgebirge Aue 35-4 8
7. Serhan Zengin (1990), TUR, 2009 drużyna młodzieżowa 13-0
8. Tobias Kempe (1989), GER, 2008 drużyna młodzieżowa 34-3 3
13. Bernd Gerdes (1989), GER, 2009 BV Cloppenburg 30-0 4
15. Madjid Albry (1990), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
22. Julian Grundt (1988), GER, 2007 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Kevin Artmann (1986), GER, 2005 drużyna młodzieżowa 8-2
32. Jose-Alex Ikeng (1988), GER, 2009 VfB Stuttgart (A) 4-0
36. Ralf Bulang (1991), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 3-0 1
45. Timo Perthel (1989), GER, 2008 drużyna młodzieżowa 26-1 3
51. Florian Trinks (1992), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
Napastnicy:
10. Onur Ayik (1990), TUR, 2008 drużyna młodzieżowa 30-11 5
16. Sandro Wagner (1987), GER, 2010 MSV Duisburg (przyszedł w styczniu 2010 z MSV Duisburg) 7-3 1
18. Eleftherios Matsoukas (1990), GRE, 2009 drużyna młodzieżowa 4-0
19. Patrick Derdak (1990), AUT, 2009 drużyna młodzieżowa 4-0 1
20. Stefan Ronneburg (1989), GER, 2007 drużyna młodzieżowa 29-1 6 1
23. Addy Waku Menga (1983), DRC, 2009 Hansa Rostock 26-5 2
30. Marko Futacs (1990), HUN, 2009 rezerwy AS Nancy 13-3 3 1
43. Pascal Testroet (1990), GER, 2008 drużyna młodzieżowa FC Schalke 04 17-8 2
47. Torsten Oehrl (1986), GER, 2008 Greuther Furth (odszedł w styczniu 2010 do Fortuny Dusseldorf) 17-6 3
48. Timmy Thiele (1991), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
49. Lennart Thy (1992), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 13-2 1
Trener: Thomas Wolter (1963), GER, 2002 drużyna młodzieżowa
Asystent trenera: Frank Bender (1968), GER, 2000 trener drużyny młodzieżowej VfB Oldenburg
Trener bramkarzy: Michael Jurgen (1973), GER, 2006 piłkarz
Dyrektor sportowy: Rainer Jordens (1942), GER, 2006 wolny transfer |
|
|
|
|