Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Jagiellonia Białystok 2009/10 |
Jagiellonia Białystok 2009/10:
Bramkarze:
1. Grzegorz Szamotulski (1976), POL, 2009 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2009 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2010 do DAC Dunajska Streda) 3-0
12. Grzegorz Sandomierski (1989), POL, 2009 Ruch Wysokie Mazowieckie 19-0 2
29. Maciej Majewski (1989), POL, 2009 rezerwy 0-0
33. Rafał Gikiewicz (1987), POL, 2008 Wigry Suwałki 8-0
Obrońcy:
2. Mariusz Gogol (1991), POL, 2009 rezerwy 0-0
3. Pavol Stano (1977), SVK, 2008 Polonia Bytom (odszedł w styczniu 2010 do Korony Kielce) 15-1 4
4. Igor Lewczuk (1985), POL, 2008 Znicz Pruszków 26-1 5
5. Andrius Skerla (1977), LTU, 2008 Korona Kielce 26-1 2
7. Piotr Klepczarek (1982), POL, 2010 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2010 z ŁKS-u Łódź) 2-0
13. Daniel Henz (1985), BRA, 2009 FC Rio Ave (odszedł w listopadzie 2009 na wolny transfer) 0-0
14. El Mehdi Sidqy (1984), MOR, 2010 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2010 z wolnego transferu) 10-0 4 1
15. Thiago Cionek (1986), POL, 2008 Clube de Regatas Brasil 27-1 3
17. Patricio Alexis Norambuena (1984), PAL, 2008 Deportivo Nublense 25-0 4
20. Andrzej Niewulis (1989), POL, 2009 Wigry Suwałki 2-0
23. Krzysztof Król (1987), POL, 2008 Real Madryt B (odszedł w styczniu 2010 do Chicago Fire) 6-0 1
Pomocnicy:
3. Mladen Kascelan (1983), MON, 2010 Karpaty Lwów (przyszedł w styczniu 2010 z Karpat Lwów) 0-0
6. Michał Renusz (1987), POL, 2009 Supraślanka Supraśl 2-0
7. Wahan Geworgian (1981), POL, 2009 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 2010 do ŁKS-u Łódź) 10-0
8. Paweł Zawistowski (1984), POL, 2008 Znicz Pruszków 11-0
11. Hermes (1974), BRA, 2008 wolny transfer 27-0 5
13. Jarosław Lato (1977), POL, 2010 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2010 z wolnego transferu) 12-1 1
14. Neil Hlavaty (1986), USA, 2009 Osters IF (przyszedł w październiku 2009 z Osters IF i odszedł w styczniu 2010 do NSC Minnesota Stars) 2-0
18. Michał Steć (1991), POL, 2009 rezerwy 1-0 1
22. Gustavo Adolfo (1990), COL, 2009 America de Cali (odszedł w styczniu 2010 do America de Cali) 1-0
22. Rafał Grzyb (1983), POL, 2010 Polonia Bytom (przyszedł w styczniu 2010 z Polonii Bytom) 12-0 1
23. Marcin Burkhardt (1983), POL, 2010 Metalist Kharkiv (przyszedł w styczniu 2010 z Metalista Kharkiv) 8-0 1
24. Dariusz Jarecki (1981), POL, 2007 Górnik Łęczna 17-0 4 1
26. Marco Reich (1977), GER, 2009 wolny transfer (odszedł w styczniu 2010 do WAC St. Andra) 15-2 2
26. Patryk Gondek (1990), POL, 2010 rezerwy (przyszedł w styczniu 2010 z rezerw) 0-0
28. Jacek Falkowski (1984), POL, 2006 rezerwy (odszedł w styczniu 2010 do Znicza Pruszków) 2-0
32. Bruno Coutinho - Bruno (1986), BRA, 2008 Nacional Montevideo 29-2 7
Napastnicy:
9. Remigiusz Jezierski (1976), POL, 2009 Ruch Chorzów 26-4 1
10. Kamil Grosicki (1988), POL, 2009 Legia Warszawa 30-4 3
16. Jan Pawłowski (1992), POL, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
19. Damir Kojasević (1987), SRB, 2008 FK Decic (odszedł w sierpniu 2009 do Górnika Łęczna) 0-0
21. Tomasz Frankowski (1974), POL, 2009 Chicago Fire 30-11 1
25. Michał Fidziukiewicz (1991), POL, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
30. Maycon (1986), BRA, 2010 FK Gomel (przyszedł w styczniu 2010 z FK Gomel) 8-0
31. Łukasz Tumicz (1985), POL, 2009 Supraślanka Supraśl 2-0
Trener: Michał Probierz (1972), POL, 2008 Polonia Bytom
Trener bramkarzy: Ryszard Jankowski (1960), POL, 2009 Polonia Warszawa |
|
|
|
|