Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Eintracht Frankfurt 2009/10 |
Eintracht Frankfurt 2009/10:
Bramkarze:
1. Oka Nikolov (1974), MKD, 1993 rezerwy 31-0 1
21. Markus Proll (1979), GER, 2003 FC Koln 0-0
22. Ralf Fahrmann (1988), GER, 2009 FC Schalke 04 3-0
28. Jan Zimmermann (1985), GER, 2005 rezerwy 1-0 1
41. Erman Muratagić (1991), MON, 2009 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Patrick Ochs (1984), GER, 2004 Bayern Monachium (A) 28-1 6 1
3. Nikola Petković (1986), SRB, 2009 Red Star Belgrad 2-0
4. Maik Franz (1981), GER, 2009 Karlsruher SC 27-6 10 1
5. Aleksandar Vasoski (1979), MKD, 2005 Vardar Skopje 7-0
15. Mehdi Mahdavikia (1977), IRN, 2007 Hamburger SV (odszedł w styczniu 2010 do Azin Steel) 0-0
16. Christoph Spycher (1978), SUI, 2005 Grasshoppers Zurich 27-0 3
23. Marco Russ (1985), GER, 2004 drużyna młodzieżowa 30-4 3 1
24. Sebastian Jung (1990), GER, 2008 rezerwy 14-1
31. Stefano Cincotta (1991), GUA, 2009 wychowanek 0-0
33. Jurgen Mossmer (1989), GER, 2007 drużyna młodzieżowa SSV Reutlingen 0-0
37. Timothy Chandler (1990), USA, 2008 rezerwy 0-0
40. Stefan Haben (1987), GER, 2009 SSV Reutlingen 0-0
Pomocnicy:
6. Selim Teber (1981), GER, 2009 TSG Hoffenheim 29-1 10 1
7. Benjamin Kohler (1980), GER, 2004 RW Essen 31-4 2
8. Zlatan Bajramović (1979), BOS, 2008 FC Schalke 04 11-0 1
11. Umit Korkmaz (1985), AUT, 2008 Rapid Wiedeń 18-2 3
13. Markus Steinhofer (1986), GER, 2008 Bayern Monachium (A) (odszedł w styczniu 2010 do FC Kaiserslautern) 5-0
13. Ricardo Clark (1983), USA, 2010 Houston Dynamo (przyszedł w styczniu 2010 z Houston Dynamo) 3-0
14. Alexander Meier (1983), GER, 2005 Hamburger SV 34-10 4
20. Christoph Preuss (1981), GER, 2005 VfL Bochum (zakończył karierę w styczniu 2010) 3-0
27. Pirmin Schwegler (1987), SUI, 2009 Bayer Leverkusen 25-3 5 1
29. Chris (1978), BRA, 2003 EC Prudentopolis 29-1 7
30. Caio (1986), BRA, 2008 Gremio Recreativo Barueri 26-4 1
32. Faton Toski (1987), GER, 2006 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Marcel Titsch-Rivero (1989), GER, 2009 rezerwy 1-0
Napastnicy:
10. Nikos Liberopoulos (1975), GRE, 2008 AEK Ateny 21-1 3
17. Martin Fenin (1987), CZE, 2008 FK Teplice 17-2
18. Ioannis Amanatidis (1981), GRE, 2005 FC Kaiserslautern 8-3 1
19. Halil Altintop (1982), TUR, 2010 FC Schalke 04 (przyszedł w styczniu 2010 z FC Schalke 04) 15-3
25. Marcel Heller (1986), GER, 2009 MSV Duisburg 9-0
26. Juvhel Tsoumou (1990), GER, 2007 drużyna młodzieżowa Blackburn Rovers 4-1
34. Cenk Tosun (1991), TUR, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
35. Marcos Alvarez (1991), GER, 2009 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Michael Skibbe (1965), GER, 2009 wolny transfer
Asystent trenera: Edwin Boekamp (1959), GER, 2009 wolny transfer
Trener bramkarzy: Andreas Menger (1972), GER, 2004 piłkarz
Scouci: Karl-Heinz Korbel (1954), GER, 2002 wolny transfer
Ralf Weber (1969), GER, 2001 piłkarz
Bernd Holzenbein (1946), GER, 1998 menedżer
Trenerzy kondycyjni: Michael Fabacher (1976), GER, 2006 wolny transfer
Christoph Seeger (1963), GER, 2000 wolny transfer (do 31.12.2009)
Fizjoterapeuta: Thomas Kuhn (1973), GER, 2005 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Heribert Bruchhagen (1948), GER, 2003 wolny transfer |
|
|
|
|