Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Gloria 2008/09 |
FC Gloria 2008/09:
Bramkarze:
1. Petru Turcas (1976), ROM, 2008 CFR Cluj (przyszedł w sierpniu 2008 z CFR Cluj) 0-0
12. Ciprian Tatarasanu (1986), ROM, 2007 Juventus Bukareszt 19-0 2
22. Septimiu Albut (1981), ROM, 2004 FC Baia Mare 15-0 3
Obrońcy:
3. Madalin Ciuca (1982), ROM, 2008 Yoo Yoo Najing 26-1 3 1
6. Catalin Paun (1988), ROM, 2008 Rapid Bukareszt (przyszedł w lipcu 2008 z Rapidu Bukareszt) 10-1 1
15. Casian Miclaus (1977), ROM, 2008 Dacia Mioveni 16-1 3
17. Zied Bhairi (1981), TUN, 2008 Greuther Furth 1-0
18. Cosmin Frasinescu (1985), ROM, 2007 Forex Brasov 32-1 4
19. Flavius Moldovan (1976), ROM, 2008 wolny transfer (odszedł w styczniu 2009 do FCM Targu Mures) 5-0
23. Alexandru Vagner (1989), ROM, 2007 FC Baia Mare 8-0 1
25. Pedro Miguel Barbosa Queiros - Pedro Queiros (1984), POR, 2008 SC Freamunde (przyszedł we wrześniu 2008 z SC Freamunde i odszedł w styczniu 2009 do Pacos Ferreira) 1-0
26. Joao Pedro Azevedo Silva - Joao Pedro (1987), POR, 2008 FC Porto B (przyszedł we wrześniu 2008 z FC Porto B) 16-3 4
27. Mihai Panc (1981), ROM, 2008 Otelul Galati (odszedł w styczniu 2009 do Progresul Bukareszt) 10-0 2
32. Emil Ninu (1986), ROM, 2008 Gloria Buzau (przyszedł w sierpniu 2008 z Glorii Buzau) 7-0 5
Pomocnicy:
2. Ciprian Petre (1980), ROM, 2008 Unirea Urziceni 20-1 4
4. Andrey Muresan (1985), ROM, 2008 Universitatea Cluj 15-1 4
5. Cristian Velcovici (1984), ROM, 2008 Universitatea Craiova 29-0 6
6. Daniel Sabou (1979), ROM, 2008 FC Vaslui 10-1 1
7. Cristian Coroian (1973), ROM, 2007 CFR Cluj 30-6 3 1
10. Danilo Pereira (1989), BRA, 2008 Centro Sportivo Alagoano (odszedł w styczniu 2009 do rezerw) 1-0
10. Lucian Sanmartean (1980), ROM, 2009 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2009 z wolnego transferu) 11-0 1
13. Robert Neagoe (1982), ROM, 2008 Dacia Mioveni (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Steauy Bukareszt) 2-0
14. Sebastian Achim (1986), ROM, 2008 FC Bihor Oradea 19-0 3
16. Adrian Nalati (1983), ROM, 2009 Pandurii Targu-Jiu (przyszedł w styczniu 2009 z Pandurii Targu-Jiu) 16-1 5
21. Radu Marginean (1983), ROM, 2008 UTA Arad 18-0 8 1 1
24. Adrian Hora (1988), ROM, 2008 UTA Arad 25-2 3 1
26. Adrian Enescu (1987), ROM, 2008 Sheriff Tiraspol 8-0 2
29. Marius Curtuius (1989), ROM, 2007 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do Delty Tulcea) 0-0
30. Emerson dos Santos da Luz - Emerson (1982), CPV, 2008 SC Beira-Mar (odszedł w styczniu 2009 do SC Beira-Mar) 3-0 1
30. Liviu Bajenaru (1983), ROM, 2009 Progresul Bukareszt (przyszedł w styczniu 2009 z Progresul Bukareszt) 14-0 1
Napastnicy:
8. Diogo Emanuel Alves Ramos - Diogo (1986), POR, 2008 SC Freamunde 20-3 3
9. Sandu Negrean (1974), ROM, 2008 Universitatea Cluj 13-1 1
11. Dorel Zaharia (1978), ROM, 2009 FC Brasov (przyszedł w styczniu 2009 z FC Brasov) 13-2 3
19. Cristian Silvasan (1982), ROM, 2008 Universitatea Cluj 18-3 5 1
20. Adrian Anca (1986), ROM, 2008 Otelul Galati 8-0 1
28. Dan Roman (1986), ROM, 2007 Mobila Sovat 4-0 1
29. Csaba Borbely (1980), ROM, 2008 Progresul Bukareszt (w rundzie jesiennej nosił numer 11) 14-3 4
Trener: Ioan Sabau (1968), ROM, 2005 piłkarz Gaz Metan Medias |
|
|
|
|