Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Unirea Urziceni 2008/09 |
Unirea Urziceni 2008/09:
Bramkarze:
1. Giedrius Arlauskis (1987), LTU, 2008 FK Szawle 30-0 3
12. Daniel Tudor (1974), ROM, 2008 UTA Arad 2-0
13. Srdjan Zakula (1979), SRB, 2007 Mladost Apatin (odszedł w styczniu 2009 do Hajduka Kula) 0-0
77. Catalin Grigore (1977), ROM, 2006 FCU Politehnica Timisoara 2-0
Obrońcy:
2. Lucas Landa (1986), ARG, 2008 Gimnasia de la Plata (odszedł w październiku 2008 do Gimnasii (LP)) 0-0
4. Ersin Mehmedović (1981), SRB, 2007 FCU Politehnica Timisoara 18-0 5
6. George Galamaz (1981), ROM, 2007 Dinamo Bukareszt 32-4 4
16. Epaminonda Nicu (1979), ROM, 1998 wychowanek 30-0 4
19. Pablo Brandan (1983), ARG, 2007 Deportivo Alaves 26-1 6
21. Sorin Radoi (1985), ROM, 2008 Universitatea Cluj 0-0
22. Bruno Joao Borges Fernandes - Bruno Fernandes (1978), CPV, 2008 FC Ceahlaul 19-0 4
23. Valeriu Bordeanu (1977), ROM, 2007 Politehnica Iasi 30-0 2
24. Gyorgy Balint (1979), ROM, 2007 UTA Arad 0-0
26. Dan Matei (1981), ROM, 2008 FC Gloria 0-0
Pomocnicy:
3. Ricardo Vilana Gomez - Ricardo (1981), BRA, 2006 Malcantone Agno 20-1 4
5. Dinu Todoran (1978), ROM, 2008 FC Farul 22-2 5
8. Tiberiu Balan (1981), ROM, 2008 FCU Politehnica Timisoara 25-4 3 1
9. Dacian Varga (1984), ROM, 2009 Sportul Stundetesc Bukareszt (przyszedł w styczniu 2009 ze Sportulu Studentesc Bukareszt) 14-3 1
17. Jacob Burns (1978), AUS, 2008 Wisła Kraków 10-0 3
18. Andrey Neagoe (1987), ROM, 2008 Dacia Mioveni (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer, a następnie do CFR Timisoara) 0-0
20. Daniel Barladeanu (1988), ROM, 2009 Dunarea Galata (przyszedł w styczniu 2009 z Dunarei Galata) 2-0
25. Razvan Paduretu (1981), ROM, 2007 FC Gloria 31-3 4
30. Sorin Frunza (1978), ROM, 2008 FC Vaslui 25-1 3
32. Iulian Apostol (1978), ROM, 2007 FC Farul 28-2 10 1
Napastnicy:
7. Marius Bilasco (1981), ROM, 2007 Arges Pitesti 27-8 8
10. Bogdan Mara (1977), ROM, 2007 UTA Arad (odszedł w styczniu 2009 do CFR Cluj) 17-5 1
11. Marius Onofras (1980), ROM, 2007 Politehnica Iasi 22-8 4
14. Raul Rusescu (1988), ROM, 2008 CS Otopeni 23-5 3
15. Cristian Danalache (1982), ROM, 2007 UTA Arad 20-3
20. Bogdan Aldea (1981), ROM, 2006 Otelul Galati (odszedł w styczniu 2009 do Drobety Turnu-Severin) 1-0
28. Daniel Stan (1978), ROM, 2008 Otelul Galati 0-0
Trener: Dan Petrescu (1967), ROM, 2006 wolny transfer |
|
|
|
|