Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hetman Zamość 2002/03 |
Hetman Zamość 2002/03:
Bramkarze:
Mateusz Karnas (1981), POL, 2002 Sokół Nisko 3-0
Sebastian Krawiec (1983), POL, 2002 wychowanek 1-0
Andrzej Szyszko (1979), POL, 2002 Arka Gdynia (odszedł w styczniu 2003 do Wigier Suwałki) 3-0
Maciej Zając (1978), POL, 2002 Dresdner SC 27-0 4
Obrońcy:
Artur Chałas (1986), POL, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
Grzegorz Cios (1985), POL, 2002 wychowanek 1-0
Goran Cosić (1976), SRB, 2002 FK Zeljeznicar Lajkovac (odszedł w styczniu 2003 do FK Krivbass) 12-0 1 1
Paweł Gamla (1976), POL, 1999 Avia Świdnik 29-4 4
Seweryn Gancarczyk (1981), POL, 1999 Podkarpacie Pustynia (odszedł w styczniu 2003 do Arsenału Kijów) 14-0 2 1
Mariusz Głąbicki (1977), POL, 2002 AZS Podlasie Biała Podlaska 22-0 6
Krzysztof Karpowicz (1980), POL, 2002 rezerwy 3-0
Marian Kocis (1978), SVK, 2003 BSC Bardejov (przyszedł w styczniu 2003 z BSC Bardejov) 17-1 2
Łukasz Kowalski (1980), POL, 2002 Kaszubia Kościerzyna 26-2 2
Robert Rams (1981), POL, 2001 Bobrek Karb Bytom 0-0
Krzysztof Smoliński (1979), POL, 2002 Jagiellonia Białystok 28-0 6
Pomocnicy:
Tomasz Albingier (1982), POL, 1998 drużyna młodzieżowa 30-4 1
Paweł Gadziała (1973), POL, 2002 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w styczniu 2003 do Stomilu Olsztyn) 11-1 3
Hubert Jaromin (1979), POL, 2002 Ruch Radzionków (odszedł w styczniu 2003 do Ruchu Radzionków) 12-0 2
Goran Jovanović (1976), SRB, 2002 Szczakowianka Jaworzno (odszedł w grudniu 2002 do FK Vucje) 4-0 2
Piotr Kapłon (1983), POL, 1999 wychowanek 7-1
Piotr Lipiec (1982), POL, 2001 wychowanek 8-0
Dominik Malesa (1976), POL, 2001 wolny transfer 29-7 3
Łukasz Paulewicz (1983), POL, 2003 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (przyszedł w styczniu 2003 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 8-0 1
Mariusz Pliżga (1972), POL, 1997 Okocimski Brzesko 30-2 5
Davor Tasić (1977), SRB, 2002 FK Dubocica 29-4 2
Rafał Waga (1984), POL, 2001 drużyna młodzieżowa 22-0 2
Napastnicy:
Nemanja Babović (1978), SRB, 2002 FK Kabel 14-3 1
Łukasz Giza (1982), POL, 2001 Wisła Puławy 15-2 2
Łukasz Pachelski (1982), POL, 2002 Hutnik Warszawa 29-7 3
Branko Rasić (1976), SRB, 2002 Szczakowianka Jaworzno (odszedł w styczniu 2003 do FK Krivbass) 6-1
Paweł Sawic (1982), POL, 1999 Roztocze Szczebrzeszyn 7-0 1
Tomasz Sobczyk (1984), POL, 2002 wychowanek 19-0 5 1
Trener: Dariusz Herbin (1963), POL, 2002 wolny transfer (do 29.09.2002)
Andrzej Sikorski (1957), POL, 2002 wolny transfer (od 30.09.2002 do 26.03.2003)
Aleksander Papiewski (1939), POL, 2003 wolny transfer (od 28.03.2003) |
|
|
|
|