Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FK Lwów 2008/09 |
FK Lwów 2008/09:
Bramkarze:
1. Maryan Marushak (1979), UKR, 2007 CSKA Kijów 23-0 1 1
12. Aleksandr Vysotskiy (1986), UKR, 2007 rezerwy 0-0
23. Andriy Rad (1988), UKR, 2007 wychowanek 6-0
30. Yuriy Shevchuk (1985), UKR, 2008 rezerwy 2-0
Obrońcy:
2. Yarema Kavatsiv (1986), UKR, 2008 rezerwy Metalurga Zaporoże (odszedł w marcu 2009 do FC Banants) 8-0 3
2. Vitaliy Rozgon (1980), UKR, 2009 Tavria Simferopol (przyszedł w styczniu 2009 z Tavrii Simferopol) 11-0
3. Lubomir Galchuk (1981), UKR, 2007 Illichivets Mariupol 15-0 2
4. Igor Ilkiv (1985), UKR, 2007 Spartak IF 15-1 3
5. Vitaliy Romanyuk (1984), UKR, 2007 Karpaty Lwów 28-2 2 1
21. Aleksandr Shevelyukhin (1982), UKR, 2008 FK Krivbass (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 10-0 2
22. Anatoliy Kitsuta (1985), UKR, 2008 rezerwy Arsenału Kijów 18-0 2
25. Aleksandr Zhdanov (1984), UKR, 2008 Knyazha Schaslyve 28-0 4
27. Vladislav Vaschchuk (1975), UKR, 2008 Dynamo Kijów (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer, a następnie do Czernomorec Odessa) 11-2 3
Pomocnicy:
6. Andriy Dankiv (1987), UKR, 2007 Karpaty Lwów 10-0 2
7. Valeriy Fedorchuk (1988), UKR, 2006 wychowanek 29-3 2
8. Grigoriy Baranets (1986), UKR, 2006 Spartak IF 24-3 5 1
11. Taras Javorskiy (1989), UKR, 2008 rezerwy 1-0
14. Boris Baranets (1986), UKR, 2006 Spartak IF 28-2 3
17. Oleg Leonidov (1985), UKR, 2008 Energiya Yuzhnoukrainsk 3-0 1
24. Vadim Panas (1985), UKR, 2006 Wołyń Łuck 29-2 3
27. Vladislav Lupashko (1986), UKR, 2009 Knyazha Schaslyve (przyszedł w styczniu 2009 z Knyazhy Schaslyve) 13-0
28. Ivan Kotenko (1985), UKR, 2008 Dnipro Dnipropetrovsk (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Dnipra Dnipropetrovsk) 8-0
Aleksandr Lishchuk (1986), UKR, 2009 wolny transfer (przyszedł w marcu 2009 z wolnego transferu) 8-0
Napastnicy:
9. Pavel Khudzik (1985), UKR, 2007 Energetyk Bursztyn 29-4 2
10. Dimitri Gordienko (1983), UKR, 2008 Energetyk Bursztyn 12-1
11. Artem Mostovoi (1983), UKR, 2008 Stal Alchevsk (odszedł w sierpniu 2008 do Desny Tschernigow) 3-0 1
15. Dmitriy Zozulya (1988), UKR, 2009 Knyazha Schaslyve (przyszedł w styczniu 2009 z Knyazhy Schaslyve) 10-0 2
19. Mikhail Kozak (1991), UKR, 2007 wychowanek 4-0
20. Roman Poltavets (1983), UKR, 2007 Spartak IF (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 10-0 1
21. Aleksandr Mandzyuk (1983), UKR, 2009 Knyazha Schaslyve (przyszedł w styczniu 2009 z Knyazhy Schaslyve) 12-4 2
Trener: Stepan Yurchischin (1957), UKR, 2007 wolny transfer (do 28.09.2008)
Roman Laba (1966), UKR, 2008 wolny transfer (od 01.10.2008 do 12.10.2008)
Sergey Kovalets (1968), UKR, 2008 wolny transfer (od 13.10.2008) |
|
|
|
|