Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stade Reims 2008/09 |
Stade Reims 2008/09:
Bramkarze:
1. Johan Liebus (1978), FRA, 2006 FC Gueugnon 19-0 1
16. Kossi Agassa (1978), TOG, 2008 CF Hercules B 14-0 1
30. Perica Radić (1984), SRB, 2008 AC Ajaccio 4-0
40. Mathieu Inthasane (1986), FRA, 2007 FC Chateauroux (odszedł w styczniu 2009 do Cassis Carnoux) 2-0
Obrońcy:
2. Ludovic Liron (1978), FRA, 2007 FC Valenciennes (odszedł w styczniu 2009 do Olympique'u Nimes) 8-0 3 1
2. Brahim Thiam (1974), MAL, 2008 SM Caen (przyszedł w styczniu 2009 z SM Caen) 14-0 1
3. Marc Giraudon (1980), FRA, 2005 FC Chateauroux 24-0 5
4. Jean-Christophe Devaux (1975), FRA, 2007 RC Strasbourg 0-0
12. Johann Truchet (1983), FRA, 2007 EA Guingamp 4-0 3
15. Leyti N'Diaye (1985), SEN, 2008 Olympique Marseille (odszedł w styczniu 2009 do Olympique'u Marseille, a następnie do AC Ajaccio) 0-0
19. Alexandre Barbier (1979), FRA, 2003 US Creteil 27-4 5
21. Philippe Burle (1982), FRA, 2006 FC Valenciennes 7-0 1
26. Mickael Tacalfred (1981), GDL, 2008 FC Dijon 30-0 9 1
28. Williams Martinez † (1982), URU, 2008 FC Valenciennes 16-0 6
34. Matthieu Fontaine (1987), FRA, 2008 rezerwy 16-1 1 1
Pomocnicy:
5. Salim Arrache (1982), ALG, 2008 Olympique Marseille (przyszedł w sierpniu 2008 z Olympique'u Marseille) 15-3 1
6. Thomas Gamiette (1986), GDL, 2008 Entente SSG 36-1 7
7. Odair Fortes (1987), CPV, 2008 UJA Alfortville 23-0 1
8. Vincent Gragnic (1983), FRA, 2008 Olympique Marseille 30-4 4 1
10. Wilfried Moimbe (1988), FRA, 2008 Girondins Bordeaux 19-0
11. Guillaume Quellier (1986), FRA, 2008 SM Caen 0-0
13. Lucas Deaux (1988), FRA, 2006 wychowanek 20-3 2 1
14. Sylvain N'Diaye (1976), SEN, 2008 UD Levante 22-0 3
20. Habib Jean Balde (1985), FRA, 2005 FC Gueugnon 18-0 8
23. Julien Ielsch (1983), FRA, 2005 Neuchatel Xamax 10-0 5 1
25. Sylvain Didot (1975), FRA, 2004 FC Toulouse 22-1 3
27. Biagui Kamissoko (1983), FRA, 2009 FC Grenoble (przyszedł w styczniu 2009 z FC Grenoble) 11-0 1
29. Younousse Sankhare (1989), SEN, 2009 Paris SG (przyszedł w styczniu 2009 z Paris SG) 17-0 4
Napastnicy:
9. Stephane Samson (1975), FRA, 2008 SM Caen 4-0
15. Demba Toure (1984), SEN, 2009 Grasshoppers Zurich (przyszedł w styczniu 2009 z Grasshoppers Zurich) 10-0
17. Christophe Mandanne (1985), FRA, 2008 FC Dijon (przyszedł w sierpniu 2008 z FC Dijon) 17-6 5
18. Yann Kermorgant (1981), FRA, 2007 FC Grenoble 34-10 5
22. Shiva "Star" N'Zigou (1983), GAB, 2005 FC Nantes 7-0
24. Cedric Faure (1979), FRA, 2009 AC Le Havre (przyszedł w styczniu 2009 z AC Le Havre) 19-4 1 1
29. David Pollet (1988), BEL, 2008 RC Lens 6-0
33. Jonathan Kodjia (1989), WKS, 2008 rezerwy 2-0
Anatole Ngamukol (1988), FRA/DRC, 2008 rezerwy 1-0
Trener: Didier Tholot (1964), FRA, 2008 FC Libourne (do 25.12.2008)
Luis Fernandez (1959), FRA, 2008 wolny transfer (od 26.12.2008)
Trener bramkarzy: Olivier Tingry (1972), FRA, 2008 piłkarz |
|
|
|
|