Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Swansea City 2008/09


Swansea City 2008/09:

Bramkarze:

1. Dorius de Vries (1980), HOL, 2007 Dunfermline Athletic 40-0 1
27. Artur Krysiak (1989), POL, 2008 Birmingham City (przyszedł w październiku 2008 z Birmingham City i odszedł w grudniu 2008 do Birmingham City, a następnie do FC Motherwell) 2-0
36. Dimitrios Konstantopoulos (1978), GRE, 2008 Coventry City (przyszedł w październiku 2008 z Coventry City i odszedł w lutym 2009 do Coventry City, a następnie do Cardiff City) 4-0

Obrońcy:

2. Ashley Williams (1984), WAL, 2007 Stockport County 46-2 3
3. Marcos Painter (1986), IRL, 2007 Birmingham City 11-0 2
5. Alan Tate (1982), ENG, 2003 rezerwy Manchesteru United 25-1 4
15. Dennis Lawrence (1974), TRI, 2006 FC Wrexham (odszedł we wrześniu 2008 do Crewe Alexandra) 0-0
16. Garry Monk (1979), ENG, 2004 FC Barnsley 40-1 2 1
21. Fede Bessone (1984), ARG, 2008 Espanyol Barcelona B 15-0 2
22. Angel Rangel (1982), ESP, 2007 CF Terrassa 40-1 5
26. Alberto Serran (1984), ESP, 2008 Espanyol Barcelona 13-0 3
29. Stephen O'Halloran (1987), IRL, 2008 Aston Villa (przyszedł w listopadzie 2008 z Aston Villa i odszedł w lutym 2009 do Aston Villa) 2-0

Pomocnicy:

4. Kristian O'Leary (1977), WAL, 2007 Cheltenham Town 0-0
6. Ferrie Bodde (1982), HOL, 2007 ADO den Haag 17-7 6
7. Leon Britton (1982), ENG, 2002 rezerwy West Hamu United 43-0 8 1
8. Darren Pratley (1985), ENG, 2006 rezerwy Fulhamu Londyn 37-4 6
10. Andrea Orlandi (1984), ESP, 2005 Deportivo Alaves 11-1 2
11. Mark Gower (1978), ENG, 2008 Southend United 36-0 1
14. Jordi Gómez (1985), ESP, 2008 Espanyol Barcelona 44-12 8
17. Owain Tudur-Jones (1984), WAL, 2005 Bangor City (odszedł w marcu 2009 do Swindon Town i przyszedł w maju 2009 ze Swindon Town) 9-0
20. Shaun MacDonald (1988), WAL, 2003 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do Yeovil Town i przyszedł w lutym 2009 z Yeovil Town) 5-0 1
24. Joe Allen (1990), WAL, 2007 wychowanek (odszedł w październiku 2008 do FC Wrexham i przyszedł w listopadzie 2008 z FC Wrexham) 23-1 4
25. Matthew Collins (1986), WAL, 2007 FC Wrexham 3-0
28. Thomas Butler (1981), IRL, 2006 Hartlepool United 29-1 3

Napastnicy:

9. Jason Scotland (1979), TRI, 2007 FC Saint Johnstone 45-21 1
12. Febian Brandy (1989), SKN, 2008 Manchester United (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Manchesteru United) 14-0
18. Gorka Pintado (1978), ESP, 2008 CF Granada 40-5 1
19. Chris Jones (1989), WAL, 2006 wychowanek (odszedł w sierpniu 2008 do Cambridge United i przyszedł w styczniu 2009 z Cambridge United) 0-0
23. Guillem Bauza (1984), ESP, 2007 Espanyol Barcelona B 15-2 1
30. Chad Bond (1987), WAL, 2008 CF Balaguer (odszedł w marcu 2009 do Ostersunds FK) 0-0
31. Stefan Morrison (1990), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa West Bromwich Albion (odszedł w sierpniu 2008 do FC Port Talbot Town) 0-0
31. Nathan Dyer (1987), ENG, 2009 FC Southampton (przyszedł w styczniu 2009 z FC Southamptonu) 17-2 1

Trener: Roberto Martinez (1973), ESP, 2007 piłkarz Chester City
Asystent trenera: Alan Curtis (1954), WAL, 2004 trener
Trener bramkarzy: Ińaki Bergara (1962), ESP, 2007 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET