Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Charlton Athletic 2008/09


Charlton Athletic 2008/09:

Bramkarze:

1. Nicky Weaver (1979), ENG, 2007 Manchester City 22-0
21. Rob Elliot (1986), IRL, 2006 rezerwy 23-0 4
35. Darren Randolph (1987), IRL, 2008 FC Bury (odszedł w sierpniu 2008 do Hereford United i przyszedł w listopadzie 2008 z Hereford United) 1-0 1

Obrońcy:

2. Yassin Moutaouakil (1986), FRA, 2007 FC Chateauroux 11-0
3. Kelly Youga (1985), RSA, 2008 Scunthorpe United 33-1 7 1
6. Mark Hudson (1982), ENG, 2008 Crystal Palace 43-3 6 1
12. Darren Ward (1978), ENG, 2009 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w styczniu 2009 z Wolverhampton Wanderers) 16-0
24. Jonathan Fortune (1980), ENG, 2007 Stoke City 17-0 2
26. Grant Basey (1988), ENG, 2007 rezerwy 19-0 1
29. Martin Cranie (1986), ENG, 2008 FC Portsmouth (przyszedł w sierpniu 2008 z FC Portsmouth i odszedł w grudniu 2008 do FC Portsmouth) 19-0 4
29. Graeme Murty (1974), SCO, 2009 FC Reading (przyszedł w styczniu 2009 z FC Reading) 8-0 2
32. Danny Butterfield (1979), ENG, 2009 Crystal Palace (przyszedł w marcu 2009 z Crystal Palace i odszedł w maju 2009 do Crystal Palace) 12-0 1
33. Aswad Thomas (1989), ENG, 2008 rezerwy 0-0
35. Linvoy Primus (1973), ENG, 2008 FC Portsmouth (przyszedł w sierpniu 2008 z FC Portsmouth i odszedł w grudniu 2008 do FC Portsmouth) 10-1
38. James McEveley (1985), SCO, 2008 Derby County (przyszedł w grudniu 2008 z Derby County i odszedł w styczniu 2009 do Derby County) 6-0 3

Pomocnicy:

4. Nicky Bailey (1984), ENG, 2008 Southend United 43-13 9
5. Zheng Zhi (1980), CHN, 2007 Shandong Luneng 13-1 1
7. Jonjo Shelvey (1992), ENG, 2007 wychowanek 16-3 3
8. Matt Holland (1974), IRL, 2003 Ipswich Town 34-1
11. Darren Ambrose (1984), ENG, 2005 Newcastle United (odszedł w listopadzie 2008 do Ipswich Town i przyszedł w grudniu 2008 z Ipswich Town) 12-0 2
14. Jerome Thomas (1983), ENG, 2004 Arsenal Londyn (odszedł w sierpniu 2008 do FC Portsmouth) 1-0
14. Keith Gillespie (1975), NIR, 2008 Sheffield United (przyszedł w listopadzie 2008 z Sheffield United i odszedł w styczniu 2009 do Sheffield United, a następnie do Bradford City) 6-0
14. Matthew Spring (1979), ENG, 2009 Luton Town (przyszedł w styczniu 2009 z Luton Town) 13-2 3
15. Josh Wright (1989), ENG, 2008 FC Barnet (odszedł we wrześniu 2008 do FC Brentford i przyszedł w październiku 2008 z FC Brentford) 2-0
16. Scott Wagstaff (1990), ENG, 2007 wychowanek (odszedł w sierpniu 2008 do FC Bournemouth i przyszedł we wrześniu 2008 z FC Bournemouth, a następnie odszedł w listopadzie 2008 do Northwich Victoria i przyszedł w grudniu 2008 z Northwich Victoria) 2-0
18. Lloyd Sam (1984), GHA, 2007 Southend United 38-0 3
19. Dean Sinclair (1984), ENG, 2008 rezerwy (odszedł w sierpniu 2008 do Cheltenham Town i przyszedł w październiku 2008 z Cheltenham Town, a następnie odszedł w styczniu 2009 do Grimsby Town) 0-0
20. Thierry Racon (1984), FRA, 2007 EA Guingamp 19-3 2
23. Jose Semedo (1985), POR, 2007 Sporting Lizbona 18-0 2 1
27. Rashid Yussuf (1989), ENG, 2008 rezerwy (odszedł w listopadzie 2008 do Northwich Victoria i przyszedł w grudniu 2008 z Northwich Victoria) 0-0
28. Harry Arter (1989), ENG, 2007 wychowanek (odszedł w listopadzie 2008 do Staines Town) 0-0
30. Martin Christensen (1987), DEN, 2008 Heracles Almelo (odszedł w styczniu 2009 do Lyngby BK) 0-0
31. Chris Solly (1991), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
32. Mikkel Jensen (1990), DEN, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2009 do Herfolge BK) 0-0
38. Tom Soares (1986), ENG, 2009 Stoke City (przyszedł w styczniu 2009 ze Stoke City i odszedł w marcu 2009 do Stoke City) 11-1 1

Napastnicy:

9. Andy Gray (1977), SCO, 2008 FC Burnley 27-7 1
10. Svetoslav Todorov (1978), BUL, 2007 FC Portsmouth 13-1
12. Luke Varney (1982), ENG, 2007 Crewe Alexandra (odszedł w listopadzie 2008 do Derby County i przyszedł w lutym 2009 z Derby County, a następnie odszedł w marcu 2009 do Sheffield Wednesday) 18-2 2
17. Chris Dickson (1984), ENG, 2008 Dulwich Hamlet 21-0 3
22. Stuart Fleetwood (1986), WAL, 2008 Forest Green Rovers (odszedł we wrześniu 2008 do Cheltenham Town i przyszedł w październiku 2008 z Cheltenham Town, a następnie odszedł w listopadzie 2008 do Brighton & Hove Albion) 0-0
25. Izale McLeod (1984), ENG, 2008 Colchester United (odszedł w styczniu 2009 do FC Millwall) 2-0
34. Hameur Bouazza (1985), ALG, 2008 Fulham Londyn (odszedł w styczniu 2009 do Fulhamu Londyn, a następnie do Birmingham City) 25-4 4
36. Martyn Waghorn (1990), ENG, 2008 FC Sunderland (przyszedł w listopadzie 2008 z FC Sunderland i odszedł w grudniu 2008 do FC Sunderland) 7-1
36. Tresor Kandol (1981), DRC, 2009 Leeds United (przyszedł w lutym 2009 z Leeds United) 13-2 3
37. Deon Burton (1976), JAM, 2008 Sheffield Wednesday (przyszedł w listopadzie 2008 z Sheffield Wednesday) 20-5 3
38. Tamer Tuna (1991), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa 2-0

Trener: Alan Pardew (1961), ENG, 2006 wolny transfer (do 22.11.2008)
Phil Parkinson (1967), ENG, 2008 wolny transfer (od 23.11.2008)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET