Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dolcan Ząbki 2008/09 |
Dolcan Ząbki 2008/09:
Bramkarze:
Maciej Humerski (1985), POL, 2008 Concordia Piotrków Trybunalski 25-0 3
Piotr Kruszewski (1987), POL, 2008 Korona Góra Kalwaria 0-0
Dariusz Matusiak (1981), POL, 2002 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do Mazura Radzymin) 0-0
Rafał Misztal (1984), POL, 2009 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 2009 z GKS-u Bełchatów) 8-0
Obrońcy:
Jakub Cieślak (1987), POL, 2006 Przyszłość Włochy (odszedł w styczniu 2009 do Nidy Pińczów) 1-0
Dariusz Dadacz (1982), POL, 2004 Okęcie Warszawa 17-0 2
Maciej Demich (1980), POL, 2006 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (odszedł w styczniu 2009 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki) 2-0
Denis Frączek (1991), POL, 2008 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do Legionovii Legionowo) 0-0
Jacek Gabrusiewicz (1982), POL, 2008 OKS Olsztyn 25-1 5
Marcin Hirsz (1980), POL, 2009 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2009 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 12-0 2
Artur Jędrzejczyk (1987), POL, 2008 Legia Warszawa 28-2 10
Dariusz Papierz (1980), POL, 2007 Siarka Tarnobrzeg 19-1 6
Robert Stawicki (1976), POL, 2006 GLKS Nadarzyn 29-0 6
Marcin Warakomski (1979), POL, 2007 Kotwica Kołobrzeg 26-1 6 1
Pomocnicy:
Adam Frączczak (1987), POL, 2008 Legia Warszawa 16-1 1
Przemysław Grajek (1987), POL, 2009 rezerwy Górnika Zabrze (przyszedł w styczniu 2009 z rezerw Górnika Zabrze) 2-0
Rafał Grzelak (1988), POL, 2007 Wisła Płock 22-2 5
Michał Herman (1981), POL, 2009 Znicz Pruszków (przyszedł w styczniu 2009 ze Znicza Pruszków) 7-0 1
Marcin Korkuć (1978), POL, 2006 GLKS Nadarzyn 24-3 4 1 1
Piotr Kosiorowski (1981), POL, 2008 Polonia Warszawa 17-1 5 1
Krzysztof Krzywicki (1978), POL, 2006 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (odszedł w styczniu 2009 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki) 9-1 1
Tomasz Kułkiewicz (1978), POL, 2008 Ruch Wysokie Mazowieckie 27-1 5
Mariusz Solecki (1985), POL, 2008 Polonia Bytom (odszedł w styczniu 2009 do Wisły Płock) 16-1
Marcin Stańczyk (1983), POL, 2001 wychowanek 19-2 5
Sergiusz Wiechowski (1974), POL, 2008 Korona Góra Kalwaria 7-1 2
Napastnicy:
Mateusz Chudziński (1987), POL, 2007 Zdrój Ciechocinek (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Wisły Płock) 12-0 3 1
Dominik Dukalski (1986), POL, 2008 Radomiak Radom (odszedł w styczniu 2009 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki) 3-0 1
Michał Kopeć (1987), POL, 2008 rezerwy Korony Kielce (odszedł w styczniu 2009 do Sokoła Sokółka) 1-0
Andrzej Stretowicz (1976), POL, 2009 07 Vestur (przyszedł w styczniu 2009 z 07 Vestur) 13-1
Maciej Tataj (1980), POL, 2008 Polonia Warszawa 32-9 5
Wojciech Trochim (1989), POL, 2008 Legia Warszawa 27-1 5
Michał Zapaśnik (1988), POL, 2009 Zagłębie Lubin (przyszedł w styczniu 2009 z Zagłębia Lubin) 11-2
Trener: Marcin Sasal (1970), POL, 2007 Mazowsze Grójec |
|
|
|
|