Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
NEC Nijmegen 2008/09 |
NEC Nijmegen 2008/09:
Bramkarze:
1. Gabor Babos (1974), HUN, 2006 Feyenoord Rotterdam 34-0 1
25. Rein Baart (1972), HOL, 2007 VVV Venlo 0-0
Obrońcy:
2. Jonas Olsson (1983), SWE, 2005 BoIS Landskrona (odszedł w sierpniu 2008 do West Bromwich Albion) 0-0
2. Ramon Zomer (1983), HOL, 2008 FC Twente (przyszedł w sierpniu 2008 z FC Twente) 27-0 6 1
3. Peter Wisgerhof (1979), HOL, 2000 Vitesse Arnhem (odszedł w styczniu 2009 do FC Twente) 17-2 1
3. Milano Koenders (1986), HOL, 2009 AZ Alkmaar (przyszedł w styczniu 2009 z AZ Alkmaar) 14-2 3
5. Youssef El Akchaoui (1981), MOR, 2006 ADO den Haag 31-6 3 1
6. Patrick Pothuizen (1972), HOL, 2004 FC Twente 16-0 1 1
13. Mark Otten (1985), HOL, 2006 Feyenoord Rotterdam 6-1
15. Mark van den Boogart (1985), HOL, 2007 CF Sevilla B 2-0
21. Dani Fernandez (1983), ESP, 2008 Metalurg Donieck 30-0 6
32. Ralph Dua (1989), HOL, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
34. Mitchell Burgzorg (1987), HOL, 2008 FC Haarlem 3-0
Pomocnicy:
4. Dominique Kivuvu (1987), HOL, 2006 Stormvogels Telstar 19-0 1
7. Rutger Worm (1986), HOL, 2004 wychowanek 14-1 1 1
8. Lorenzo Davids (1986), HOL, 2007 Feyenoord Rotterdam 34-0 4
10. Lasse Schone (1986), DEN, 2008 FC de Graafschap 34-7 1
11. Dennis Rommedahl (1978), DEN, 2009 Ajax Amsterdam (przyszedł w styczniu 2009 z Ajaxu Amsterdam) 14-0 1
14. Rachid Bouaouzan (1984), MOR, 2008 Wigan Athletic (przyszedł w sierpniu 2008 z Wiganu Athletic) 24-1 2
16. Bas Sibum (1982), HOL, 2008 Roda JC 31-2 4
20. John Goossens (1988), HOL, 2009 rezerwy Ajaxu Amsterdam (przyszedł w styczniu 2009 z rezerw Ajaxu Amsterdam) 8-0
23. Arkadiusz Radomski (1977), POL, 2008 Austria Wiedeń 11-1 1
24. Joey Brock (1988), HOL, 2008 rezerwy 0-0
27. Dominique Scholten (1988), HOL, 2007 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do TOP Oss) 0-0
35. Moestafa El Kabir (1988), HOL, 2008 rezerwy 10-0
36. Bastian Weiser (1990), GER, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
9. Jhon van Beukering (1983), HOL, 2007 FC de Graafschap 19-4 3
17. Collins John (1985), HOL, 2008 Fulham Londyn (przyszedł w sierpniu 2008 z Fulhamu Londyn i odszedł w marcu 2009 do rezerw Fulhamu Londyn) 5-0
19. Tim Janssen (1986), HOL, 2007 RKC Waalwijk 21-4 1
22. Joel Tshibamba (1988), DRC, 2008 rezerwy 10-0 1
26. Saidi Ntibazonkiza (1987), BUR, 2006 drużyna młodzieżowa 28-5 3
Trener: Mario Been (1963), HOL, 2006 asystent trenera Trynidadu i Tobago
Asystent trenera: Ron de Groot (1960), HOL, 2006 trener |
|
|
|
|