Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Hibernian 2004/05 |
FC Hibernian 2004/05:
Bramkarze:
1. Simon Brown (1976), ENG, 2004 Colchester United 38-0 1
13. Andrew Reid (1985), SCO, 2004 FC Motherwell 0-0
30. Alistair Brown (1985), SCO, 2003 FC Cowdenbeath 1-0
Obrońcy:
2. Gary Smith (1971), SCO, 2000 FC Aberdeen 20-1 2
3. David Murphy (1984), ENG, 2004 FC Middlesbrough 27-1 1
4. Gary Caldwell (1982), SCO, 2004 rezerwy Newcastle United 37-3 3 1
5. Colin Murdock (1975), NIR, 2003 Preston North End (odszedł w styczniu 2005 do Crewe Alexandra) 5-0 1 1
15. Steven Whittaker (1984), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 37-1 6
18. Scott Brown (1985), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 20-1 5
21. Jonathan Baillie (1985), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
23. Alen Orman (1978), BOS, 2001 Royal Antwerp 12-2 1
26. Chris Hogg (1985), ENG, 2005 rezerwy Ipswich Town (przyszedł w styczniu 2005 z rezerw Ipswich Town) 0-0
27. Mark Venus (1967), ENG, 2004 Cambridge United 0-0
Pomocnicy:
6. Ian Murray (1981), SCO, 2001 Alloa Athletic 29-1 10 1
8. Grant Brebner (1977), SCO, 2001 Stockport County (odszedł w sierpniu 2004 do Dundee United) 2-0 1
11. Stephen Glass (1976), SCO, 2003 FC Watford 36-2 4
12. Kevin Nicol (1982), SCO, 2002 Raith Rovers 1-0
14. Guillaume Beuzelin (1979), FRA, 2004 AC Le Havre 26-4 2
16. Antonio Murray (1984), ENG, 2005 Ipswich Town (przyszedł w styczniu 2005 z Ipswich Town) 12-0 2
19. Kevin Thomson (1984), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 3-0
24. Jay Shields (1985), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 7-0 1
25. Kevin McDonald (1985), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa FC Sunderland 2-0
26. Craig Rocastle (1981), GRN, 2004 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w sierpniu 2004 z rezerw Chelsea Londyn i odszedł w styczniu 2005 do rezerw Chelsea Londyn) 13-0 3
28. Jamie McCluskey (1987), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 9-0
29. Steven Fletcher (1987), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa 20-5
34. Ivan Sproule (1981), NIR, 2005 FC Institute (przyszedł w marcu 2005 z FC Institute) 7-1 2
Steven Notman (1986), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
7. Tom McManus (1981), SCO, 2001 Airdrie United (odszedł we wrześniu 2004 do Boston United i przyszedł w grudniu 2004 z Boston United, a następnie odszedł w styczniu 2005 do FC Dundee) 2-0
9. Garry O'Connor (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 36-14 3
10. Derek Riordan (1983), SCO, 2003 FC Cowdenbeath 37-20 4
17. Stephen Dobbie (1982), SCO, 2003 rezerwy Glasgow Rangers (odszedł w styczniu 2005 do FC Saint Johnstone i przyszedł w maju 2005 z FC Saint Johnstone) 7-0
20. Sam Morrow (1985), ENG, 2004 Boston United 22-1 1
22. Dean Shiels (1985), NIR, 2004 rezerwy Arsenalu Londyn 36-5 4
35. Amadou Konte (1981), MAL, 2005 Cambridge United (przyszedł w styczniu 2005 z Cambridge United) 13-1
Trener: Tony Mowbray (1963), ENG, 2004 wolny transfer |
|
|
|
|