Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Cardiff City 2004/05 |
Cardiff City 2004/05:
Bramkarze:
1. Tony Warner (1974), TRI, 2004 FC Millwall 26-0
13. Martyn Margetson (1971), WAL, 2002 Huddersfield Town 4-0
23. Neil Alexander (1978), SCO, 2001 FC Livingston 17-0
Obrońcy:
2. Rhys Weston (1980), WAL, 2001 drużyna młodzieżowa Arsenalu Londyn 25-0 2
3. Gary Croft (1974), ENG, 2002 Ipswich Town 1-0
5. Robert Page (1974), WAL, 2004 Sheffield United (odszedł w lutym 2005 do Coventry City) 9-0 1
6. Danny Gabbidon (1979), WAL, 2000 West Bromwich Albion 45-1 3
16. Chris Barker † (1980), ENG, 2002 FC Barnsley (odszedł w sierpniu 2004 do Stoke City i przyszedł we wrześniu 2004 ze Stoke City) 39-0 3
17. James Collins (1983), WAL, 2000 wychowanek 33-1 2 1
20. Byron Anthony (1984), WAL, 2004 rezerwy 0-0
21. Tony Vidmar (1970), AUS, 2003 FC Middlesbrough 28-1 3
24. Darren Williams (1977), ENG, 2004 FC Sunderland (przyszedł we wrześniu 2004 z FC Sunderland) 20-0 1
Pomocnicy:
7. John Robinson (1971), WAL, 2003 Charlton Athletic (odszedł w październiku 2004 do FC Gillingham i przyszedł w listopadzie 2004 z FC Gillingham, a następnie odszedł w lutym 2005 do Crawley Town) 8-1 3
7. Neal Ardley (1972), ENG, 2005 FC Watford (przyszedł w marcu 2005 z FC Watford) 8-1
8. Graham Kavanagh (1973), IRL, 2001 Stoke City (odszedł w marcu 2005 do Wiganu Athletic) 28-3 5 2
12. Willie Boland (1975), IRL, 1999 Coventry City 20-0 1
15. Richard Langley (1979), JAM, 2003 Queens Park Rangers 25-2 4
18. Lee Bullock (1981), ENG, 2004 York City 21-3
19. Paul Parry (1980), WAL, 2004 Hereford United 24-4 1
25. Jobi McAnuff (1981), JAM, 2004 West Ham United (przyszedł w sierpniu 2004 z West Hamu United) 43-2 4
26. Junichi Inamoto (1979), JPN, 2004 West Bromwich Albion (przyszedł w grudniu 2004 z West Bromwich Albion i odszedł w marcu 2005 do West Bromwich Albion) 14-0 2
26. Gary O'Neil (1983), ENG, 2004 FC Portsmouth (przyszedł we wrześniu 2004 z FC Portsmouth i odszedł w listopadzie 2004 do FC Portsmouth) 9-1
27. Toni Koskela (1983), FIN, 2005 FC Jokerit (przyszedł w styczniu 2005 z FC Jokerit) 2-0
28. Stuart Fleetwood (1986), ENG, 2004 rezerwy 6-0
29. Nick Fish (1984), WAL, 2004 rezerwy 0-0
36. Joe Ledley (1987), WAL, 2004 wychowanek 27-3 1
Napastnicy:
9. Andrew Campbell (1979), ENG, 2002 FC Middlesbrough (odszedł w styczniu 2005 do Doncaster Rovers i przyszedł w maju 2005 z Doncaster Rovers) 12-0
10. Robert Earnshaw (1981), WAL, 2000 Greenock Morton (odszedł w sierpniu 2004 do West Bromwich Albion) 4-1
10. Michael Boulding (1976), ENG, 2005 FC Barnsley (przyszedł w marcu 2005 z FC Barnsley i odszedł w maju 2005 do FC Barnsley) 5-0
11. Peter Thorne (1973), ENG, 2001 Stoke City 31-12
14. Alan Lee (1978), IRL, 2003 Rotherham United 38-5 8
26. Neil Harris (1977), ENG, 2004 FC Millwall (przyszedł w grudniu 2004 z FC Millwall i odszedł w grudniu 2004 do FC Millwall, a następnie do Nottingham Forest) 3-1 1
32. Danny Thomas (1985), WAL, 2004 wychowanek 1-0
35. Cameron Jerome (1986), ENG, 2004 rezerwy FC Middlesbrough 29-6 3
Trener: Lennie Lawrence (1947), ENG, 2002 wolny transfer
Asystent trenera: Terry Burton (1953), ENG, 2004 wolny transfer (od 15.09.2004) |
|
|
|
|