Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stoke City 2004/05 |
Stoke City 2004/05:
Bramkarze:
1. Ed de Goey (1966), HOL, 2003 Chelsea Londyn 17-0
14. Ben Foster (1983), ENG, 2002 Bristol City (odszedł w październiku 2004 do Kidderminster Harriers i przyszedł w listopadzie 2004 z Kidderminster Harriers, a następnie odszedł w styczniu 2005 do FC Wrexham i przyszedł w maju 2005 z FC Wrexham) 0-0
15. Steve Simonsen (1979), ENG, 2004 FC Everton 31-0 2
Obrońcy:
2. Wayne Thomas (1979), ENG, 2000 Torquay United 35-2 4
3. Clive Clarke (1980), IRL, 1996 drużyna młodzieżowa 42-1 8 1
5. Michael Duberry (1975), ENG, 2004 Leeds United (przyszedł w październiku 2004 z Leeds United i odszedł w styczniu 2005 do Leeds United, a następnie przyszedł w marcu 2005 z Leeds United) 25-0 1 1
6. Clint Hill (1980), ENG, 2003 Oldham Athletic 32-1 5 1
21. John Halls (1982), ENG, 2003 rezerwy Arsenalu Londyn 22-0 4
22. Lewis Buxton (1983), ENG, 2004 rezerwy FC Portsmouth (przyszedł w grudniu 2004 z rezerw FC Portsmouth) 16-0 4
25. Gareth Owen (1982), ENG, 2004 Oldham Athletic (odszedł w lipcu 2004 do Torquay United i przyszedł we wrześniu 2004 z Torquay United, a następnie odszedł w marcu 2005 do Oldhamu Athletic i przyszedł w maju 2005 z Oldhamu Athletic) 2-0
27. Chris Barker † (1980), ENG, 2004 Cardiff City (przyszedł w sierpniu 2004 z Cardiff City i odszedł we wrześniu 2004 z Cardiff City) 4-0
28. Andy Wilkinson (1984), ENG, 2004 Telford United (odszedł w sierpniu 2004 do Partick Thistle i przyszedł w styczniu 2005 z Partick Thistle, a następnie odszedł w marcu 2005 do Shrewsbury Town i przyszedł w maju 2005 ze Shrewsbury Town) 1-0
29. Paul Williams (1971), ENG, 2003 FC Southampton (odszedł w lutym 2005 na wolny transfer) 1-0
32. Gerry Taggart (1970), NIR, 2004 Leicester City 31-2 9
36. Carl Dickinson (1987), ENG, 2004 wychowanek 1-0
Pomocnicy:
4. John Eustace (1979), ENG, 2003 Coventry City 7-0 2
8. David Brammer (1975), WAL, 2004 Crewe Alexandra 43-1 8
11. Kevin Harper (1976), SCO, 2005 rezerwy FC Portsmouth (przyszedł w lutym 2005 z rezerw FC Portsmouth) 9-0 1
16. Marcus Hall (1976), ENG, 2002 FC Southampton (odszedł w lutym 2005 do Coventry City) 20-1 2
17. Darel Russell (1980), ENG, 2003 Norwich City 45-2 7
18. Lewis Neal (1981), ENG, 2000 wychowanek 23-1
22. Steve Guppy (1969), ENG, 2004 Leeds United (przyszedł we wrześniu 2004 z Leeds United i odszedł w listopadzie 2004 do Wycombe Wanderers) 4-0
23. Karl Henry (1982), ENG, 2004 Cheltenham Town 34-0 2
24. Chris Clark (1984), ENG, 2005 rezerwy FC Portsmouth (przyszedł w lutym 2005 z rezerw FC Portsmouth i odszedł w maju 2005 do rezerw FC Portsmouth) 1-0
27. Jason Jarrett (1979), ENG, 2005 Wigan Athletic (przyszedł w styczniu 2005 z Wiganu Athletic i odszedł w lutym 2005 do Wiganu Athletic) 2-0
31. Jermaine Palmer (1986), ENG, 2003 wychowanek (odszedł w lipcu 2004 do Vikingara Reykjavik i przyszedł w listopadzie 2004 z Vikingara Reykjavik) 1-0
33. Thordur Gudjonsson (1973), ISL, 2005 VfL Bochum (przyszedł w styczniu 2005 z VfL Bochum) 1-0
35. Jay Denny (1986), USA, 2004 wychowanek 0-0
46. Matthew Hazley (1987), IRL, 2004 FC Glenavon 0-0
Napastnicy:
7. Carl Asaba (1973), ENG, 2003 Sheffield United 32-1 4
9. Gifton Noel-Williams (1980), ENG, 2003 FC Watford 45-13 2 1
10. Ade Akinbiyi (1974), NGA, 2003 Crystal Palace (odszedł w lutym 2005 do FC Burnley) 29-7 5
19. Chris Greenacre (1977), ENG, 2002 Mansfield Town 30-1 2
27. Kenwyne Jones (1984), TRI, 2005 FC Southampton (przyszedł w lutym 2005 z FC Southamptonu) 13-3 1
29. Michael Ricketts (1978), ENG, 2005 Leeds United (przyszedł w lutym 2005 z Leeds United i odszedł w maju 2005 do Leeds United) 11-0 2
30. Martin Paterson (1987), NIR, 2004 wychowanek 3-0
34. Tryggvi Gudmundsson (1974), ISL, 2005 FH Hafnarfjordur (przyszedł w styczniu 2005 z FH Hafnarfjordur) 0-0
Trener: Tony Pulis (1958), WAL, 2002 wolny transfer
Asystent trenera: Lindsay Parsons † (1946), ENG, 2003 wolny transfer |
|
|
|
|