Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wigan Athletic 2004/05 |
Wigan Athletic 2004/05:
Bramkarze:
1. John Filan (1970), AUS, 2001 Blackburn Rovers 46-0 4
13. Gary Walsh (1968), ENG, 2003 Bradford City 0-0
23. James Salisbury (1984), ENG, 2004 Leigh Genesis (odszedł w marcu 2005 do Halifax Town i przyszedł w kwietniu 2005 z Halifax Town) 0-0
Obrońcy:
2. Paul Mitchell (1981), ENG, 2001 Halifax Town (odszedł we wrześniu 2004 do Swindon Town i przyszedł w październiku 2004 ze Swindon Town, a następnie odszedł w grudniu 2004 do FC Wimbledon i przyszedł w marcu 2005 z FC Wimbledon) 1-0
3. Stephen McMillan (1976), SCO, 2001 FC Motherwell 8-0
4. Matt Jackson (1971), ENG, 2001 Norwich City 36-1 2
5. Emerson Thome (1972), BRA, 2004 Bolton Wanderers 15-0 1
6. Ian Breckin (1975), ENG, 2002 FC Chesterfield 42-0 4
15. David Wright (1980), ENG, 2004 Crewe Alexandra 31-0 1
19. Nicky Eaden (1972), ENG, 2002 Birmingham City 39-0 3
26. Leighton Baines (1984), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 41-1 3
Pomocnicy:
8. Andreas Johansson (1978), SWE, 2005 Djurgarden Sztokholm (przyszedł w styczniu 2005 z Djurgarden Sztokholm) 1-0
11. Graham Kavanagh (1973), IRL, 2005 Cardiff City (przyszedł w marcu 2005 z Cardiff City) 11-0 3
12. Michael Flynn (1980), WAL, 2002 Barry Town (odszedł w sierpniu 2004 do FC Blackpool i przyszedł we wrześniu 2004 z FC Blackpool, a następnie odszedł w lutym 2005 do FC Gillingham) 13-1 1
14. Alan Mahon (1978), IRL, 2004 Blackburn Rovers 27-7 2
17. Per Frandsen (1970), DEN, 2004 Bolton Wanderers 9-1
18. Jason Jarrett (1979), ENG, 2002 FC Bury (odszedł w styczniu 2005 do Stoke City i przyszedł w lutym 2005 ze Stoke City) 13-0 1
21. Jimmy Bullard (1978), ENG, 2003 Peterborough United 46-3 5
24. Gareth Whalley (1973), IRL, 2004 Cardiff City 8-0
38. Gregg Traynor (1984), ENG, 2004 rezerwy 0-0
Napastnicy:
7. David Graham (1978), SCO, 2004 Torquay United 30-1
8. Neil Roberts (1978), WAL, 2002 Hull City (odszedł we wrześniu 2004 z Bradford City i przyszedł w październiku 2004 z Bradford City, a następnie odszedł w październiku 2004 do Doncaster Rovers) 0-0
9. Nathan Ellington (1981), ENG, 2002 Bristol Rovers 45-24
10. Lee McCulloch (1978), SCO, 2001 FC Motherwell 42-14 5 1
16. Brett Ormerod (1976), ENG, 2005 FC Southampton (przyszedł w marcu 2005 z FC Southamptonu i odszedł w kwietniu 2005 do FC Southamptonu) 6-2
20. Gary Teale (1978), SCO, 2001 Ayr United 36-3 1
30. Jason Roberts (1978), GRN, 2004 FC Portsmouth 45-21 9
Trener: Paul Jewell (1964), ENG, 2001 wolny transfer
Asystent trenera: Chris Hutchings (1957), ENG, 2001 wolny transfer |
|
|
|
|