Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Sunderland 2004/05 |
FC Sunderland 2004/05:
Bramkarze:
1. Mart Poom (1972), EST, 2003 Derby County 11-0
13. Michael Ingham (1980), NIR, 2004 FC Wrexham (odszedł w listopadzie 2004 do Doncaster Rovers i przyszedł w grudniu 2004 z Doncaster Rovers) 2-0
30. Ben Alnwick (1987), ENG, 2004 drużyna młodzieżowa 3-0 1
41. Thomas Myhre (1973), NOR, 2004 Crystal Palace 31-0
Obrońcy:
2. Stephen Wright (1980), ENG, 2002 FC Liverpool 39-1 10
3. George McCartney (1981), NIR, 1999 drużyna młodzieżowa 36-0 4
5. Gary Breen (1973), IRL, 2003 West Ham United 40-2 5 1
6. Steven Caldwell (1980), SCO, 2004 Leeds United 41-4 4 1
16. Darren Williams (1977), ENG, 1996 York City (odszedł we wrześniu 2004 do Cardiff City) 1-0
17. Neil Collins (1983), SCO, 2004 FC Dumbarton 14-0
18. Ben Clark (1983), ENG, 2000 rezerwy Manchesteru United (odszedł w październiku 2004 do Hartlepool United) 1-0
22. Mark Lynch (1981), ENG, 2004 Manchester United 11-0
33. Julio Arca (1981), ARG, 2000 Argentinos Juniors 40-9 8
37. Daniel Smith (1986), ENG, 2004 drużyna młodzieżowa 0-0
39. Danny Collins (1980), ENG, 2004 Chester City (przyszedł w październiku 2004 z Chester City) 10-0
Pomocnicy:
4. Carl Robinson (1976), WAL, 2004 Sheffield United 40-4 9
7. Liam Lawrence (1981), IRL, 2004 Mansfield Town 32-7 3
8. Jeff Whitley (1979), NIR, 2003 Manchester City 35-0 9
11. Andy Welsh (1983), SCO, 2004 Stockport County (przyszedł w listopadzie 2004 ze Stockport County) 7-1
12. John Oster (1978), WAL, 2003 Grimsby Town (odszedł w listopadzie 2004 do Leeds United i przyszedł w grudniu 2004 z Leeds United, a następnie odszedł w styczniu 2005 do FC Burnley) 9-0
14. Dean Whitehead (1982), ENG, 2004 Oxford United 42-5 5
15. Sean Thornton (1983), IRL, 2002 FC Blackpool 14-4 5
21. Matthew Piper (1981), ENG, 2002 Leicester City 2-0
23. Grant Leadbitter (1986), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
25. Colin Healy (1980), IRL, 2003 Celtic Glasgow 0-0
32. Darren Carter (1983), ENG, 2004 Birmingham City (przyszedł we wrześniu 2004 z Birmingham City i odszedł w grudniu 2004 do Birmingham City) 9-1 1
Napastnicy:
9. Kevin Kyle (1981), SCO, 2001 FC Rochdale 6-0 2
10. Marcus Stewart (1972), ENG, 2002 Ipswich Town 42-16 2
11. Simon Johnson (1983), ENG, 2004 Leeds United (przyszedł we wrześniu 2004 z Leeds United i odszedł w październiku 2004 do Leeds United) 5-0
12. Brian Deane (1968), ENG, 2005 Leeds United (przyszedł w marcu 2005 z Leeds United) 4-0
19. Stephen Elliott (1984), IRL, 2004 Manchester City 42-15 1
20. Chris Brown (1984), ENG, 2004 Doncaster Rovers 37-5 2
24. Neil Teggart (1984), NIR, 2004 FC Darlington (odszedł w styczniu 2005 do Scunthorpe United i przyszedł w lutym 2005 ze Scunthorpe United) 0-0
38. Michael Bridges (1978), ENG, 2004 Bolton Wanderers 19-1
Trener: Mick McCarthy (1959), IRL, 2003 wolny transfer
Asystenci trenera: Kevin Ball (1964), ENG, 2004 wolny transfer
Ian Evans (1952), WAL, 2003 wolny transfer |
|
|
|
|