Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC St. Mirren 2008/09 |
FC St. Mirren 2008/09:
Bramkarze:
1. Chris Smith (1986), ENG, 2004 wychowanek 4-0
21. Mark Howard (1986), ENG, 2007 Cardiff City 34-0 2
30. Paul Mathers (1970), SCO, 2008 East Fife 0-0
Obrońcy:
2. Jack Ross (1976), SCO, 2008 FC Falkirk 36-1 5 1
3. Franco Miranda (1985), ARG, 2007 Helsingborgs IF (odszedł w styczniu 2009 do Comisión de Actividades) 22-2 3 1
5. Will Haining (1982), SCO, 2007 Oldham Athletic 19-0 1 1
6. John-Paul Potter (1979), SCO, 2005 FC Clyde 35-0 4
20. Mark McAusland (1988), SCO, 2007 wychowanek 5-0 1
24. Mohamed "Mo" Camara (1975), GUI, 2009 Derby County (przyszedł w lutym 2009 z Derby County) 10-0 1
43. Andrew Millen (1965), SCO, 2004 FC Clyde 0-0
44. Scott Cuthbert (1987), SCO, 2008 rezerwy Celtiku Glasgow 29-0 1
Pomocnicy:
4. Gary Mason (1979), SCO, 2007 Dunfermline Athletic 23-0 1
7. Hugh Murray (1979), SCO, 1996 drużyna młodzieżowa 30-0 11
8. Andy Dorman (1982), WAL, 2008 New England Revolution 36-10 2
11. Tonet (1979), ESP, 2008 CD Hospitalet 3-0 1 1
12. Stephen O'Donnell (1983), SCO, 2007 FC Clyde 8-1
14. Garry Brady (1976), SCO, 2006 FC Dundee 34-2 1
16. Steven Robb (1982), SCO, 2008 Dundee United 16-0
19. David Barron (1987), SCO, 2007 rezerwy 9-0
22. Stephen McGinn (1988), SCO, 2006 rezerwy 29-1 1
23. Ryan McCay (1986), SCO, 2004 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do FC Montrose) 0-0
26. Sean Burns (1991), SCO, 2008 drużyna młodzieżowa 2-0
45. Steven Thomson (1978), SCO, 2009 Brighton & Hove Albion (przyszedł w styczniu 2009 z Brighton & Hove Albion) 14-1 2
Napastnicy:
9. Billy Mehmet (1984), IRL, 2005 Dunfermline Athletic 34-7 4
10. Dennis Wyness (1977), SCO, 2008 CT Inverness 31-3 2
15. Tom Brighton (1984), SCO, 2008 FC Millwall 5-0 1
17. Craig Dargo (1978), SCO, 2007 CT Inverness 27-2 3
18. Jim Hamilton (1976), SCO, 2008 Dunfermline Athletic 24-3 4
Trener: Gus MacPherson (1968), SCO, 2003 piłkarz
Asystent trenera: Andrew Millen (1965), SCO, 2004 piłkarz FC Clyde |
|
|
|
|