Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
CT Inverness 2008/09 |
CT Inverness 2008/09:
Bramkarze:
1. Michael Fraser (1983), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 18-0
23. Ryan Esson (1980), SCO, 2008 Hereford United 21-0 1
29. Andy McNulty (1989), IRL, 2008 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do Elgin City) 0-0
Obrońcy:
2. Ross Tokely (1979), SCO, 1996 FC Huntly 36-2 12 1
3. Lionel Djebi-Zadi (1982), FRA, 2008 SC Paderborn 16-0 1
4. David Proctor (1984), SCO, 2007 Dundee United 26-1 4
5. Phil McGuire (1980), SCO, 2007 Dunfermline Athletic 11-1
14. Grant Munro (1980), SCO, 2001 Elgin City 34-2 3
16. Richard Hastings (1977), CAN, 2004 MVV Maastricht 25-0 2
18. Pavels Mihadjuks (1980), ŁOT, 2009 FK Ventspils (przyszedł w styczniu 2009 z FK Ventspils) 12-1
19. Thierry Gathuessi (1982), CMR, 2009 FC Hibernian (przyszedł w styczniu 2009 z FC Hibernian) 1-0
20. Ritchie Byrne (1981), IRL, 2009 Oldham Athletic (przyszedł w styczniu 2009 z Oldhamu Athletic i odszedł w lutym 2009 do FC Saint Johnstone, a następnie przyszedł w marcu 2009 z FC Saint Johnstone) 0-0
26. Guy Kerr (1988), SCO, 2007 wychowanek (odszedł w sierpniu 2008 do Elgin City i przyszedł w lutym 2008 z Elgin City) 0-0
Pomocnicy:
6. Roy McBain (1974), SCO, 2000 Ross County 27-0 3 1
7. Barry Wilson (1972), SCO, 2003 FC Livingston (odszedł w styczniu 2009 do Queen of the South) 12-1 1
7. Filipe Morais (1985), POR, 2009 FC Hibernian (przyszedł w styczniu 2009 z FC Hibernian) 12-3
8. Ian Black (1985), SCO, 2004 rezerwy Blackburn Rovers 34-4 9
12. Russell Duncan (1980), SCO, 2001 Forfar Athletic 27-0 2 1
15. Don Cowie (1983), SCO, 2007 Ross County (odszedł w styczniu 2009 do FC Watford) 22-3
17. Zander Sutherland (1987), SCO, 2008 Elgin City 3-0
20. Markus Paatelainen (1983), FIN, 2007 FC Cowdenbeath (odszedł w listopadzie 2008 na wolny transfer, a następnie do FC Honka) 0-0
22. Garry Wood (1988), SCO, 2007 wychowanek 18-2 4
24. Jamie Duff (1989), SCO, 2008 wychowanek 12-0 1
27. Iain Vigurs (1988), SCO, 2007 wychowanek 17-0 4
28. Brian Kerr (1981), SCO, 2009 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2009 z wolnego transferu) 10-1
Napastnicy:
9. Adam Rooney (1988), IRL, 2008 rezerwy Stoke City 30-5 1
10. Andrew Barrowman (1984), SCO, 2008 Ross County 30-2 3
11. Dougie Imrie (1983), SCO, 2008 FC Clyde 38-4 3
13. Rory McAllister (1987), SCO, 2008 FC Peterhead (odszedł w styczniu 2009 do Brechin City) 3-0
21. Dale Gillespie (1989), SCO, 2008 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do Elgin City) 0-0
25. Richie Foran (1980), IRL, 2009 Southend United (przyszedł w styczniu 2009 z Southend United) 15-3 6
26. Eric Odhiambo (1989), ENG, 2009 rezerwy Leicester City (przyszedł w styczniu 2009 z rezerw Leicester City) 8-1 1
Trener: Craig Brewster (1966), SCO, 2007 piłkarz FC Aberdeen (do 19.01.2009)
Terry Butcher (1958), ENG, 2009 wolny transfer (od 27.01.2009)
Asystent trenera: Maurice Malpas (1962), SCO, 2009 wolny transfer (od 27.01.2009) |
|
|
|
|