Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dundee United 2008/09 |
Dundee United 2008/09:
Bramkarze:
1. Łukasz Załuska (1982), POL, 2007 Korona Kielce 38-0
13. Michael McGovern (1984), NIR, 2008 Celtic Glasgow 0-0
Obrońcy:
2. Sean Dillon (1983), IRL, 2007 Shelbourne City 19-0 1
3. Danny Grainger (1986), ENG, 2008 FC Gretna 9-0 4
4. Lee Wilkie (1980), SCO, 2007 Ross County 35-5 10
5. Darren Dods (1975), SCO, 2007 CT Inverness 19-1 4
6. Paul Caddis (1988), SCO, 2009 Celtic Glasgow (przyszedł w styczniu 2009 z Celtiku Glasgow) 11-0 1
18. Gary Kenneth (1987), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa 25-1 2
19. Mihael Kovacević (1988), SUI, 2008 NK Koper 17-0 3
23. Paul Dixon (1986), SCO, 2008 FC Dundee 29-1 1
27. Keith Watson (1989), SCO, 2006 wychowanek 0-0
32. Fraser Milligan (1989), SCO, 2007 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
6. Willo Flood (1985), IRL, 2007 Cardiff City (odszedł w styczniu 2009 do Cardiff City, a następnie do Celtiku Glasgow) 20-0 7
8. Scott Robertson (1985), SCO, 2008 FC Dundee 23-3 2
10. James Wesolowski (1987), AUS, 2009 Leicester City (przyszedł w styczniu 2009 z Leicester City) 8-0 3
12. David Robertson (1986), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa 19-3 2
14. Danny Swanson (1986), SCO, 2008 Berwick Rangers 29-0 4
15. Craig Conway (1985), SCO, 2006 Ayr United 36-5 4
16. Morgaro Gomis (1985), SEN, 2007 FC Cowdenbeath 37-0 4
17. Greg Cameron (1988), SCO, 2008 FC Saint Johnstone (odszedł w styczniu 2009 do Shamrock Rovers) 0-0
25. Prince Buaben (1988), GHA, 2007 rezerwy Ajaxu Amsterdam 22-1 4
28. Marco Andreoni (1988), ITA, 2008 Airdrie United (odszedł w grudniu 2008 do Albion Rovers) 0-0
29. Ryan McCord (1989), SCO, 2008 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do East Stirlingshire) 0-0
Napastnicy:
7. Warren Feeney (1981), NIR, 2008 Cardiff City 23-6 4
9. Jonathan Daly (1983), IRL, 2007 Hartlepool United 23-5 2
10. Roy O'Donovan (1985), IRL, 2008 FC Sunderland (odszedł w styczniu 2009 do FC Sunderland, a następnie do FC Blackpool) 11-1 2 1
11. Francisco Sandaza - Fran Sandaza (1984), ESP, 2008 CF Valencia B 31-10 6
20. Andis Shala (1988), GER, 2008 VfR Mannheim 8-0 1
26. David Goodwillie (1989), SCO, 2005 wychowanek 16-3 2
30. Johnny Russell (1990), SCO, 2007 wychowanek (odszedł w sierpniu 2008 do Forfar Athletic i przyszedł w styczniu 2009 z Forfar Athletic) 0-0
50. Kevin Smith (1987), SCO, 2009 Raith Rovers (przyszedł w styczniu 2009 z Raith Rovers) 0-0
Trener: Craig Levein (1964), SCO, 2006 Raith Rovers
Asystent trenera: Peter Houston (1958), SCO, 2006 wolny transfer
Trener bramkarzy: Scott Thomson (1966), SCO, 2006 Dunfermline Athletic
Koordynator drużyny młodzieżowej: Ian Cathro (1986), SCO, 2008 piłkarz Brechin City |
|
|
|
|