Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SV Salzburg 2004/05 |
SV Salzburg 2004/05:
Bramkarze:
1. Heinz Arzberger (1972), AUT, 1999 FC Sankt Polten 30-0
21. Pascal Grunwald (1982), AUT, 2003 SPG Wattens-Wacker 7-0
22. Martin Eisl (1982), AUT, 2002 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Christoph Jank (1973), AUT, 1999 SK Vorwarts Steyr 35-1 3
4. Alexander Pollhuber (1985), AUT, 2004 rezerwy 8-0 1
6. Paul Scharner (1980), AUT, 2004 Austria Wiedeń (odszedł w sierpniu 2004 do SK Brann) 5-1 1 1
13. Mihael Rajić (1984), CRO, 2002 rezerwy 2-0
15. Nikola Gjosevski (1979), MKD, 2005 Vardar Skopje (przyszedł w styczniu 2005 z Vardara Skopje) 10-0 2
23. Damir Milinović (1972), CRO, 2005 Dinamo Zagrzeb (przyszedł w styczniu 2005 z Dinama Zagrzeb) 10-0
26. Andreas Ibertsberger (1982), AUT, 2000 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2005 do SC Freiburg) 21-1 1
33. Thomas Winklhofer (1970), AUT, 2002 FC Saarbrucken 27-0 7 1
Pomocnicy:
3. Jurgen Friedl (1981), AUT, 2001 rezerwy 14-1 1
5. Bernhard Erkinger (1980), AUT, 2004 FC Lustenau 3-0
7. Heimo Pfeifenberger (1966), AUT, 1998 Werder Brema (zakończył karierę w październiku 2004) 1-0
10. Ricardo Villar (1979), BRA, 2004 Pittsburgh Riverhounds 21-2 1
11. Tobias Willi (1979), GER, 2005 SC Freiburg (przyszedł w styczniu 2005 z SC Freiburg) 10-0
14. Gernot Messner (1980), AUT, 2002 Rapid Wiedeń 1-0
15. Richarlyson (1982), BRA, 2004 EC Santo Andre (odszedł w styczniu 2005 do EC Santo Andre) 17-1 6 2
17. Maynor Suazo (1979), HON, 2003 CD Olimpia 27-1 3 4
18. Kai Schoppitsch (1980), AUT, 2004 SV Pasching 23-0 7 1
19. Jurgen Pichorner (1977), AUT, 2002 LASK Linz 30-0 4
20. Heiko Laessig (1968), GER, 1996 KFC Uerdingen 34-2 5
26. Serkan Aslan (1980), TUR, 2005 Jahn Regensburg (przyszedł w styczniu 2005 z Jahn Regensburg) 12-0 2
28. Thomas Eder (1980), AUT, 2001 rezerwy 10-0 4
30. Markus Scharrer (1974), AUT, 2003 SV Worgl 23-3 3
Napastnicy:
7. Nino Bule (1976), CRO, 2005 SV Pasching (przyszedł w styczniu 2005 z SV Pasching) 8-3 1
8. Goran Tomić (1977), CRO, 2001 Vicenza Calcio 19-7 3
9. Alexander Schriebl (1978), AUT, 2001 SV Braunau 10-0
11. Roberto Brown (1977), PAN, 2004 Sheriff Tiraspol (odszedł w styczniu 2005 do FC San Francisco) 9-1 3
16. Erwin Keil (1980), AUT, 2004 rezerwy 8-2
24. Mario Krimbacher (1982), AUT, 2004 rezerwy (odszedł w styczniu 2005 do rezerw) 2-0
25. Ernst Obster (1984), AUT, 2004 LASK Linz 19-0
27. Daniel Kastner (1981), AUT, 2004 FC Puch 22-4 4
29. Milan Mrdaković (1982), SRB, 2005 OFK Belgrad (przyszedł w styczniu 2005 z OFK Belgrad) 10-3 2
45. Seo Jung-Won (1970), KOR, 2005 Suwon Samsung (przyszedł w styczniu 2005 z Suwon Samsung) 12-2 1
Trener: Peter Assion (1959), GER, 2004 wolny transfer (do 31.03.2005)
Nikola Jurcević (1966), CRO, 2005 wolny transfer (od 01.04.2005 do 18.04.2005)
Manfred Linzmaier (1962), AUT, 2005 wolny transfer (od 19.04.2005) |
|
|
|
|