Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
West Bromwich Albion 2008/09 |
West Bromwich Albion 2008/09:
Bramkarze:
1. Dean Kiely (1970), IRL, 2007 FC Portsmouth 3-0
19. Scott Carson (1985), ENG, 2008 FC Liverpool 35-0 3
41. Ryan Allsop (1992), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Carl Hoefkens (1978), BEL, 2007 Stoke City 10-0
3. Paul Robinson (1978), ENG, 2003 FC Watford 35-0 7 1
4. Marek Cech (1983), SVK, 2008 FC Porto 8-0
5. Leon Barnett (1985), ENG, 2007 Luton Town 11-0 1
6. Neil Clement (1978), ENG, 2008 Hull City 0-0
18. Pele (1978), CPV, 2007 FC Southampton 3-0
22. Gianni Zuiverloon (1986), HOL, 2008 SC Heerenveen 33-0 5
23. Abdoulaye Meite (1980), WKS, 2008 Bolton Wanderers 18-0 3
24. Shelton Martis (1982), CUR/ANH, 2008 Scunthorpe United (odszedł w październiku 2008 do Doncaster Rovers i przyszedł w listopadzie 2008 z Doncaster Rovers) 7-0
25. Jared Hodgkiss (1986), ENG, 2005 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2008 do FC Aberdeen i przyszedł w styczniu 2009 z FC Aberdeen) 0-0
26. Jonas Olsson (1983), SWE, 2008 NEC Nijmegen (przyszedł w sierpniu 2008 z NEC Nijmegen) 28-2 7
30. Ryan Donk (1986), SUR, 2008 AZ Alkmaar (przyszedł w sierpniu 2008 z AZ Alkmaar) 16-0 4
34. Paul Downing (1991), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
7. Robert Koren (1980), SVN, 2007 SK Lillestrom 35-2 3
8. Jonathan Greening (1979), ENG, 2004 FC Middlesbrough 34-2 7
11. Chris Brunt (1984), NIR, 2007 Sheffield Wednesday 34-9 3
14. Kim Do-Heon (1982), KOR, 2008 Seongham Ilhwa 16-0 1
17. Graham Dorrans (1987), SCO, 2008 FC Livingston 8-0 1
20. Filipe Teixeira (1980), POR, 2007 Academica Coimbra 10-0
21. Juan carlos Menseguez (1984), ARG, 2009 San Lorenzo (przyszedł w styczniu 2009 z San Lorenzo) 7-1
27. James Morrison (1986), SCO, 2007 FC Middlesbrough 30-3 5
28. Borja Valero - Borja (1985), ESP, 2008 RCD Mallorca 30-0 5
31. Youssouf Mulumbu (1987), DRC, 2009 Paris SG (przyszedł w styczniu 2009 z Paris SG) 6-0
38. Romaine Sawyers (1991), SKN, 2008 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
9. Roman Bednar (1983), CZE, 2007 Heart of Midlothian 26-6 6
10. Ishmael Miller (1987), ENG, 2007 Manchester City 15-3 2
12. Craig Beattie (1984), SCO, 2008 Preston North End (odszedł we wrześniu 2008 do Crystal Palace i przyszedł w listopadzie 2008 z Crystal Palace, a następnie odszedł w lutym 2009 do Sheffield United i przyszedł w maju 2009 z Sheffield United) 7-1
15. Sherjill MacDonald (1984), HOL, 2008 Hereford United (odszedł w styczniu 2009 do KSV Roeselare) 5-0 2
16. Luke Moore (1986), ENG, 2008 Aston Villa 21-1 1
21. Bartosz Ślusarski (1981), POL, 2008 Sheffield Wednesday (odszedł w październiku 2008 do Sheffield Wednesday i przyszedł w grudniu 2008 z Sheffield Wednesday, a następnie odszedł w styczniu 2009 do Cracovii Kraków) 0-0
29. Jay Simpson (1988), ENG, 2009 rezerwy Arsenalu Londyn (przyszedł w styczniu 2009 z rezerw Arsenalu Londyn) 13-1
32. Marc-Antoine Fortune (1981), FRA, 2009 AS Nancy (przyszedł w styczniu 2009 z AS Nancy) 17-4
39. Chris Wood (1991), NZL, 2008 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Tony Mowbray (1963), ENG, 2006 FC Hibernian
Asystenci trenera: Peter Grant (1965), SCO, 2008 wolny transfer
Mark Venus (1967), ENG, 2006 trener FC Hibernian
Scout: Dennis van Wijk (1962), HOL, 2008 trener VV Sint Truiden (do 29.10.2008) |
|
|
|
|