Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Toronto 2008 |
FC Toronto 2008:
Bramkarze:
1. Greg Sutton (1977), CAN, 2007 Montreal Impact 24-0 2
18. Brian Edwards (1984), USA, 2008 Demon Deacons 6-0
22. David Monsalve (1988), CAN 2007 CS Azzuri (odszedł we wrześniu 2008 na wolny transfer) 0-0
Obrońcy:
2. Andrew Boyens (1983), NZL 2007 Otago United (odszedł w kwietniu 2008 do New York Red Bull) 0-0
2. Hunter Freeman (1985), USA, 2008 New York Red Bull (przyszedł we wrześniu 2008 z New York Red Bull) 7-0 2
3. Julius James (1984), TRI, 2008 UConn Huskies 14-1
4. Marco Velez (1980), PUR, 2008 Puerto Rico Islanders 23-2 1 1 1
12. Todd Dunivant (1980), USA, 2007 New York Red Bull 9-0
13. Rick Titus (1969), TRI, 2008 Toronto Lynx (przyszedł we wrześniu 2008 z Toronto Lynx i odszedł w październiku 2008 do Toronto Lynx) 1-0
14. Tyrone Marshall (1974), JAM, 2007 Los Angeles Galaxy 24-0 4
16. Marvell Wynne (1986), USA, 2007 New York Red Bull 24-2 1
28. Olivier Tebily (1975), WKS, 2008 Birmingham City (odszedł w lipcu 2008 na wolny transfer) 4-0
29. Nana Attakora-Gyan (1989), CAN, 2007 Ontario NTC 5-0
34. Tim Regan (1981), CAN, 2008 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2008 z wolnego transferu) 1-0
35. Diaz Kambere (1985), CAN, 2008 Vancouver Whitecaps (przyszedł we wrześniu 2008 z Vancouver Whitecaps i odszedł we wrześniu 2008 do Vancouver Whitecaps) 0-0
36. Kilian Elkinson (1990), BER, 2008 Upper Canada College 0-0
Pomocnicy:
5. Kevin Harmse (1984), CAN, 2008 Los Angeles Galaxy 15-0 4 1
6. Maurice Edu (1986), USA, 2007 Maryland Terrapins (odszedł w sierpniu 2008 do Glasgow Rangers) 13-1 5
8. Pat Phelan (1985), USA, 2008 Demon Deacons (odszedł w czerwcu 2008 do New England Revolution) 0-0
10. Rohan Ricketts (1982), ENG, 2008 FC Barnsley (przyszedł w kwietniu 2008 z FC Barnsley) 27-4
11. Jim Brennan (1977), CAN, 2006 FC Southampton 28-1 5
15. Tyler Rosenlund (1986), CAN, 2008 Atvidabergs FF 8-1 1
17. Joey Melo (1989), CAN, 2007 Dixie SC 0-0
20. Amado Guevara (1976), HON, 2008 CD Motagua 21-4 5 2
24. Tyler Hemming (1985), CAN, 2007 Ottawa Fury (odszedł w lipcu 2008 do Tampere United) 3-0
27. Gabe Gala (1989), CAN, 2007 North Mississauga SC 1-0
32. Laurent Robert (1975), FRA, 2008 Derby County (odszedł w lipcu 2008 do AE Larisa) 17-1 3 1
33. Carl Robinson (1976), WAL, 2007 Norwich City 27-1 4
Napastnicy:
7. Abdus Ibrahim (1991), ETH, 2008 drużyna młodzieżowa (przyszedł w czerwcu 2008 z drużyny młodzieżowej) 12-2 3
9. Daniele Dichio (1974), ENG, 2007 Preston North End 23-5 2
19. Andrea Lombardo (1987), CAN, 2007 AC Perugia (odszedł w lipcu 2008 na wolny transfer) 1-0
19. Chad Barrett (1985), USA, 2008 Chicago Fire (przyszedł w lipcu 2008 z Chicago Fire) 13-4 1
21. Collin Samuel (1981), TRI, 2007 Dundee United (odszedł w maju 2008 do FC Saint Johnstone) 1-0
23. Jarrod Smith (1984), NZL, 2008 Hawke's Bay United 19-1
25. Carlos Ruiz (1979), GUA, 2008 Los Angeles Galaxy (przyszedł w lipcu 2008 z Los Angeles Galaxy) 5-0
26. Derek Gaudet (1989), CAN, 2008 Halifax Dunbrack (przyszedł w lipcu 2008 z Halifax Dunbrack) 1-0
28. Johann Smith (1987), USA, 2008 rezerwy Boltonu Wanderers (przyszedł w sierpniu 2008 z rezerw Boltonu Wanderers) 10-0
96. Jeff Cunningham (1976), USA/JAM, 2007 Real Salt Lake City (odszedł w sierpniu 2008 do FC Dallas) 16-3 3
Trener: John Carver (1965), ENG, 2008 asystent trenera Luton Town
Asystent trenera: Chris Cummins (1972), ENG, 2008 wolny transfer (od 09.05.2008)
Dyrektor sportowy: Maurice Johnston (1963), SCO, 2008 trener |
|
|
|
|