Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Columbus Crew 2008 |
Columbus Crew 2008:
Bramkarze:
1. Will Hesmer (1981), USA, 2007 Kansas City Wizards 29-0 3
18. Kenny Schoeni (1984), USA, 2008 UCI Anteaters 0-0
30. Andy Gruenebaum (1982), USA, 2006 Des Moines Menace 1-0
Obrońcy:
2. Frankie Hejduk (1974), USA, 2003 Bayer Leverkusen 24-1 7 1
4. Leonard Griffin (1982), USA, 2007 Portland Timbers (odszedł w kwietniu 2008 do Portland Timbers) 0-0
4. Gino Padula (1976), ARG, 2008 HSC Montpellier (przyszedł w kwietniu 2008 z HSC Montpellier) 14-0 1
6. Andy Iro (1984), ENG, 2008 UCSB Gauchos 18-1 4
8. Duncan Oughton (1977), NZL, 2001 Cal State Fullerton Titans 5-0 1
13. Andrew Peterson (1984), USA, 2007 Cleveland City Stars 1-0
14. Chad Marshall (1984), USA, 2004 Stanford Cardinal 29-4 1
21. Ryan Miller (1984), USA, 2008 Notre Dame Fighting Irish (odszedł we wrześniu 2008 do DC United) 0-0
23. Ezra Hendrickson (1972), VIN, 2006 CD Chivas 13-0 3
24. Jed Zayner (1984), USA, 2006 Indiana Hoosiers (odszedł w kwietniu 2008 do Cleveland City Stars i przyszedł w maju 2008 z Cleveland City Stars) 6-0
27. Ryan Junge (1984), USA, 2007 Creighton Bluejays 5-0
Pomocnicy:
5. Danny O'Rourke (1983), USA, 2007 New York Red Bull 28-0 5 1
12. Eddie Gaven (1986), USA, 2006 MetroStars New York 24-4 2
15. Stefani Miglioranzi (1977), BRA, 2007 Los Angeles Galaxy 14-0 1
16. Brian Carroll (1981), USA, 2007 DC United 30-1 5
17. Emmanuel Ekpo (1987), NGA, 2008 FC Enyimba (przyszedł w kwietniu 2008 z FC Enyimba) 17-2 1
19. Robbie Rogers (1987), USA, 2007 rezerwy SC Heerenveen 27-6 2
20. Nicolas Hernandez (1979), ARG, 2008 Colorado Rapids (odszedł w lipcu 2008 na wolny transfer) 5-0
22. Adam Moffat (1986), SCO, 2007 Cleveland City Stars 7-2 3
26. Cory Elenio (1986), USA, 2008 Evansville Purple Aces 1-0
31. Kevin Burns (1985), USA, 2008 Rochester Rhinos (odszedł w lipcu 2008 do rezerw) 0-0
Napastnicy:
3. Brad Evans (1985), USA, 2007 Orange County Blue Star 26-5 3 1
7. Guillermo Barros Schelotto (1973), ARG, 2007 Boca Juniors 27-7 3
9. Jason Garey (1984), USA, 2006 Maryland Terrapins 10-3 1
10. Alejandro Moreno (1979), VEN, 2007 Houston Dynamo 27-8 1
11. Patt Noonan (1980), USA, 2008 Aalesunds FK (przyszedł w sierpniu 2008 z Aalesunds FK) 11-1 1
25. George Josten (1986), USA, 2008 Michigan Bucks 0-0
32. Steven Lenhart (1986), USA, 2008 Southern California Seahorses 10-4 1
Trener: Siegfried Schmid † (1953), GER, 2006 reprezentacja Stanów Zjednoczonych U-20
Asystenci trenera: Robert Warzycha (1963), POL, 2006 trener
Mike Lapper (1970), USA, 2005 wolny transfer |
|
|
|
|