Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Arsenal Londyn 1994/95 |
Arsenal Londyn 1994/95:
Bramkarze:
1. David Seaman (1963), ENG, 1990 Queens Park Rangers 31-0
13. Vince Bartram (1968), ENG, 1994 FC Bournemouth 11-0
26. Lee Harper (1971), ENG, 1994 wychowanek 0-0
Obrońcy:
2. Lee Dixon (1964), ENG, 1988 Stoke City 39-1
3. Nigel Winterburn (1963), ENG, 1987 FC Wimbledon 39-0 7
5. Andy Linighan (1962), ENG, 1990 Norwich City 20-2 1
6. Tony Adams (1966), ENG, 1983 wychowanek 27-3 3 1
12. Steve Bould (1962), ENG, 1988 Stoke City 31-0 5
14. Martin Keown (1966), ENG, 1993 FC Everton 31-1 6 1
15. Stefan Schwarz (1969), SWE, 1994 Benfica Lizbona 34-2 8 1
20. Pal Lydersen (1965), NOR, 1991 FK Start (odszedł we wrześniu 1994 do FK Start) 0-0
21. Steve Morrow (1970), NIR, 1992 FC Barnet 15-1
27. Scott Marshall (1973), SCO, 1994 Oxford United (odszedł w sierpniu 1994 do Sheffield United i przyszedł w listopadzie 1994 z Sheffield United) 0-0
33. Gavin McGowan (1976), ENG, 1992 wychowanek 1-0
34. Matthew Rose (1975), ENG, 1994 wychowanek 0-0
Pomocnicy:
4. Paul Davis (1961), ENG, 1990 IFK Eskilstuna 4-1
10. Paul Merson (1968), ENG, 1987 FC Brentford 24-4 3
11. Eddie McGoldrick (1965), IRL, 1993 Crystal Palace 11-0 3
17. John Faxe Jensen (1965), DEN, 1992 Brondby Kopenhaga 24-1 2
18. David Hillier (1969), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 9-0
19. Jimmy Carter (1965), ENG, 1994 Oxford United (odszedł w grudniu 1994 do Oxford United i przyszedł w styczniu 1995 z Oxford United) 3-0 1
22. Ian Selley (1974), ENG, 1992 wychowanek 13-0 3
23. Ray Parlour (1973), ENG, 1991 drużyna młodzieżowa 30-0
25. Mark Flatts (1972), ENG, 1994 Brighton & Hove Albion (odszedł w marcu 1994 do Bristol City i przyszedł w maju 1995 z Bristol City) 3-0
29. Stephen Hughes (1976), ENG, 1994 wychowanek 1-0
30. Adrian Clarke (1974), ENG, 1994 rezerwy 1-0
32. Glenn Helder (1968), HOL, 1995 Vitesse Arnhem (przyszedł w lutym 1995 z Vitesse Arnhem) 13-0
35. Michael Black (1976), ENG, 1994 wychowanek 0-0
Napastnicy:
7. Kevin Campbell (1970), ENG, 1990 Leicester City 23-4 1
8. Ian Wright (1963), ENG, 1991 Crystal Palace 31-18 9
9. Alan Smith (1962), ENG, 1987 Leicester City 19-2
16. John Hartson (1975), WAL, 1995 Luton Town (przyszedł w styczniu 1995 z Luton Town) 15-7 5 1
24. Paul Dickov (1972), SCO, 1994 Brighton & Hove Albion 9-0 2
28. Paul Shaw (1973), ENG, 1991 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 1995 do FC Burnley i przyszedł w maju 1995 z FC Burnley) 1-0
31. Chris Kiwomya (1969), ENG, 1995 Ipswich Town (przyszedł w lutym 1995 z Ipswich Town) 14-3 1
Trener: George Graham (1944), SCO, 1986 FC Millwall (do 20.02.1995)
Stewart Houston (1949), SCO, 1995 asystent trenera (od 21.02.1995)
Asystent trenera: Stewart Houston (1949), SCO, 1987 Plymouth Argyle (do 20.02.1995) |
|
|
|
|