Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Aarhus GF 2008/09 |
Aarhus GF 2008/09:
Bramkarze:
1. Steffen Rasmussen (1982), DEN, 2002 Grenaa IF 30-0 1
23. Anders Rasmussen (1976), DEN, 2009 Viborg FF (przyszedł w styczniu 2009 z Viborg FF) 1-0
31. Jesper Rask (1988), DEN, 2007 wychowanek 0-0
33. Morten Hyldgaard (1978), DEN, 2006 Esbjerg FB (zakończył karierę w styczniu 2009) 2-0
Obrońcy:
2. Fredrik Krabbe (1988), DEN, 2005 drużyna młodzieżowa 21-1 5
3. Olof Persson (1978), SWE, 2007 Malmo FF (zakończył karierę w listopadzie 2008) 0-0
3. Mark Howard (1986), ENG, 2009 Brondby Kopenhaga (przyszedł w styczniu 2009 z Brondby Kopenhaga) 9-0 1
4. Kim Madsen (1978), DEN, 2007 Hansa Rostock 15-0 5
5. Ole Budtz (1979), DEN, 2006 Kickers Offenbach 8-2 1
6. Ulrik Lindqvist (1981), DEN, 2007 FC Midtjylland 24-2 2 1
16. Dan Thomassen (1981), DEN, 2008 Valerenga Oslo 11-1 4
18. Gustavo Adolfo Cabrera (1979), GUA, 2008 CD Comunicaciones (przyszedł w sierpniu 2008 z CD Comunicaciones i odszedł w styczniu 2009 do Deportivo Jalapa) 0-0
18. Arthur Sorin (1985), FRA, 2009 Kalmar FF (przyszedł w styczniu 2009 z Kalmar FF) 8-0 2
22. Cheikh Sarr (1987), SEN, 2006 Lyngby BK (odszedł w styczniu 2009 do Lyngby BK) 1-0
22. Alexander Jackson Muller (1990), DEN, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0 1
27. Anders Kure (1985), DEN, 2003 wychowanek 26-0 3
28. Michael Lumb (1988), DEN, 2007 wychowanek 19-1 1
Pomocnicy:
7. Lars Pleidrup (1981), DEN, 2006 Nykobing FA 17-0 2
8. Kari Arnason (1982), ISL, 2007 Djurgarden Sztokholm (odszedł w styczniu 2009 do Esbjerg FB) 12-1 2
14. Jakob Poulsen (1983), DEN, 2008 SC Heerenveen 28-6 1
15. Jeremiah White (1982), USA, 2007 FC Gueugnon 29-3 5
17. Benny Feilhaber (1985), USA, 2008 Derby County 10-0 1
19. Jens Gjesing (1986), DEN, 2003 wychowanek 27-0 1
20. Niels Kristensen (1988), DEN, 2007 wychowanek 1-0
21. Jerry Lucena (1980), DEN, 2007 Esbjerg FB 30-0 3
24. Razak Salifu (1988), GHA, 2007 FC Maamobi 2-0
25. Kasper Povlsen (1989), DEN, 2005 drużyna młodzieżowa 21-0 2
30. Alex Valencia (1979), NOR, 2007 FK Start (odszedł w sierpniu 2008 do Odd Grenland) 0-0
30. David Devdariani (1987), GEO, 2008 Olimpi Rustavi (przyszedł w sierpniu 2008 z Olimpi Rustavi) 14-1 1
36. Jesper Blicher (1988), DEN, 2007 wychowanek 18-1 2
Napastnicy:
9. Dioh Williams (1984), LBR, 2007 BK Hacken 16-5 3
10. Nando Rafael (1984), ANG, 2008 Borussia Moenchengladbach 17-5 4
11. Peter Graulund (1976), DEN, 2006 Helsingborgs IF 30-9 4
23. Michael Vester (1988), DEN, 2007 FC Tilst 0-0
32. Sanel Kapidzić (1990), DAN/BOS, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
34. Morten Beck Andersen (1988), DEN, 2007 wychowanek 0-0
35. Dennis Hoegh (1989), DEN, 2006 drużyna młodzieżowa 4-0
Trener: Ove Pedersen (1954), DEN, 2006 Esbjerg FB (do 31.12.2008)
Erik Rasmussen (1960), DEN, 2009 wolny transfer (od 01.01.2009)
Asystent trenera: Johnny Molby (1969), DEN, 2008 trener FC Kolding
Trener bramkarzy: Maciej Wasyniuk (1953), POL, 1992 FC Randers |
|
|
|
|