Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SV Mattersburg 2008/09


SV Mattersburg 2008/09:

Bramkarze:

1. Thomas Borenitsch (1980), AUT, 2000 SV Antau 15-0 2
21. Stefan Bliem (1983), AUT, 2008 rezerwy 16-0
22. Roland Gerdenitsch (1978), AUT, 2008 rezerwy 6-0 1

Obrońcy:

2. Alexander Pollhuber (1985), AUT, 2007 SV Salzburg 27-0 9
3. Goce Sedloski (1974), MKD, 2006 SK Diyarbakirspor 34-1 6 1
4. Nedeljko Malić (1988), BOS, 2006 rezerwy 18-1 3
6. Anton Pauschenwein (1981), AUT, 2000 SC Wiesen 19-0 2
7. Adnan Mravac (1982), BOS, 2002 NK Cakovec 33-1 6
18. Lukas Rath (1992), AUT, 2008 rezerwy 5-0
26. Csaba Csizmadia (1985), HUN, 2007 FC Fehervar (odszedł w styczniu 2009 do US Grosseto) 20-1 4

Pomocnicy:

5. Michael Morz (1980), AUT, 1996 drużyna młodzieżowa Rapidu Wiedeń 31-6 6 1
12. Manuel Seidl (1988), AUT, 2008 rezerwy 27-1 9
13. Mario Losch (1989), AUT, 2008 drużyna młodzieżowa Derby County 6-0 2
15. Jurgen Mansberger (1988), AUT, 2006 wychowanek 4-0
16. Stanislav Velicky (1981), SVK, 2009 Dukla Banska (przyszedł w styczniu 2009 z Dukli Banska Bystrzyca) 11-0 2 1
17. Akos Kovrig (1982), HUN, 2007 FC Kecskemeti (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer, a następnie do FC Szolnok) 13-0 3
19. Markus Schmidt (1977), AUT, 1998 SV Rohrbach 11-0 3
20. Thomas Salamon (1989), AUT, 2008 rezerwy Austrii Wiedeń 19-0 1
23. Patrick Kogler (1987), AUT, 2008 UFC St. Peter/Au (odszedł w styczniu 2009 do UFC St. Peter/Au) 3-0
23. Ostoja Stjepanović (1985), MKD, 2009 FK Cukaricki (przyszedł w styczniu 2009 z FK Cukaricki) 14-1 4
25. Matthias Lindstrom (1980), SWE, 2008 Wacker Innsbruck (odszedł w lutym 2009 do GAIS Goteborg) 20-1 2
27. Cem Atan (1985), AUT, 2006 FC Hartberg 34-3 8

Napastnicy:

8. Carsten Jancker (1974), GER, 2006 wolny transfer 31-7 9
9. Thomas Wagner (1976), AUT, 1997 SV Neuberg 23-6 5
11. Matthias Lindner (1988), AUT, 2007 Admira Wacker 9-0
14. Dominik Doleschal (1989), AUT, 2007 rezerwy 6-0 1
24. Ilco Naumoski (1983), MKD, 2005 Grazer AK 30-12 16 1
26. Robert Ujcik (1989), SVK, 2009 drużyna młodzieżowa Derby County (przyszedł w styczniu 2009 z drużyny młodzieżowej Derby County) 0-0
28. Ronald Spuller (1981), AUT, 2008 SV Forchtenstein 4-0

Trener: Franz Lederer (1963), AUT, 2004 asystent trenera
Asystent trenera: Ivo Smudla (1959), CRO, 2008 wolny transfer
Trener bramkarzy: Leo Martinschitz (1957), AUT, ???

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET