Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Piast Gliwice 2008/09 |
Piast Gliwice 2008/09:
Bramkarze:
1. Grzegorz Kasprzik (1983), POL, 2006 Przyszłość Ciochowice 30-0 2
12. Łukasz Ponichtera (1987), POL, 2008 Grunwald Ruda Śląska (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 0-0
12. Jakub Szmatuła (1981), POL, 2008 Warta Poznań (w rundzie jesiennej nosił numer 33) 1-0
Obrońcy:
2. Piotr Petasz (1984), POL, 2008 ŁKS Łomża (odszedł w styczniu 2009 do Pogoni Szczecin) 0-0
2. Przemysław Wysocki (1989), POL, 2009 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2009 z Legii Warszawa) 0-0
3. Mirosław Widuch (1971), POL, 2005 GKS Katowice 6-0 1
4. Adam Banaś (1982), POL, 2005 Ruch Radzionków (odszedł w styczniu 2009 do Górnika Zabrze) 17-0 1
4. Mateusz Kowalski (1986), POL, 2009 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2009 z Wisły Kraków) 10-0
5. Paweł Gamla (1976), POL, 2003 Hetman Zamość 19-1 1
6. Marcin Nowak (1979), POL, 2007 Widzew Łódź (odszedł w styczniu 2009 do Pogoni Szczecin) 5-0
6. Piotr Bronowicki (1981), POL, 2009 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2009 z Legii Warszawa) 3-0
15. Łukasz Krzycki (1984), POL, 2006 GKS Tychy 12-1 2
20. Maciej Michniewicz (1977), POL, 2004 Polonia Warszawa 28-1 7
22. Daniel Chylaszek (1982), POL, 2006 Zagłębie Sosnowiec 15-0
25. Kamil Glik (1988), POL, 2008 Real Madryt C (przyszedł w sierpniu 2008 z Realu Madryt C) 26-0 7
27. Marcin Grolik (1989), POL, 2008 ROW Rybnik 0-0
Pomocnicy:
7. Rafał Andraszak (1978), POL, 2007 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 2009 do Floty Świnoujście) 8-0
8. Jarosław Kaszowski (1978), POL, 1997 wychowanek 28-0 4
9. Marcin Bojarski (1977), POL, 2008 Cracovia Kraków 18-1 2
10. Kamil Wilczek (1988), POL, 2009 GKS Jastrzębie (przyszedł w styczniu 2009 z GKS-u Jastrzębie) 13-2 2
11. Mariusz Muszalik (1979), POL, 2008 Groclin Grodzisk Wielkopolski 29-1 5
14. Lumir Sedlacek (1978), CZE, 2008 Polonia Warszawa 17-0 1
17. Tomasz Podgórski (1985), POL, 2003 wychowanek 14-0 2
19. Michał Szczyrba (1985), POL, 2008 Beskid Skoczów (odszedł w styczniu 2009 do Pogoni Szczecin) 2-0
19. Damian Seweryn (1979), POL, 2009 Odra Wodzisław (przyszedł w styczniu 2009 z Odry Wodzisław) 11-0 2
24. Marcin Adamek (1987), POL, 2008 Beskid Skoczów (w rundzie jesiennej nosił numer 23) 0-0
30. Marcin Radzewicz (1980), POL, 2008 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2008 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2009 do Polonii Bytom) 11-1
Napastnicy:
7. Jakub Smektała (1987), POL, 2009 Jarota Jarocin (przyszedł w styczniu 2009 z Jaroty Jarocin) 12-3 1
10. Krzysztof Kukulski (1975), POL, 2005 RKS Radomsko (odszedł w styczniu 2009 do GKS-u Jastrzębie) 8-1
13. Marcin Folc (1981), POL, 2008 Zagłębie Sosnowiec 12-1 1
16. Daniel Koczon (1982), POL, 2008 Motor Lublin 21-1 1
18. Piotr Prędota (1982), POL, 2008 Motor Lublin 16-0
21. Stanisław Wróbel (1977), POL, 2007 Odra Wodzisław (odszedł w styczniu 2009 do LZS-u Leśnica) 5-1 1
24. Marek Gładkowski (1989), POL, 2008 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do rezerw) 0-0
26. Daniel Iwan (1989), POL, 2008 wychowanek 4-0
31. Sebastian Olszar (1981), POL, 2008 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2008 z wolnego transferu) 16-2
Trener: Marek Wleciałowski (1970), POL, 2008 asystent trenera GKS-u Bełchatów (do 05.01.2009)
Dariusz Fornalak (1965), POL, 2009 wolny transfer (od 06.01.2009)
Asystent trenera: Józef Dankowski (1960), POL, 2007 wolny transfer
Trener bramkarzy: Tomasz Rogala (1972), POL, 2007 piłkarz Porońca Poronin |
|
|
|
|