Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Jagiellonia Białystok 2008/09


Jagiellonia Białystok 2008/09:

Bramkarze:

1. Piotr Lech (1968), POL, 2008 GKS Bełchatów 22-0 3
20. Maciej Kudrycki (1974), POL, 2008 ŁKS Łomża 0-0
33. Rafał Gikiewicz (1987), POL, 2008 Wigry Suwałki 8-0

Obrońcy:

2. Marcin Pacan (1981), POL, 2008 Pelikan Łowicz 9-0
3. Pavol Stano (1977), SVK, 2008 Polonia Bytom 28-1 6
4. Igor Lewczuk (1985), POL, 2008 Znicz Pruszków 23-0 2
5. Andrius Skerla (1977), LTU, 2008 Korona Kielce 25-0 4
9. Dariusz Łatka (1978), POL, 2002 Hutnik Kraków (odszedł w styczniu 2009 do Korony Kielce) 9-0 2
15. Thiago Cionek (1986), POL, 2008 Clube de Regatas Brasil 12-1 1 1
17. Patricio Alexis Norambuena (1984), PAL, 2008 Deportivo Nublense 15-0 1
23. Krzysztof Król (1987), POL, 2008 Real Madryt B 24-0 5

Pomocnicy:

6. Michał Renusz (1987), POL, 2008 Orkan Rumia (odszedł w styczniu 2009 do Supraślanki Supraśl) 7-0
7. Robert Szczot (1982), POL, 2008 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 2009 do Górnika Zabrze) 14-1 2
8. Paweł Zawistowski (1984), POL, 2008 Znicz Pruszków 25-4 4
9. Kamil Grosicki (1988), POL, 2009 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2009 z Legii Warszawa) 13-4 2
11. Hermes (1974), BRA, 2008 wolny transfer 25-1 5
13. Mariusz Dzienis (1980), POL, 2006 Lechia Gdańsk 15-0 1
14. Szymon Matuszek (1989), POL, 2008 Real Madryt C 15-1 4
16. Bartłomiej Niedziela (1985), POL, 2007 Ruch Wysokie Mazowieckie (odszedł w styczniu 2009 do Motora Lublin) 2-0
21. Jacek Falkowski (1984), POL, 2006 rezerwy 3-0
24. Dariusz Jarecki (1981), POL, 2007 Górnik Łęczna 24-1 4
26. Everton (1979), BRA, 2008 FK Wilno (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 5-1 2
29. Michael Guevara (1984), PER, 2009 Universidad Cesar Vallejo (przyszedł w styczniu 2009 z Universidad Cesar Vallejo) 3-0
32. Bruno Coutinho - Bruno (1986), BRA, 2008 Nacional Montevideo 13-0 3

Napastnicy:

7. Tomasz Frankowski (1974), POL, 2009 Chicago Fire (przyszedł w styczniu 2009 z Chicago Fire) 13-6 1
18. Ensar Arifović (1980), BOS, 2008 ŁKS Łódź 15-3 2 1
19. Damir Kojasević (1987), SRB, 2008 FK Decic 23-1 1
22. Michał Twardowski (1989), POL, 2009 Ruch Wysokie Mazowieckie (przyszedł w styczniu 2009 z Ruchu Wysokie Mazowieckie) 6-0 1
25. Michał Fidziukiewicz (1991), POL, 2008 drużyna młodzieżowa 8-0
30. Tomas Pesir (1981), CZE, 2008 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2008 z wolnego transferu i odszedł w listopadzie 2008 na wolny transfer, a następnie do MFK Ruzomberok) 8-0 2 1
31. Łukasz Tumicz (1985), POL, 2008 Rhode Island Rams (odszedł w styczniu 2009 do Supraślanki Supraśl) 8-2

Trener: Michał Probierz (1972), POL, 2008 Polonia Bytom
Trener bramkarzy: Janusz Jedynak (1964), POL, 2007 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Jacek Chańko (1974), POL, 2007 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET