Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Polonia Bytom 2008/09 |
Polonia Bytom 2008/09:
Bramkarze:
12. Rafał Jarzombek (1989), POL, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2009 do Ruchu Radzionków) 0-0
12. Mariusz Różalski (1984), POL, 2009 Kmita Zabierzów (przyszedł w styczniu 2009 z Kmity Zabierzów) 0-0
13. Seweryn Kiełpin (1987), POL, 2008 Koszarawa Żywiec 1-0
33. Michal Pesković (1982), SVK, 2008 Vion Zlate Moravce 29-0 1
Obrońcy:
2. Lukas Killar (1981), CZE, 2009 SK Kladno (przyszedł w styczniu 2009 z SK Kladno) 11-0 4
3. Adrian Basta (1988), POL, 2008 Kolejarz Stróże (przyszedł w sierpniu 2008 z Kolejarza Stróże) 7-0 3
4. Valeriy Sokolenko (1982), UKR, 2008 Desna Czernychów 27-0 4
5. Tomasz Owczarek (1980), POL, 2007 Górnik Polkowice (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 14-2 1
5. Dawid Szufryn (1986), POL, 2009 Sandecja Nowy Sącz (przyszedł w styczniu 2009 z Sandecji Nowy Sącz) 0-0
8. Peter Hricko (1981), CZE, 2008 HFC Humenne 26-0 5
14. Adrian Klepczyński (1981), POL, 2008 rezerwy 26-2 5
16. Marcin Komorowski (1984), POL, 2008 Zagłębie Sosnowiec (odszedł w styczniu 2009 do Legii Warszawa) 14-3 2 1
16. Marcel Surowiak (1982), POL, 2009 Odra Opole (przyszedł w styczniu 2009 z Odry Opole) 1-0
17. Mateusz Kamiński (1988), POL, 2007 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do GKS-u Katowice) 0-0
18. Jacek Broniewicz (1980), POL, 2008 Polonia Warszawa 10-0 2 1
22. Jakub Dziółka (1980), POL, 2006 Szczakowianka Jaworzno 13-0 2
81. Radoslav Kral (1974), SVK, 2007 Viktoria Zizkov (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 1-0
Pomocnicy:
6. Jacek Trzeciak (1971), POL, 2004 Włókniarz Kietrz 26-1 2
7. Janusz Wolański (1979), POL, 2007 Jagiellonia Białystok (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 12-0 1
7. Jerzy Brzęczek (1971), POL, 2009 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2009 z Górnika Zabrze) 9-0 1
9. Hubert Jaromin (1979), POL, 2008 GKS Katowice 26-1 8
15. Maciej Bębenek (1984), POL, 2009 Kmita Zabierzów (przyszedł w styczniu 2009 z Kmity Zabierzów) 2-0
17. Piotr Tomasik (1987), POL, 2008 Przebój Wolbrom (przyszedł w sierpniu 2008 z Przeboju Wolbrom; w rundzie jesiennej nosił numer 23) 9-0
19. Marek Bazik (1976), SVK, 2008 Viktoria Zizkov 25-0 1 1
20. Mariusz Przybylski (1982), POL, 2008 Raków Częstochowa (odszedł w styczniu 2009 do Górnika Zabrze) 14-0 2
20. Marcin Radzewicz (1980), POL, 2009 Piast Gliwice (przyszedł w styczniu 2009 z Piasta Gliwice) 11-0 1 1
21. Hubert Robaszek (1981), POL, 2007 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (odszedł w styczniu 2009 do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 2-0
23. Wojciech Mróz (1987), POL, 2006 rezerwy (odszedł w sierpniu 2008 do Sandecji Nowy Sącz i przyszedł w styczniu 2009 z Sandecji Nowy Sącz) 0-0
24. Rafał Grzyb (1983), POL, 2007 Wierna Małogoszcz 25-2 2
Napastnicy:
10. Grzegorz Podstawek (1979), POL, 2006 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24-7
11. Robert Wojsyk (1990), POL, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
15. Jakub Zabłocki † (1984), POL, 2008 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2009 do Lechii Gdańsk) 15-5 3
21. Marijan Jugović (1983), SRB, 2009 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2009 z Wisły Płock) 3-0 1
25. Michał Zieliński (1984), POL, 2007 Concordia Knurów 28-4 3
30. Łukasz Gikiewicz (1987), POL, 2009 Unia Janikowo (przyszedł w styczniu 2009 z Unii Janikowo) 6-1 1
Trener: Marek Motyka (1958), POL, 2008 wolny transfer (do 15.03.2009)
Yuriy Shatalov (1963), UKR, 2009 asystent trenera (od 16.03.2009)
Asystenci trenera: Jerzy Brzęczek (1971), POL, 2009 piłkarz Górnika Zabrze (od 25.01.2009)
Yuriy Shatalov (1963), UKR, 2008 wolny transfer (do 16.03.2009)
Trener bramkarzy: Mirosław Dreszer (1965), POL, 2008 wolny transfer |
|
|
|
|