Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Cracovia Kraków 2008/09


Cracovia Kraków 2008/09:

Bramkarze:

30. Sławomir Olszewski (1973), POL, 2003 Pogoń Szczecin 2-0 1
33. Marcin Cabaj (1980), POL, 2003 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29-0 2 1
36. Marek Pączek (1985), POL, 2008 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do Przeboju Wolbrom) 0-0
36. Przemysław Wróbel (1990), POL, 2009 rezerwy (przyszedł w styczniu 2009 z rezerw) 0-0

Obrońcy:

2. Maciej Murawski (1974), POL, 2009 Apollon Kalamaria (przyszedł w styczniu 2009 z Apollonu Kalamaria i odszedł w kwietniu 2009 na wolny transfer) 1-0
3. Semjon Milosević (1979), BOS, 2008 FK Sarajevo (przyszedł w sierpniu 2008 z FK Sarajevo i odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 5-0 1
4. Przemysław Kulig (1980), POL, 2007 Górnik Łęczna 22-1 1 1
5. Marek Wasiluk (1987), POL, 2008 Jagiellonia Białystok 24-0 8
6. Krzysztof Radwański (1978), POL, 2002 Proszowianka Proszowice (odszedł w styczniu 2009 do Górnika Łęczna) 11-0 3
13. Michał Karwan (1979), POL, 2005 Górnik Zabrze 18-0 2 1
16. Piotr Polczak (1986), POL, 2008 GKS Katowice 21-1 3
17. Łukasz Tupalski (1980), POL, 2008 Groclin Grodzisk Wielkopolski 24-1 11
22. Łukasz Uszalewski (1988), POL, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2009 do rezerw) 0-0
25. Mateusz Urbański (1990), POL, 2007 wychowanek 0-0
26. Tomasz Baliga (1988), POL, 2005 wychowanek 4-0
27. Łukasz Derbich (1983), POL, 2009 Tur Turek (przyszedł w styczniu 2009 z Tura Turek) 8-0 1 1

Pomocnicy:

8. Arkadiusz Baran (1979), POL, 2003 Stal Rzeszów 17-0 2
9. Dariusz Pawlusiński (1977), POL, 2005 GKS Bełchatów 29-10 4 1
10. Dariusz Kłus (1981), POL, 2007 ŁKS Łódź 27-0 7
14. Mariusz Sacha (1987), POL, 2009 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2009 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 0-0
15. Paweł Sasin (1983), POL, 2009 Korona Kielce (przyszedł w styczniu 2009 z Korony Kielce) 13-1 3
19. Paweł Nowak (1979), POL, 2002 Proszowianka Proszowice 29-4 7 1
20. Arpad Majoros (1983), HUN, 2008 ZTE Zalaegerszegi (odszedł w styczniu 2009 do Nyiregyhaza Spartacus FC) 2-0
21. Sławomir Szeliga (1982), POL, 2008 Widzew Łódź 25-1 2
34. Karol Kostrubała (1988), POL, 2006 wychowanek 2-0
37. Bartłomiej Dudzic (1988), POL, 2006 wychowanek 16-0
41. Dawid Dynarek (1989), POL, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2009 do Okocimski Brzesko) 1-0
43. Mateusz Klich (1990), POL, 2008 rezerwy 8-0 2

Napastnicy:

7. Marcin Krzywicki (1986), POL, 2008 Victoria Koronowo (odszedł w styczniu 2009 do Zawiszy Bydgoszcz) 8-0
11. Kamil Witkowski (1984), POL, 2007 Górnik Polkowice (odszedł w styczniu 2009 do Górnika Łęczna) 10-0 1
14. Kacper Tatara (1988), POL, 2007 Stal Rzeszów (odszedł w styczniu 2009 do rezerw) 0-0
18. Tomasz Moskała (1977), POL, 2005 Groclin Grodzisk Wielkopolski 20-1 4
20. Bartosz Ślusarski (1981), POL, 2009 West Bromwich Albion (przyszedł w styczniu 2009 z West Bromwich Albion) 12-3 4
24. Łukasz Mierzejewski (1982), POL, 2009 Widzew Łódź (przyszedł w styczniu 2009 z Widzewa Łódź) 10-0 1
28. Jakub Snadny (1990), POL, 2008 drużyna młodzieżowa 7-0
39. Jakub Kaszuba (1988), POL, 2008 rezerwy 11-1 1
40. Damian Misan (1984), POL, 2009 Miedź Legnica (przyszedł w styczniu 2009 z Miedzi Legnica) 2-0

Trener: Stefan Majewski (1956), POL, 2006 wolny transfer (do 27.10.2008)
Artur Płatek (1970), POL, 2008 asystent trenera TuS Koblenz (od 28.10.2008)
Asystent trenera: Lesław Ćmikiewicz (1948), POL, 2006 wolny transfer (do 27.10.2008)
Trener bramkarzy: Rafał Skórski (1979), POL, 2007 Hutnik Kraków

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET